joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 gru 2007, 16:14

Hej hej
Ja tez na chwilke bo szykowanie goni.Dzioewczyny a co jest zdrowe :ico_noniewiem: Ja uwazam ze my i kupa dzieci sie wychowala w chodziku i co :ico_noniewiem: A najwazniejsze ze Juli sie podoba.A z drugiej str to nie siedzi Juli w tym chodziku calego dnia :ico_nienie: :ico_nienie:
A to prezent pod choinke dalismy Juli dzis bo w poniedzialek dostanie od innych
Obrazek
Ja tez uciekam milej soboty :ico_haha_02:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

22 gru 2007, 17:04

Asiu, to prawda, mało rzeczy jest zdrowych. Ale wiesz, polowa rodziny mojego P. to lekarze, którzy ciągle mi zwracają uwagę "nie rób tak, tak też nie rób", zupełnie jakby to było ich dziecko :ico_noniewiem: Dlatego tak się zachowuję teraz :ico_noniewiem:

Kingusiu, mam nadzieję że kiedyś w końcu mi odpiszesz niekoniecznie na temat :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 gru 2007, 18:08

Madziu jest ok. :-D :ico_oczko: Ja tak nie patrze i nie chce Juli chowac pod kloszem.Pewno ze chce chowac ja zdrowo i dostaje co najlepsze do jedzonka ale moim zdaniem trzeba sprawiac radosc naszym dzieciom.A ja napewno ja bede rozpieszczac bo jest jedynaczka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-22, 17:11 ]
Madziu Ty jestes matka i ty wiesz najlepiej bo Ty jestes z Kubusiem najmocniej zwiazana a rodzina moze tylko doradzic a ty podejmiesz decyzje

[ Dodano: 2007-12-22, 17:15 ]
Basiu sily i nie martw sie. Historia jak z filmu.Skad sa tacy tesciowie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A za co masz ja przeprosic? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

22 gru 2007, 18:40

heloł babeczki

Basiu mój mąż stwierdził za dowiezie Ci broń palna teściową :ico_brawa_01:
a tak na marginesie mąż musi sie w końcu odpępowić

moja koleżanka miała podobną teściową, długo znosiła jej docinki i uwiązqanie męż. Wreszcie skończyło się na poważnej rozmowię jej z teściowa po tym jak teściowa zapytała się jej synka kogo bardziej kocha "bacie czy mamusię"????????
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Biedny dzieciak nie wiedzial co odpowiedziec, bo przeciez bardziej kochal mamusie ale nie chcial urazic babci wiec nic nie powiedzial, tylko sie rozpłakał :ico_placzek:
jak moja kolezanka wydusila z synka co mu jest to stwierdzila ze miarka sie przebrala

[ Dodano: 2007-12-22, 17:42 ]
broń palną na teściową, oczywiście :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 gru 2007, 18:51

sosim pisze:broń palną na teściową, oczywiście


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no dobre...

Joasiu moi chłopcy latali w chodzikach i nic im nie było... a Mikołaj sam zaczął chodzić już w 11 miesiącu :-D oczywiście wszystko jest dla dzieci, chodziki również tylko z umiarem...

a ja już mam choineczkę...żywą, piękną wystrojoną w bombeczki...jak naładuje bateriew w aparacie to cyknę foteczkę... :-D

a co do wigilii to siostra mnie trochę wrobiła i wiglilia jest u nas...nie wiem tylko w co ja jutro ręce włożę...tyle roboty... :ico_olaboga: wszystko na mojej głowie...
moja siostrzyczka stwierdziła, że ona nie ma czasu, bo pracuje...ok. ale nie ona jedna!
wigilia miała byc u mojego taty...a my miałayśmy zrobić potrawy na spółę...a wychodzi na to, że ja muszę wszystko...a ona pewnie kupi gotowe sledzie :ico_zly: oj wkurzyłam się!!!
na dodatek powiedziała do mnie, że jak jestem w domu to mogę sobie wszystko przygotować...no tak z Mileną na ręku to ja dużo nie zrobię! (ona ma juz duże dzieci 7 i 9 lat - a nie wzięła pod uwagę, że Milena jest jeszcze malutka....)

na dodatek w drugi dzień świąt mamy gości, więc szykowania mam podwójnie...

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

22 gru 2007, 19:36

Viola, wspólczucia,
cóż święta rodzinne, ale nie od dzis sprawdza sie przysłowe, ze z rodzina to sie nalepiej wychodzi ....................na zdjeciu :ico_smiechbig:


aha ZOSI WŁAŚNIE WYSZEDŁ ZĄBEK
normalnie przed chwila to zobaczylam i sprawdzilam łyżeczką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mężo też miał 5 miesiecy jak mu wyszedl 1 ząbek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 gru 2007, 19:49

no to wielkie brawa dla ZOSI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie miała czym gryżć mamusię w cycusia... :-D :-D

[ Dodano: 2007-12-22, 18:50 ]
mój Mikolaj tez miał 5 miesięcy...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 gru 2007, 22:02

Brawa dla Zosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu no to masz roboty :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ale wiesz moze Milenka wyczuje blusa i da Ci cos przyszykowac :ico_noniewiem: A siostra przebiegla :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 gru 2007, 22:33

Witam.

U nas były dwa dni goraczki po szczepieniu ale na szczescie juz teraz niema :ico_sorki: .
Prezenty juz popakowane i leza pod choinką bo dodatkowo jeszcze dla czwórki dzieci robilismy :-D . A ja dziś porządki końcowe i zakupki no bo dla mojego Tomka jeszcze nic niemiałam i kupiłam mu piżamke i golarke :-) .

Kinga ale ładnie Eliza juz stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Teraz to pewnie duzo pracy macie w domku świeta i chrzciny.

Joasiu ale twoja mała juz ładnie chodzi w chodziku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu ja tez sama robie wigilie to wiem coś na ten temat, u nas 8 osób będzie plus Veronia. A siostra naprawde niezła, ale tak z niektórymi już jest :ico_oczko:
No i wklej nam zdjęcie choineczki :-)

Basiu to ale masz teściową, mogłaby chociaz przez te swieta być troche milsza.

Sosim gratulacje pierwszego ząbka dla Zosi

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

22 gru 2007, 22:59

Witajcie kobity
Basiu głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie przejmuj sie są ludzie i parapety a twoja teściowa (jak wynika z twoich postów) to chyba jakaś oddzielna grupa :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ale ty jesteś super babka i silna osobowość więc dasz radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Violu to nie za ciekawie z tą wigilią ci sie złożyło. Ale na pewno Milienka stanie na wysokości zadania i pozwoli ci wszystko świetie przygotować.

U nas już choineczka stoi, malutka (100 cm) ale żywa. Pachnie ślicznie i nawet wygląda fajnie. A z gotowaniem na wigilie jestem jeszcze w lesie... Tzn mam co prawda tylko ciasta do pieczenia i sałatki śledziowe do zrobienia ale jakoś wciąż mi czasu brakuje...... Dziś skończyłam z porządkami. Kocham święta ale te przygotowania.... Masakra....

[ Dodano: 2007-12-22, 22:03 ]
acha
GRATULACJE DLA ZOSI.
byle by mamusi nie podgryzała :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość