Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 gru 2007, 09:42

Madziorka ja na swieta ide do tesciowej :-/ ale w domu mam posprzatane makowce upieczone mieso sie pekluje bigos ugotowany ech ....powiem szczerze nie czuje tych swiat ....nie wiem jakos dziwnie ....ta cala sytuacja z tesciami ...ech ale z rana na smutalam ...ale juz koncze

Zapraszam na :ico_kawusia: i makowca :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 gru 2007, 09:50

magda26 pisze:.powiem szczerze nie czuje tych swiat

ja tak samo... w domu burdel, bo komu by sie chcialo codziennie sprzatac, niec nie ugotowane, ani nie upieczone, bo po co, skoro to nasze ostatnie swieta w PL, wiec w domu ich spedzac nie bedziemy, tylko cala rodzina juz nas zabukowala... Tylko choinka przypomina, ze to swieta beda.... chyba zadzialalm zapchowo i naszprycuje pomarancze gozdzikami....
a teraz nawet kawy sie nie moge napic, bonie mam smietanki dokawy w domu, a bez tego nie przelkne :ico_noniewiem:

Madziorka a kiedy wy macie chrzciny?

BeWu nagralam ten filmik dla ciebie, ale od wczoraj probuje go wgrac na UTube i na google video i blokuje sie na 47 % :ico_noniewiem: pewnie jakis blad... musze nagrac jeszcze raz

Alarm... nie popisze

[ Dodano: 2007-12-22, 08:52 ]
hehe, a mozna pic kawe z mlekiem modyfikowanym ??? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 gru 2007, 09:53

Jasnie Pani :) pisze:naszprycuje pomarancze gozdzikami....
Jasnie Pani ja mam 4 na caly dom hehehe ale zapach..............przecudny :-D :-D

[ Dodano: 2007-12-22, 09:05 ]
Dobra lece na sniadanko ...a u nas dzisiaj na Jasnych Bloniach od 14.00 impreza Przywitanie św Mikołaja i konwój coca coli koncerty pokaz sztucznych ogni :-D :-D
Odezwe sie pozniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 gru 2007, 10:34

Ej.. Jak nadziewacie te pomarancze? Tez chce. BNo umnie tez tych swiat nie czuc :/
My latamy dzis. Zaraz po paczke do kuriera, potem pochoinke, fryzjer.. Pa :*

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

22 gru 2007, 10:40

witam witam po jednym dniu nieobecnosci normlanie chcialam wczoraj cos przeczytac napisac ale nie dalam rady, cały dzien spedzilam w lesznie zalatwiajac rózne sprawy a, ze autka brak to został mi pociag i autobusy i nogi, a wiecie czlowiek do wygody przyzwyczajony to idac sie zmeczyl i jak przyjechalam do domu to padlam, za chwile trzeba bylo znowu wyjsc ale tutaj do miasta do tescia prosic o auto aby nam pozyczyl - ehh no nie pozyczy wiec dzis mąż bedzie maluszkiem kuroswal miedzy lesznem a rawiczem wiazac wszystko aby juz to tam lezalo a my dojedziemy baną, wiec kolejny wyrawny z zycia dzien, juz w sumie polowe spakowalam zaraz idziemy do miasta pokupowac farby kafelki no wszystko do remontu wszystkie prezenty i jakies resztki na swieta co nie pokupowalismy... ehh mowie wam zycie bez auta okropne.
Do tego zimno cholernie na dworze wrrr ale isc trzeba.
Sprobuje cos nadrobic o ile czas pozwoli.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 gru 2007, 10:47

Juli, normalnie wkluwasz gozdziki w skórke pomaranczy i to tak pachnie

astrid, a dlaczego nie pozyczyl??? niedobry :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 gru 2007, 11:14

Czesć z rańca :)
Uuuuuuuuuuuuuu niewiele naklikane.

Madziorka juz niedługo się spotkacie z Adasiem. To pewno wasz pierwsza taka długa rozłąka albo dawno tak długo nie by;liście oddaleni.. Ja kiedyś wysychaałam jak Karoil wyjezdzał, normalnie nic nie jadłam, nigdzie nie chodziłam , byłam jak sparalizowana, ale teraz juz się przyswyczaiłam, jak on tak często wyjezdza... Człowiek do wwszsytkiego się przyzwyczaja. Heheh moja mam zawsze mówiła taki czarny kawał : Powiesili go, wierzgał na tym sznurku starsznie, a potem przestał... przyzwyczaił się :ico_oczko: hehe

Dominika a jakie masz to mleko, bo na Nutramigenie byś się pporzygała napewno :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja te święta jakoś dziwnie czuję, nie mogę przeboleć ze mojej mamy nie będzie. No ale.. my juz tam 2 lata pod rząd byliśmy. Ech jak rodzice są porozrzucani, to niestety trzeba wybierać. Dobrze mieć teściówki daleko, ale nie na święta :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo zawsze s.a zranieni...

Co do zarcia, to ja jeszcze na starcie jestem. Bigosu nie robię. Mięsa upiekję jutro, ryby tez..no bo chyba nie dziś? Wczoraj zrobiłam śledzie i upiekłam pierniczki.
Magda dzięki za przepis, udał się ten lukier!! Ale zabawa :-D dzieciaki muszą to robić :ico_haha_02:

I Was częstuję pierniczkami. Oprócz tego duzego poza talerzem, wszsytkie mozecie wszamać :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-22, 10:16 ]
O właśnie Astrid! Kurcze to nieciekawie z tym autem..i co? Nie ma mozliwości zrobienia tego przeglądu. Kurcze, ze tez na święta Wam musiało wypaść. Trzymaj się! I zyczę mocnych nóg przy pokonywaniu tras :)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 gru 2007, 11:18

EEEEEEEEEEE Alinko klasa pierniczki !!!! ja bym chyba nie umiala :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Alineczq pisze: Powiesili go, wierzgał na tym sznurku starsznie, a potem przestał... przyzwyczaił się
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Alineczq pisze:Dominika a jakie masz to mleko, bo na Nutramigenie byś się pporzygała napewno

mam bebiko, ale i tak po pierwszym lyku prawie sie pozygalam i wylalam ta kawe, dzis bedzie bez kawy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 gru 2007, 11:19

ja natomiast z kawą nie przełknę...

a pierniczki napewno byś umiała! To taka łatwizna :ico_haha_01: a lukier leje się sam tylko go właściwie kierujesz :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-22, 10:22 ]
ja natomiast z kawą nie przełknę...


ale napisałam :ico_smiechbig:
oczywiście z mlekiem nie pije :)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 gru 2007, 11:24

Alineczq, hehee wlasnie zie zastanawialam, czego z kawą nie przelkniesz? :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość