Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 gru 2007, 22:55

hello....witam wieczorowa porą....byli znajomi z corezka z 3 maja wiec prawie w tym samym wieku :-D ...i dumna jestem ze szok-pierwszy raz Maya nie plakala na widok malego dziecka :ico_sorki: a wrecz byla zainteresowana....zabawy i te sprawy tylko zabierala malej Asi zabawki bo jest szybsza a tamta uczy sie pelzac....wiec nie miala szans.....ale ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty...bylo milo i przyjemnie.....i dziewczynki zadowlone....mam tez kilka najswiezszych zdjęć wiec juz sie chwale...sorki za ilosc....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 gru 2007, 23:04

Normalnie kocham Twoją Maycię!!!
idę.......bo kurwica mnie roznosi.....Hania ciągle stęka i jęczy...pan i władca wrócił z pizzą...i jakoś nie jest mi teraz dobrze......poza tym mnie :ico_zly: więc idę się rozładować przy myciu drzwi...i grzejników...a potem se strzelę pedicure.............

dobrej nocki!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 gru 2007, 23:34

matko Zborra...ambitne plany na wieczor....mycie grzejnikow i drzwi?ladnie ladnie...to tylko ja tak leniuchuje?w sobote posprzatam reszte co zostalo....i zaczne gotowanie...ze slodyczy tylko moczka i ciasto z makiem bedzie wiec dam rade...
Maycia miala juz pobudke bo sie wystraszyla czegos...i usiadla z jeszcze zamknietymi oczyma...biedaczka...cyc zalatwil juz sprawe wiec luzik....ta@ mnie meczy...w sumie rowne rok i 4mce bez wiec sie przyzwyczailam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 gru 2007, 23:59

A ja znów na chwilkę, dobranoc powiedzieć

Maya jest poprostu SUPER!!!!!

A ja właśnie się uśmiałam. Ja też czasami robię byki, no ale wystawiając coś na allegro :-D zobaczcie tytuł tej aukcji http://www.allegro.pl/item286367133_luz ... trowe.html :-D

Oglądam takie aukcje, bo szukamy łóżka dla moich chłopaków :-D

A teraz już dobrejnocy życzę wszystkim, jeżeli jeszcze tu ktoś jest :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 gru 2007, 00:07

Ja jestem :-D
no...fajne te łużko...prawie jakby Czesio to pisał :ico_haha_01:

No i już odwaliłam pańszczyznę...jeszcze pół kuchni obleciałam ze szmatą i pranie posortowałam na jutro...idę se nogi moczyć :-D
Glizdunia jakbym nie pracowała, to bym się tak nie spinała...ale wiesz, pół dnia mnie w domu nie ma...jeszcze w wigilię muszę workować :ico_puknij: więc muszę się spiąć...No i u nas cała kolacja i pół rodziny, to trzeba się przygotować jakos.........
Jutro pranie, prasowanie i może kuchnię dokończę?

dobra, bo piszę już jak chora psychicznie.......sory! ale ja nie mam sie komu wygadać..........
dobranoc

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 gru 2007, 00:08

massumi jestes wielka !!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dobranoc :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 06:30

hej...witam z rana....Maya miala pobudke...i wstalam do ubikacji i nie moglam przejsc bez reakcji obok tt :ico_puknij: .....
Zborra...no wierze ze jak pracujesz to gorzej z czasem....dasz rade.....pomysl ze za pare lat to Hanka Ci pomoze :ico_oczko: :ico_sorki: ...ja np. juz nie moge sie doczekac jak bedzie sie rwala do pomagania :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Sikorko...jestem zauroczona nym luzkiem....czasem tez wale byki bo pisze szybko i nie czytam tego co pisze :ico_wstydzioch: ...ale na allegro...no ladna wpadka,a moze to specjalnie bylo? :ico_noniewiem: bo oba wyrazy przekrecone...hihihi
fajny pomysl z takim lozkiem..naewno sie sprawdzi...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 gru 2007, 08:40

w[adlam powiedziec czesc

ta praca mnie wykonczy... zaraz znowu tam jade... mam juz dosc

no i chcialabym powiedziec ze Kinga podobnie jak Maya sie cieszy jak staje w lozeczku - zazwyczaj robi to okolo goziny 22-23... i idzie jej coraz lepiej z tym staniem

papapapa

a no i dziekujemy za zyczonka poniedzialkowe

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 gru 2007, 09:57

a ja mialam dzisiaj pobudek o 4:38 :ico_zly: i nie wiem z jakiego powodu
mala strasznie sie rzuca ostatnio wiec chyba to rzucanie aj budzi

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

19 gru 2007, 10:12

i ja dzien dobry :-D
a mój męż wczoraj mi powiedział, ze musimy wrócić do czasu - kiedy nie chodziłam do pracy :-D :ico_brawa_01: bo byłam i jestem teraz bardziej uśmiechnięta i szczęśliwsza :-D hahahhaaha ..tylko jeszcze musze poczekac ... :ico_oczko: az odzyskamy płynność finansową :-D - ale zaraz dodoał - no ni, ze bedziesz cały czas w domu siedzieć ( mój mąż z tych c - kobieta do roboty - ale mu sie zmienia jak widzi ile pracy przy dziecku ) - ja ze tak mogę szkoić pare dni w m-cu :-D och ..jak by było dobrze :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość