Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 mar 2007, 20:14

imprezka ze ho ho :ico_zdrowko: :ico_brawa: :564: :sylwester: :sylwester: :529: :526: :525: :528: :523: :580: :597: :581: :509: :gitara: :gitara: :sylwester: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 mar 2007, 20:15

Zebysmy kaca nie miały jutro :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 mar 2007, 20:19

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no no

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 mar 2007, 20:30

No Madziorka gratulacje!!! :ico_tort:
To już chyba wszystkie do seteczki dobiłyśmy, czy ktoś został??

Ja na chwilkę wpadłam bo dziś komp mi się w pracy wysypał i nie mogłam wcześniej. A zaraz kończę, więc tylko wpadłam się przywitać.

Aniu ja miałam kiedyś nieprzyjemną sytuację, bo ukradziono mi dowód osobisty. Całe szczęście, ze to zgłosiłam i dali mi taki zaświadczenie bo miałabym później problemy. Podrobiono bowiem mój dowód na inną osoba i ta pojechała do Niemiec kraść. Gdy chcieli ją zatrzymać, rzuciłą torbę i uciekła a w torbie miała moje dokumenty.
Wezwano mnie wkrótce na policję i potraktowano jak złodziejkę, to zaświadczenie mi skórę uratowało. Ach.... nie będę opowiadać szczegółów, ale grubo było.

Acia z telekomunikacją to ja też miałam swego czasu zadymy. Oni tam mają zupełny bałagan. Ja zamówiłam inną taryfę a oni mi liczyli za inna. I nikt sie nie czuł winny. Debilstwo. A ja też dziś miałąm mielone bo mój Jarus bardzo lubi i sobie zmówił na obiad.

Madziu dopiero przeczytałam o tej twojej szwagierce, bo jak do mnie pisałaś to nie miałam pojęcia. Opiekuj się nią trochę. Może faktycznie Wam to na dobre wyjdzie, mam nadzieję.

No to tyle.
AAAA... zapomniałam o najważniejszym...mam wannę w łazience :ico_brawa_01:
Myślę, że jak wrócę to będzie kąpielka próbna o ile mi ją podłączyli hehe...
Juz wszystko nabiera kształtu, jutro dojdą lustra to juz w ogóle będzie super. Coraz bliżej końca hurra!!!!!

No, teraz juz spadam. Mam nadzieje, że jutro będę mogła wcześniej zajrzeć. Buziaczki dla wszystkich i papapapa :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 mar 2007, 20:38

Madziorka gratulacje :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ale mnie robawilyscie ta imprezka :-D ja sie przylaczam,bedziemy razem kaca leczyc hihi ja pojde z dzidzia na kacu do pracy he he Madziorka dzidzia pewnie sie ucieszy,ze mamusia odpoczywa ,wiec sie nie przejmuj...napewnno mialas spacerek idac i wracajac do pracy :ico_haha_01: ja spalam 2 godzinki i ledwo sie dobudzilam...snilo mi sie lato,ze biegalam po plazy,bylam bardzo opalona i chyba nawet w sukni slubnej :ico_haha_01: Kamilka ,ale super,ze juz tak do przodu remont poszedl ...i zazdroszcze wanny,my mamy tylko prysznic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-21 ]
a ta opalenizna,bo przed spaniem ogladalam takie cos do sztucznej opalenizny,tanning system,ciekawe czy to dobre?tam sie wklada taki spray samoopalajacy i sie psika...he he i niby ladna opalenizna wychodzi,ciekawe czy pawda?

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

21 mar 2007, 21:54

Ja wpadłam tylko dobranoc wam powiedzieć bo padam z nóg i kładę się spać .Kurcze niby nic takiego nie robię a wieczorami słaniam się z nóg.Już nie te lata nie ta kondycja :-D

Imprezkę świetną rozkręciłyście.Teraz po studniówkach przyjdzie czas na porody.Oj też się będzie działo.

Kamila gratuluję wanny, teraz to już tylko do przodu z tym remontem.

Spokojnej nocki kochaniutkie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 mar 2007, 21:58

Ja tez dziewczynki sie zegnam moj maz juz wraca wiec jestem szczesl;iwa odezwe sie jutro poapapapa całusków 102 :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

21 mar 2007, 23:03

Ale imprezka mnie minęła!
Zgłosiła się dziś do mnie dziewczyna, która chce odkupić moją suknię ślubną a ja nie wiem ile mogę za nią wziąć - jest wyprana, wyprasowana. Troszkę też szkoda mi się z nią rozstać

[ Dodano: 2007-03-21 ]
No ale jakbym wzięła 500 zł to wystarczyłoby na fajny wózek dla Franka prawda?

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Mój aktualny brzucholek
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 mar 2007, 01:11

Leatka ladny brzusio ;)

[ Dodano: 2007-03-22 ]
dobranoc :ico_spanko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 mar 2007, 08:22

mnie tez niestety ominęła ta super imprezka.... ale to nie przeszkadza mi pogratulować madziulce studnióweczki :ico_prezent:

Kamilko - cieszę sie że remont dobiega konca - napewno bedzie pieknie :ico_brawa_01:

Leatko gratuluje slicznego domku dla Franka :ico_brawa_01:
co do sukienki to ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się, przecież i tak już jej nigdy nie założysz, więc po co ma żółknąć w szafie, a przecież masz ją uwiecznioną na zdjęciach, a pieniążki napewno Ci sie przydadzą.

Miłego dzionka wszystkim :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość