Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 gru 2007, 13:02

mamaJulci czy ty kobieto jeszcze żyjesz czy może tylko po cichu nas podczytujesz jak to ostatnio pisałaś? Skrobnij coś do nas. Napisz czy są jakieś efekty 'szaleństwa bez jakichkolwiek zabezpieczeń'? Pisałaś o tym w listopadzie.


kminek, fajnie że Piotrusiowi coraz sprawniej idzie raczkowanie. Moja Asia nauczyła się już wchodzić do brodzika pod prysznicem mimo że jest dość wysoki. Myśle, że jeszcze troche i nauczy się wczołgiwać na kanape.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 gru 2007, 13:18

Wszystkiego najlepszego dla Ninusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kminek gratulacje dla Piotrusia za postepy :ico_brawa_01:

Kurcze zmartwilas mnie , bo Fillip ma kaszel, ale zadnej goraczki czy kataru niema, nasza lekarka wyjechala, bedzie dopiero po nowym roku, a nie moge znalezc innego lekarza. :ico_olaboga: jejku musze szukac.
A nie wiecie czy moge pojsc do przychodni, tzn. tak prywatnie,

olala, mAmaJulci teraz w polsce, no i niema tam kompa,
Napisze jej smska, pozdrowie od Was, bedzie jej milo :ico_haha_02: ze pamietacie

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 gru 2007, 16:04

olala hihih a co to za test hihihih mi wyszlo 39 punktow, w sumie fajnie poczytac wynik, mozna tak jakby zobaczyc siebie w lustrze - tzn zobaczyc czym sie jest, echh ale ja to ostatnio na seksik ochote mniejsza mialam, codziennie zamieszanie, kupowanie prezentow, pakowanie, drukowanie zdjec, padalam o 24 w nocy po 0 minutach relaksu....ale mam nadzieje ze za to w swieta mi sie odbije hihihihi

no wlasnie dziewczyny
moze to takie intymne pytanie ale ja tam jestem otwarta hihihi probojecie jakies nowosci w swoich sypialniach?? mi np od czasow Turcji gdzie kupilam sobie taki Turecki stroj do tanca brzucha bardzo spodobaly mi sie seksi ubranka hihihi nie no debil ze mnie :ico_puknij: ale przynajmniej tak ciekawie jest wtedy, jak sie ladnie przygotuje, czasem sama bielizna ale wtedy tez np tancze hihihi striptizik, A. jest bardzo zadowolony a i ja mam wieksza ochote hihihih :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-12-19, 15:11 ]
no a Julenka 3 raz chora, wczoraj wieczorem zachorowala nos mokry caly to juz 3 raz w tym miesiecu doslownie co tydzien cos innego :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: cala noc nie przespana, ale A. pomagal i usypial malenka na stojaco bo wtedy zasypiala w dwie minutki, inaczej jeczala i jeczala, chyba potrzebowala tego przytulenia, ale usypial ja tak chyba z 10 razy w ciagu nocki, czasem ja ja wzielam, a rano juz pojechalam dzis sama do pracy a A. zajal sie Julia, wiecie jaki dom zostalam jak wrocilam?????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jakby tu bomby wybuchly a to tylko na 4 godzinki bo sie wczesniej zwolnilam, Julenka w pidzamce byla i cala brudna, na buzi, na szyji, na raczkach, niewiem co jej do jedzenia dal hihiihih w kazdym razie pokiwalam palcem, ale posprzatal juz wiec juz tak tragicznie nie wyglada hihihi ach ci mezczyzni, a tak czasem narzekaja ze cos niedosprzatniete.....

Grudniowe glupotki
Julenka nauczyla sie sama sobie zakladac korale, ma takie plastikowe dzieciece, ale rozsmieszylo mnie jak zaraz jak sie nauczyla to bransoletki tez na glowe probowala wkladac i rozne przedmioty np jej bucik, hihihiih

wczoraj wydrukowalam zdjecia wszytskie drukowalam w rozmiarze 13 na 18 a do ramek na prezenty 20 na 25 bo i wtedy lepiej widac co jest na zdjeciu a jak drukowalismy na wlasnej drukarce to co tam bede sie formatem przejmowac, ale ladnie wyszly, na papierze tym do zdjec, wygladaja jak prosto od fotografa, tylko juz z wycieciem byl problem, wiec przy kadzym zdjeciu zostawilam 5 mm ramki bialej bo jakbym miala ciac do kantu to by krzywo napewno wyszlo, a tak mam rameczke i zdjecie wyglada prosciutko

[ Dodano: 2007-12-19, 15:12 ]
qunick dziekuje ci bardzo kochana ,a urodzinki mam 22 grudnia hihih juz w sobote :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawe co za niespodziankowa impreza sie szykuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 gru 2007, 16:50

lulu81, dzięki za zyczenia dla Ninusi!

Wróciłam z pogrzebu ....

Ninusia grzeczniutka była jak nie wiem - kupiłam jej książeczkę przy okazji robienia zakupów świątecznych - ale się ucieszyła :ico_brawa_01: przewraca karteczki i mówi tu tu i pokazuje słoneczko i kwiatuszka - słodka jest ! A jak sie zachwyca! Robi taki wdech z głosem - tylko ze potem jej sie zdarza kaszlnac. Ale generalnie juz mnie kaszle- ciesze sie ze jej nie dałam tego antybiotyku narazie...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 gru 2007, 18:26

:ico_placzek: no i mamy zap. oskrzeli, no i pierwszy antybiotyk
Zinnat, takze Lancid i ambrohexol
Dziewczyny ktos dawal Zinnat mi sie wydaje ale nie jestem pewna
mam pytanie, bo lekarka zapisala co 12 godzim po 2ml, a jak kupilam lek to tam miarka 2,5ml. niewiem czy lekarka sie pomylila czy musze mniej dawac niz na tej miarce??? zadzwonic niema jak do niej bo nawet nie pamietam jej nazwiska bo to w prychodni bylam.
MamciaKochana, no to bedzie niespodziankowa impreza, ale fajnie
a co do spraw lozkowych , to 29. bedzie rok jak "podpisalam celibat" :ico_szoking: hihi
qunick, no moze i dobrze ze nie dalas tego antybiotyku,
fillipek dzis to tak charczal, ze szok, lekarka nawet chciala zaszczyki przepisac, ale mi szkoda go bylo, bo zazwyczaj rozne leki w plynach dobrze znosil, nie wymiotowal, w kazdym badz razie w piatek na kontrole.
Kurcze, teraz jestem zla na siebie ze odrazu nie poszlam do lekarza

Aha, no i wazy 9500

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 gru 2007, 19:05

ale jestem zmęczona. Właśnie wróciliśmy ze sklepu, kupiliśmy fotelik dla Asi. Kupilismy Romer King Ts Plus 9-18kg. Nawet Asi się podoba i od razu w samochodzie zasnęła. Tylko troche pieniązków kosztował, ale to w ramach prezentu gwiazdkowego dla Asi.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 gru 2007, 19:33

lulu81, o jeju - biedactwo! Nina brała zinnat w zastrzykach dwa razy i w syropie raz. pamietaj zeby dawać lakcid. Nastraszyłyście mnie - no ale Nina mniej kaszle no i chyba nie ma tam nic na oskrzlkach. W nocy ani razu nie zakaszlała - a Filipek kaszlał w nocy?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 gru 2007, 19:50

qunick, kaszlal filka w nocy, no i mowie, jak dzis oddychal to takie charczenie bylo slychac. jezeli Ninusia nie kaszle w nocy to mysle ze jej przechodzi.
Moja mama mowi ze ja zabkowanie przechodzilam nie z goraczka a z kaszlem.

Olala gratuluje zakupu . ja tez mam romera, fajny, wklej zdjecie fotelika

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 gru 2007, 20:23

lulu81, dzieki!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

19 gru 2007, 21:06

Qunick dobrze ze z Nina juz lepiej. za to Tymkowi od wczoraj odrywa sie kaszel i strasznie go to meczy. Zaczyna kaszlec jak spi i wtedy sie biedak budzi i placze

lulu Tymek tez teraz dostal pierwszy antybiotyk. A co do dawki to po prostu musisz dawac mniej. nie wiem czemu ale moja pediatra tez zawsze daje mniejsze dawki niz zalecaja, ale moze to dlatego ze Tymek jest drobny. Twoj Filipek tez do najwiekszych nienalezy:)

mamcia
kiedys moj Filip kupil krazek z durexa. nie powiem fajny, a Filip to myslalam ze przy tym odleci.... kiedys kupilam to kumpeli na wieczor panienski, a po nocy poslubnej dzwonila do mnie ze prezent rewelacja;)

buziaczki i najlepsze zyczenia dla solenizantow

a my juz mamy choinke. Filip kupil w poniedzialek wieczorem, ja wczoraj ubralam. jak to powiedzial moj maz mamy "wiejska choinke" bo bez bombek. Tylko ususzone krazki grapefruita, pomaranczy, mandarynki i jablka, do tego orzechy i kokardki z rafii, brakuje tylko lampek ale musze kupic biale bo kolorowe mi nie beda pasowac. jak juz bedzie cala ubrana to wam wkleje fotki.
a jak ida wasze przygotowania do swiat?? zakupy porobione, prezenty popakowane.?bo ja nie mam nic!

[ Dodano: 2007-12-19, 20:09 ]
wkleje wam jedna fotke. nie moglam sie powstrzymac. takiego mialam dzis pilkarza w domu:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości