Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 gru 2007, 13:07

No to z rana stawiamy torcik :ico_oczko: Śliczny bajkowy :ico_oczko:

Obrazek

Dziękujemy Justynko za życzonka :ico_sorki: :-D


U nas nocka ciężka już druga pod rząd :ico_szoking: ehh... Eliza budziła się co chwila, tzn nie z płaczem ale z uśmiechem niestety byłam tak padnięta że te uśmieszki nie działały na mnie :ico_placzek: I by łam troche zła, teraz już jest dobrze niunia oczywiście odsypia cwaniara :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 gru 2007, 13:36

STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DLA ELIZY
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

hejka a mi zaraz paluszki odpadna bo mój tata sobie wymyslil ze chce dzis piec wyczyscic wiec kaloryferki zimne a ja zabkami pomału zaczynam strzelac, wiec zaraz musze sie wziasc do jakiejs roboty zeby sie rozgrzac :-D

Joasiu to super masz ze będziesz miała tak długo mezulka tylko dla was, mój ma włąsny warsztacik wiec ciezko o dzien wolny :ico_noniewiem: ,
A tym przedszkolem to niezły bajer, w zyciu bym się niespodziewala :-D

Violu ciesze się ze pierniczki smakują :-D , a kożuszek rewelacyjny :-D

Kinga mój już cały słoiczek wchłania, i czasami by jeszcze cos wcisnął :-D ale na poczatku jadł po połowie :-D

Basiu pozdrawiamy cie i nei przejmuj się tak to już jest przed swietami ze nie wiadomo w co łąpki włożyć, szczególnie jak są takei sreberka w domku, a karteczkami się nie przejmuj powysyłaj smski i e-maile
:-D

A mam pytanko wy jak zupki gotujecie do dodajecie do nich jakis kliek?????

bo ja to same warzywka mu daje :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 gru 2007, 14:31


Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

18 gru 2007, 15:20

hej Misie Moje Drogie

10000000000000000000000000000000000000000000000000000000 miesiecy dla Elizy no i :ico_tort: oczywiscie

My tez szalejemy- sprzatamy, pakujemy sie i zajmujemy Kubusiem.... 1 slowem szalenstwo
Wpadne pozniej a na razie buziaczki

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 gru 2007, 17:36

oczywiście ja na bieżąco, bo do odczytania zaległości to muszę znaleźć chwilkę

kinguś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Elizki
ja niczym nie zagęszczam, daję same warzywka
violu dzięki za karteczkę :ico_sorki: , na moją musisz jeszcze poczekać
a ja już prawie gotowa z firankami i zasłonkami, niestety zabawek na ścianę już nie zdążę, może uda się na Nowy Rok, zobaczymy
już miałam zrobić ostatnie szwy, ale Wiki akurat śpi, a maszynka stukałaby jej nad główką, więc muszę poczekać aż się obudzi

byłam na rozmowie z panią psycholog w sprawie Tadzia i zrobiła super dokładny wywiad i nawet mnie pochwaliła, że tak szybko reaguję, bo wie, że często rodzice zaniedbują pewne sprawy u dzieciaków, a potem się za to obwiniają i są problemy
mamy już umówione wizytki, Tadzik idzie do pani psycholog 2.01, a 16.01 mamy wizytę u pani doktor rehabilitant - podobno super fachowiec
w ogóle super jest się tam traktowanym, zupełnie inne podejście niż w innych miejscach
nakupiłam też na kiermaszu różnych drobiazgów (bo akurat był tam, dzieciaki niepełnosprawne porobiły aniołki i inne i sprzedawali, żeby mieć dodatkową kaskę na sprzęt w przedszkolu, bo też tam prowadzą) i będę miała jak znalazł dla rodzinki w prezencie pod choinkę, a że jeszcze cel był szczytny, to tym bardziej się cieszę
no zmykam, do usłyszonka

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 gru 2007, 18:19

No hej, mi się udało w koncu usiaśc na chwilke, maluch sobie drzemke ucina, a ja juz okienka na dole umyłam, jeszcze jutro czeka mnie sprzatanko u sibie w pokoiku :ico_odkurzanie:

Violu no ja mam te puree z ziemniaczkami i dynia ic zasmi mu dodaje ale zazwyczaj daje same warzywka i jak na razie maluch nie narzeka :-D lepeij niech teraz je jak najwiecej wrzywek bo później to moze byc kiepsko z tymi warzywkami :-D

Agus tylko w tym zamieszaniu nie zpaomnijcie synka zabrać , bo bedzie kolejna czzesc kultowego filmiku " Kubus sam w domu" :-D

Basiu dobrze ze znajdujesz chwilke by tu do nas zajrzec :ico_sorki: :ico_sorki: i troszke poplotkowac :-D
a ci lekarze to prywani, czy udało ci sie trafić na jakis z powołania :-D
a ja tez uwielbiam wszelkeigo rodzaje pierdółki świateczne, chociaz ja juz mam tyle tego ze ledwo mi się na półkach mieści, ale tato się ze mnie śmieje ze jak Pawełek podorśnie to on mi już porżadki zrobi :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

18 gru 2007, 18:47

Stawiam torcika dla Elizki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Również Wam życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Robię to dzisiaj, bo nie wiem czy będę tu jeszcze przed świętami.
A to życzenia od Kubusia: :ico_brawa_01:

cccvccccccccccccccccgggggggggggggbv vvvvvv nnnlkkkkkkkkkkxxxxxxxxxxxxxxxxxxxz żźźźźźźźźźźźżćźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźxxxxxxxxx:?

stawiam również torcika z okazji 5 miesięcy kubalka, które ukończy w Wigilię :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-)

[ Dodano: 2007-12-18, 17:48 ]
Acha i byliśmy dzisiaj na usg bioderek i...SUPER!!!! Są wykształcone oba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-18, 17:51 ]
Basiu nie mam przez małego możliwości aby przeczytać wasze poprzednie posty, bo mi tu płacze, dlatego proszę abyś napisała raz jeszcze z jakiego powodu idziesz z Tadziem do psychologa?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 gru 2007, 19:25

vIOLU CO MAM ZROBIC ZEBY MI SIE ZMIEŚCIŁO ZDJECIE Z BLINDEE W PODPISIE, BO MI CIĄGLE POKAZUJE ZE JEST ZA DŁUGI PODPIS :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 gru 2007, 19:43

Ula spróbuj skopiowac kod forums1 i skasuj ostatni wers kodu (drugą część) zaczynający się... [url=http://blingee.com
i powinno wejsc :)

a ja w koncu wybrałam się do fryzjera... spędziłam tam 2 godzinki i taki jest efekt ...
Obrazek
moze tak dobrze nie widać, ale zrobiłam sobie balejaż :)

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

18 gru 2007, 21:07

no no Viola... niech ten Twoj mezus uwaza teraz bo Cie beda rozrywac jakies przystojniaki :ico_brawa_01: bardzo fajnie tak jakos Cie moja dorga odmlodzilo :-D Moze i ja bym sie wybrala do fryca ale to moze juz w Polsce... tylko cicho sza ani slowa mojemu mezulkowi :-D

Ula no juz nie raz sie z moim Ukiem smialismy ze pakowanko pakowanko a Kubus moglby zostac ... ale by bylo :ico_szoking: :ico_sorki:

Dziewczynki a co ja tu wam bede sciemniac- jutro pewnie nie bede miala czasu coby do Was zajrzec a od rodzinki to juz na 100 proc nie bedzie okazji wpasc do Was... wiec zycze Wam Moje Drogie superasnych pieknych rodzinnych snieznych Swiat obfitych w prezenty, wzruszenia, pierozki i barszczyk z uszkami :ico_haha_02: Zeby Nam nasze kochane maluszki rosly, madrzaly i pieknialy a nasi mezulkowie kochali nas coraz bardziej i bardziej i zeby nie zapominali byc dla nas oparciem. No i coz Szczesliwego Nowego Roku i szampanskiej zabawy :509: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kingus no i super zabawy i wszystkiego naj naj... coby wszytsko wypadlo extra i zebyscie zyli dlugo i szczesliwie
THE END :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość