Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 21:32

Frydza...wielgachne dzieki za zyczonka :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

a ja niespodziewanie zostalam w domu sama....Maya juz spi...a po A. dzwonila kuzynka do pracy ze ciapaci znow namieszali i moj A. mial byc dzies na nadgodzinach-a powiedzieli mu ze jutro...i pojechal...bez jedzenia....z 1f w kieszeni....no i chipsy wzial....a ja wieczor w samotnosci...a jakos tak swiatecznie nam dzis bylo i szkoda ze pojechal....
bylismy w pl sklepie po uszka do barszczyku....a Maya taka brudna jechala ze szok :ico_olaboga: :ico_puknij: ...zapomnielismy jej buzie umyc a ona jadla chrupki kukurydziane :ico_haha_01: .......nawet z auta nie wysiadala...a jaka zla byla :-D ...

ogolnie to zrobilam konkretny s[pis co i na kiedy gotowac....i mam juz jasnosc w glowie....w piatek rano o 7.00 na zakupy jedziemy......bo podejrzewam ze i tak bedzie tlok.....w dzien to masakra bedzie....u nas juz od ronda do ronda sa takie korki ze jak jedzie sie do miasta normalnie ok.12 minut to teraz ponad 40.....szok swiateczny

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 gru 2007, 21:38

Frydza dzięki za życzonka!

No widzę, że już przygotowania pełną parą ruszają........ja zaraz zapierdzielam prać, bo mój jaśnie pan nic nie zdążył :ico_noniewiem:
Młodą zdążyłam tylko wykąpać przed snem i dać butlę...i wiecie co? wstała!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wstała sama w łóżeczku!!! niestety, ja byłam w pracy :ico_placzek: przykro mi....................jutro będę na ten moment czekać od rana! moje słoneczko wstało!!! mam na kamerze, ale nie możemy zgrywać, bo nie mamy programu, a aparat był zapchany...więc jutro poluję z aparatem!
a w kąpieli wiecie co było? moja gwiazdeczka uklękła z leżenia i usiadła na nóżkach! kurczę, ale mam radochę!!! aż łezki mi się kręcą!!! mam ochotę skakać z radości!!!

i udało nam się pocztówki z Hanią zrobić, więc jutro jeszcze zdążę wysłać kartki :-D
i szefowa dała 150zł na święta! fajnie! pomyślała, że przecież teraz się przyda bardziej, niż prezent wigilijny! ale mam dziś super dzień!!! mogę się podzielić energią, ktoś chce?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 21:48

Zborra...ja poprosze :ico_noniewiem:
no i moc gratulacjonow dla Hanki....no szkoda ze nie widzialas na zywo...ale nadrobisz!i koniecznie nagrywaj...hihihi wiem jak to cieszy!!!!

a w wannie to my ekscesy mamy normalnie ze samemu nie idzie jej kapac,tez takie cyrki te wasze dzieci wyprawiaja?nie usiedzie,polozyc sie to juz dawno :ico_nienie: ...ani na pleckach ani na brzuszku juz nie chce....nalepiej stac :ico_puknij: ale nie idzie jej utrzymac i musze jak najszybciej mate antypozlizgowa kupic!!!!!moze to cos da...bo juz raz nam pokoziolkowala a oboje ja trzymalismy ale w wodzie sliskie wszystko a ona skacze normalnie :ico_puknij:

Zborros
...a jak te kartki robilas...mozesz pokazac jak wyszly?bo fajnie by bylo wyslac takie rodzince na jakies sieto ale nie mam na to pomyslu....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 gru 2007, 21:49

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Hani.

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za życzenia Frydza.

Glizdunia ja jestem za tępa-niby zalogowałam się na you to be ale dalej ni w ząb - nie znalazłam opcji wgraj nowy film :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 21:53

Kamizela...musisz wejsc na swoje konto....jest tam ikonka u gory....i jak bedziesz na swoim koncie to po lewej chyba jest preslij nowy film.....potem wypelniasz dane o filmie i wybierasz filmik i sie robi.....

[ Dodano: 2007-12-19, 21:03 ]
Kamizela.....dokladnie i poprawnie wyslalam Ci wlasnie instrukcje na gg :ico_oczko:
dasz rade bo to nie takie trudne...a ja pamietam jak dlugo walczylam z suwaczkiem ...matko 1 noc prawie cala siedzialam przed kompem.....poszlam spac jak zrobilam a kompletnie nie czailam o co biega....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 gru 2007, 22:22

Kamizela dasz radę...czekamy cierpliwie........

Glizdunia moja w wannie się wierci, ale nie staje na razie, najpierw grzecznie leży na pleckach i się cieszy z mycia głowy, a potem się bawi na brzuszku...no i dziś na kolanka siadała...
A jeśli chodzi o spanie w dzień...jak ma dobry dzień, to śpi do południa prawie 2godziny i drugie tyle po południu! czasem mniej, czasem nie chce spać wcale..ale ogólnie jest ok.

a oto pocztówki
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 gru 2007, 22:28

zborra śliczne kartki w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 22:30

Zborra...no zajefajne te kartki,masz jakis specjalny program czy jak??a Hania jak super wystrojona :ico_brawa_01: :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 gru 2007, 22:53

hej czy ja zdaze nadrobic te wszystkie stracone dni, nie poczytane posty??
dzis na pewno nie, bo padam, juz po egzaminie, nie jestem specjalnie zadowolona, ale chociaz na chwile mi ulzyło ze juz nauka na jakis czas sie skonczyła, bo w domu masakra po prostu była i jeszcze ost 3 dni roboty mi zostały i na jakis czas mam dosc..normalnie :ico_szoking: moze jutro bedzie wiecej czasu i poczytac i popisac..

[ Dodano: 2007-12-19, 21:56 ]
a i dziekuje za zyczonka dla Milusi, a ze mnie taka matka- ze dopiero w drodze na egz mi sie wspomniało :ico_olaboga:
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 gru 2007, 22:57

hello Lady...fajnie ze jestes!!!!!a czytania to wspolczuje.........chyba ide cos przekasic i spac...narqa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości