lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 gru 2007, 00:21

madziorka hihi pisze:zycze wam spokojnego lotu. zwlaszcza dla oliego!!!
dziekujemy....na temat skazy pisalam Ci na Polonii,Oliverek ma takie szorstkie policzki i czasami czerwone,to napewno skaza.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 gru 2007, 01:53

Hejka!
Lucy, spokojnego lotu! Oli śliczny chłopczyk!!!

Aga, ja tez ciast nie umiem robić, więc nie pomogę.

Magda, uważam że takie krzesłeko jest zbędne, ale widzę, że dziewczyny nieco Cię przyhamowały :ico_oczko:

Alinko, fajnie, że wpadłaś choć na chwilkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka, mój tel. 505620611. Jutro, a raczej dziś wieczorem wykasuję z TT. Wspólczuję skazy białkowej, Helenka też ma, tak jak myślałam, ale delikatną. Objawy sa takie jak u Oliego Lucy i dokładnie takie same jak u mnie gdy byłam mała - zaczerwienione i chropowate policzki. Kąpiemy Helenkę w oilatum, ale co drugi dzień na przemian z J&J. I nie oliwkujemy, chyba że skóra jest miejscowo sucha. Ale tak się zdarzyło tylko raz czy dwa latem. Natomiast pediatra stwierdzł, że skaza jest tak niewielka że nie zalecił ani specjalnego mleka ani mi diety... hmmm....
Nasza córcia dziś od 21 zdązyła zbudzić się już 7 razy ... A my wtuleni w siebie oglądaliśmy filmik o piwkowaliśmy. Więc zamiast cyca była butla i zasnęła, ufff. Mam nadzieję, że tym razem na dłużej. Druga porcja mleka już stoi w termosiku, bo Helenka pewnie się jeszcze raz zbudzi na amciu. A myślę, że cyca po tym piwku to mogę dac jej dopiero rano.... Chyba nie za wcześnie będzie?? To tylko jeden mały gingeers... ale jaki dobry - ło matko!!! Zmykam, bo widzę, że literówki sadzę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 gru 2007, 09:41

Dzien dobry .. Padam. Misiek sobie chrapal od 19..do7 - niby 12 godzin bez przerwy,bez amciu.. Ale CZEMU TAK KROTKO!? :( A my oczywiscie poszalelismy troche z Duzym :-D :ico_wstydzioch: potem on lulua ja ogladalam "Gotowe..." do 1. W Madziorke sie zamieniam-jak nic! :-D
Musze sie reanimowac zaraz kawa, bo dzis mam ciezki dzien.. Odkurzanie, zmywanie, scieranie kurzu, mycie, prasowanie, pranie.. Dzis juz musze szybke zrobic w marynacie izasuwac do przychodni po mleko dla Miska! A po poludniu przyjezdzaja kumple - bo przyjechali na Swieta z UK i codziennie dzwonia zeby zobaczyc Miska.
Wiec padam.. :ico_kawa: :ico_spanko:

Madziorka-Leos tez ma skaze!? Echh.. A w UK sa mleczka w proszku dla dzieci ze skaza? Ze tamci lekarze w ogole nc nie powiedzieli :/ Debile.. Wrrr...

a w ogole co to sie dzieje, ze wszystkie maluchy sa uczulone i ten smierdzacy AZS maja? :/

Biegne, bo moj Gnom dzis chyba wstal w złym nastroju i krzyczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 gru 2007, 09:41

Witamy z rana z :ico_kawusia: .....co do krzesełka to jednak sobie odpuszcze.....nocka u nas spokojna..... moj P dzisiaj jedzie odebrac paczke z zakładu a ja jutro ......chlopaki jeszcze spia a ja na TT ....kurcze dziewczyny jak ja bym chcikala snieg dajcie troszke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-19, 08:43 ]
Juli pisze:Misiek sobie chrapal od 19..do7 - niby 12 godzin bez przerwy,bez amciu.. Ale CZEMU TAK KROTKO!?
kochana nie jedna ci bedzie zazdroscic ze tak DŁUGO :-D
Juli pisze:a w ogole co to sie dzieje, ze wszystkie maluchy sa uczulone i ten smierdzacy AZS maja?
Faktycznie czesto sie słyszy o tym :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 gru 2007, 09:55

Oj Madziu - ja tez tak chce sniegu.. Chociaz odrobinke. U mnie tak ciemno, ze caly dzien musze palic swiatla w domu :/ Beznadziejniie.. rzez to w ogole nie czuc tych Swiat.
A co do spania- to krotko -c hodzilo o to, ze tak wczesnie wstaje:/ Chcialabym chociaz do tej 8 pociagnac.

Misiek sie drze caly czas. Matko..
Zastanawiam sie ile wysokich dzwiekow na minute potrafi wyrzucic takie dziecko.
I ile jest jeszcze potrzebnychrzeczy rozwalic moja glowe z rana :/
Chyba musze zaaplikowac sobie stopery do uszu na dzis.

Kiszki mi sie wykrecaja z glodu. A ja na TT. Ide. Musze w siebie wcisnac troche kalorii i kofeiny, to moze zaczne działac.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2007, 10:53

Witam po 1dniowej przerwie, ale wczyraj miałam tak zakręcony dzień że szybko padłam.

Spóźnione życzonka dla Lusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wszystkie zdjęcia chwalę hurtowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Frydza z przepisem niestety ci nei pomogę

Lucy fajne to zdjęcie na którym tatuś zajmuje się synem :-)

Magda ja krzesełka kupować nie będę

Odwieźliśmy wczoraj szwagierkę na lotnisko, tylko 3 godziny miała opóźniony lot, także luzik, teściowa w nocy dzwoniła że Ania wylądowałą szczęśliwie
Emi była z nami na lotnisku, całą drogę do Krakwa przespała, an lotnisku, do poewnego momentu była grzeczna potem, jak już się zaczęła drzeć to pojechaliśmy.
Wszyscy się oczywiście poryczeli bo pewnie wróci dopiero za pół roku
Jak wrócliśmy to poszłąm jeszcze do znajomego posprzątać i jak wróciłam to poprrrostu padłam

A teraz wiadomość dnia, która zapewne was zaskoczy

[size=150]EMI MA CZWARTEGO ZĄBKA LEWĄ GÓRNĄ JEDYNKĘ!!!!!!!!!!!!!![/size]

[ Dodano: 2007-12-19, 09:56 ]
ANIU Emilka śpi tylko na brzuszku

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 gru 2007, 11:11

Asiula ale Emi ma duzo zabkow hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my po 15 jedziemy na lotnisko,ale jest mi zimno brrrrrrrrrr wlaczylam grzejniki na full i czekam ....w nocy mam wylaczone,ale widze,ze zima na calego sie robi ....Oli wstal zdziwiony,bo my zawsze spimy do 11 :ico_wstydzioch: ale jak slyszy,ze chodze,to tez sie budzi po godzinie he he i teraz taki niewyspany,nie wie co sie dzieje i grzeczniutki he he bawi sie zdziwiony :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2007, 11:13

Lucy spokojnego luty życzę

[ Dodano: 2007-12-19, 10:15 ]
A mi sie zachciało wyprać firanki to idę zanim mi się odechce i zanim Emi śpi

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

19 gru 2007, 12:06

Dzien dobry, moje chłopy równiez spia - szok mielismy isc do miasta i co? Mąż na 14 do pracy a to juz 11. :ico_szoking: , ja juz chyba porobilam wszystko co mialam na dzis- jakos dziwne bo normlanie zajmuje mi to cały dzien a dzis jak mały spi to 2 godzinki i juz a sie odzwyczailam :ico_oczko:

Madziorka no moj ma to samo wiec wiem jak to wkurza, no musisz musisz z tego nabiału zrezygnowac to podstawa, ja kapie w emolium to taki typowy specyfik do oilatum ale taki dla AZS. Pewnie Juli wie :ico_oczko:

Aniu J&J hmm? to najbardziej uczulajacy kosmtek dla dzieci. I, ze pedaitra nie kazala ci wyeliminowac nabiału jak dla mnie dziwne.

Fryza uuuuuuu ja z pieczem na bakier i to mocno w zyciu swoim upieklam jedno ciasto i to z tych przepisów co Juli. :-D

Lucy zdiecia bomba, hihi jakbym widziala mojego M, jak zajmuje sie dzieckiem, no w zasadzie to nie smieszne ale taka prawda.
Oczywiscie spokojnego i szczeliwego lotu.

Co ja tam jeszcze ehh nie pamietam.

No nic to koncze.

[ Dodano: 2007-12-19, 11:07 ]
A no juz wiem Asiula no gratki dla kiełka :-D

Magda heheh ja w tym roku to chyba sniegu nie widzialam, mieszkam wlkp tu nigdy praktycznie sniegu nie ma, a jak jest to góra dzien

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 gru 2007, 12:18

Lucy, spokojnego lotu!!!!

Asiula, gratuluję kolejnego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !

Juli,
ja zazdroszczę, że Misiek aż tyle śpi. Ja od porodu nie przepsałam ciągiem więcej niż 4-5 godzin (a to i tak dużo)!! Helenka zasnęła dziś w nocy budziła się z 10 razy, w tym 2 na jedzenie... hmmm....

Magda, Twoi chłopcy też długo śpią - super (zwłaszcza ten mały).

Ja też reanimuję się kawą zamiast na chwilkę się położyć i przespać :ico_puknij: , bo Helenka właśnie sobie kima. Odstawiłam pranie, prysznic, makijaż etc. i teraz siedze gotowa do wyjścia. Na 12 idziemy do koleżanki, która ma 2-miesięcznego Kacperka i później razem na spacerek. Super, że akurat dziś to spotkanko nam wypaliło, bo Krzyś znów ma służbę i tkwiłybyśmy z Helenką w domu jak dwa kołki. A tak to moblizacja, żeby choć się ruszyć :ico_oczko: .U nas posypało trochę śniegu, ale nie na tyle żeby przykryć tą szarzyznę.
Juli, dostałas już przesyłkę z prezentem dla Dużego?? Ja zamówiłam w czwartek golarkę i nonono blada, do dziś żadnego kontaktu, tylko mail, że skontaktują się w celu ustalenia szczegółów dostawy... W poniedziałek nasmarowałam sama do nich maila i zero odzewu - wrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dziś będe dzwonić, bo prawdopodobnie już w piątek będziemy wyjeżdżać na Podkarpacie. I klops jak to mówi Juli... Chociaż Krzyś wie, że jego prezent przywiezie kurier i powiedział, że może być po świętach, ale jak to???!!!! Cała zabawa w Mikołaja zepsuta! Nic to, dziś jeszcze się nad czymś innym zastanowię - i tak miałam jeszcze coś dokupić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości