Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 mar 2007, 17:41

jestem wściekła - normalnie nic tu kurw. zrobić nei można by tego nie skomentowali :ico_zly: moja mam gadała z teściową i śmiała się, ze Bartek lubi chyba piwko bo w Dublinie pół oszczędności na nie wydał... tamta doszyła historię (znam ją) i dziś stwierdza, że Bartuś za dużo pije bo wszyscy tak mówią :504: więc ja!!!!!! zagotowałam się i powiedziałam, że nei życzę sobie wtracania się dyskutowania na mój czy mojego męża temat, że psują tylko stosunki między nami i że nawet jesli mój mąż to pijak to mój problem i zgłosze się jak nie będziemy dawac sobie rady :536:
ok zaraz ona do mnie - no teść mówił, że Lila to już dużo zupek je bo (UWAGA) sporo słoiczków jest w śmietniku :612: ja minke walnęłam, ona - to tez Ci nie odpowiada?? ja mówię, że nikt mi nie płaci za bycie w BIG BROTHERZE - i oczywiście mi się nie podoba, bo pewnie teść liczy ile puszek wywalamy ile butelek i ile do szamba spuszczamy :613: powiedziałam jej że wiem, ze tak jest bo za blisko siebie mieszkamy i nawet ja nie chcą to i tak się wtracają i8 mi zawsze to przeszkadzać będzie podziękowałam i wyszłam mówiąc by się nei gniewała za prawdę bo zawsze ją będzie słyszeć :697:

koniec uff

dziewczynki sorki ale jak tylko mam dobre nastwienie to tak mnie zjeżą, że szkoda słów - ale mam spokój na następne dni :ico_brawa_01:

zaraz doczytam co tam u Was i odezwę się

p.s. moja kierowniczka zrezygnowała i jak mi zproponują (wątpię) to wrócę chyba do pracy - ale to patykiem pisane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

21 mar 2007, 17:50

My idziemy teraz na szczepienie po 18 kwietnia i będzi eżółtaczka i pierwsza dawka pneumokoków. Zdecydowaliśmy się.
Żałuję że nie zaszczepiliśmu przeciw rotawirusom, już jest za późno :(.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

21 mar 2007, 17:50

Maritko :ico_pocieszyciel: ojjjjj, faktycznie, stanowczo za blisko siebie mieszkacie. To jest szansa, że będziesz kierownikiem w DHLu??? Fiufiu :ico_brawa_01:

Adres Asi: jpander@op.pl. A tak w ogóle, to wczoraj Asia miała wrócić. Asiu, odezwij się :ico_haha_02:

Za 25 minut dopiero jadę na kurs. Eluś, ja się narazie nie stresuję, nigdy nie siedziałam za kółkiem i w ogóle się tym nie przejmuję. 30 godzin jazdy przede mną, przecież musze się nauczyć. Teraz sobie powtarzam hamulec, gaz, sprzęgło (taaaaaak Sosna? tylko od której to się liczy bo nie jarzę :ico_noniewiem: ) Aaaaaaaa, zresztą, za to im płacę, żeby mnie nauczyli co? :-D
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 17:52 przez Kocica_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 mar 2007, 17:51

Jolu - trzymaj się kierownicy... nie drążka zmiany biegów :-D

Ja oglądam Chirurgów, i Bez skazy zaczęli wczoraj - a wcześniej Gotowe na wszystko, Monka i Krok od domu uwielbiam też Kryminalne zagadki LV i Miami :-) kurde - dużo tego a mi się wydaje, ze nic nie oglądam :ico_noniewiem:

U mnie obiadek będzie kolacją bo mężuś ma pożegnanie kolegi z pracy ale kobietkom nie dał zaproszenia :ico_oczko: no i dopiero jak pojadę po niego to dostanie papu :ico_haha_02: a dziś serwuję spagetti Napoli tylko że z mięskiem g:P

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 mar 2007, 17:52

Maritta--Równa Kobietka :-D Nie daj się!!!A co Ci tu tesciowa będzie po głowie jeździć??
Ja kiedyś cicho siedziałam ale ostatnio już mi się poprzestawiało i walę prawdę w oczy.Nie dam się zjechać.I może dlatego,że cicho nie siedzę to nie mam dobrych relacji z teściową.Mieszkamy od siebie 5 minut drogi,ale nie widziałam jej już 2 miesiące..i niech tak zostanie.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

21 mar 2007, 17:57

Dla Oskarka i Kornelka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Margo ja poprostu muszę dostac @ :ico_placzek:

Co do deserków to ja róznie daje jeden dzien daje drugi nie.Ale zazwyczaj butla 225 3 razy na noc 250 w dzien herbata cały czas zazwyczaj usypia z herbatą za chwilę mu ja wyciągam i bardzo duzo pije jej w dzien i soczków.

Elu gdzie ty masz zwoje zdięcie w avangarze. :ico_olaboga:

Sosna dobrze ci radzi Ela rozmontuj tory i ile kasy dostaniesz za złom. :ico_haha_01:

Kasiu---powodzenia w szukaniu pracy :064:

U nas dzien wygląda tak------15 mleko(ale teraz spi to nie dostanie) 21 po kąpaniu mleko w nocy jak się przebudzi to herbata ale raczej wstaje ok 3-4 na mleko potem budzi się o 7 rano chociaz dzisiaj spał do 9 oczywiscie z przerwa na jedzenie.9 rano mleko i tak do 15 w miedzy czasie herbata deserek i zupka albo jakies danie.Spi zazwyczaj 2 godziny i potem 2 nastęnpe rządzi i znów na dwie zgłowy(to w dzien)

Renii---super ukryta wiadomosc tylko refleks trzeba miec dobry,zeby przeczytac te uciekające zdania. :ico_brawa_01:

Elu filmik rewelacja a niania jeszcze lepsza. :ico_brawa_01: A kawał jeszcze lepszy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

chciałam napisac więcej ale narazie przerwa bo wojują ze mną dwie alergie czyli tes i jej córka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 mar 2007, 17:59

jeny Anetko ja też bym tak chciała tylko oni tu wpadają codziennie nie do mnie ale to i tak nonono*** no nic dziś zadzwoniłam do agencji i koleś ma jutro zadzwonić czy mają jakies oferty domów czy działek - na razie nie zobowiązująco a raczej informacyjnie (20 km od Leszna - w Grodzisku Maz.) - no i kochana ja zawsze prawda między oczy i oni to zaakcepowali tylko żeby jeszcze słuchali :ico_puknij:

Joluniu - to stanowisko to kierownik administracji w oddziale DHL Logistics :ico_oczko: no miło by było mieć w papierach ale nie myślę o tym póki co tylko Bartek mnie pytał czy bym nie chciała... a ja nie wiem - moja Lila jest taka wspaniała i już zauważam, że poza mną nic się nie liczy dla niej :ico_haha_01:

My na pneumokoki nie szczepimy bo tu jedna dawka 351 zł, ale nawet nei o to chodzi - Lila nie ma styczności niby z małymi dziecmi a zaszczepimy ją tą inną w drugim roku życia - ale znów ta reklama :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 mar 2007, 17:59

Jolu

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

21 mar 2007, 18:00

Aniu to weź te alergie jakimś gigantycznym patykiem potraktuj :wpale: :ble: :502: :522:

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Kurczę....mnie też ta reklama przeraziła...... A Hubcio w przyszłym roku ma iść do żłobka..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 mar 2007, 18:03

muszę w końcu przestać być małomówną minutką - bo przecież ja taka gaduła jestem :ico_brawa_01:

Elunia no właśnie co z Twoją foteczką??

AniuK- ja ostatnio Ring oglądałam i śmiałam się do Bartka, że powoli zaczną tam (w studni) lądować nie mile widziani :-D bo on się zgrywał, że dziadkowie nas zamkną pozbawią praw i sami Lile wychowaja właściwie :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość