Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 gru 2007, 20:03

My tez juz jestesmy z powrotem po swietach objedzeni i jak u was dziewczyny bogatsi w nowe "zbieracze kurzu" Wiktorii.Bylo super bialo i zimno.Szkoda ze tak krotko:(

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 gru 2007, 20:23

zbieraczy kurzu przywieźliśmy cały bagaznik i dziś wszystkie maskotki wynieśliśmy do garażu, a na pustej półce zasiadły nowe zabawki:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

27 gru 2007, 20:36

I ja melduje sie po swietach najedzona i jakas zmeczona :ico_olaboga: Mam megalenia i straszny balagan w domu tylko ciekawe kto to posprzata :ico_noniewiem:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

27 gru 2007, 23:06

Foteczki super, torcik wygada smakowicie :-)

Ja po swietach rozleniwiona na maksa, tym bardziej ze mala ost. dluzej spi,a tu dzis musialam zwlec sie o 6.30 do pracy.
Zazdroszcze wam umiejetnosci segregacji zabawek :-D
ja ilekros sie do tego zbiore to wyniose ich zaledie kilka, zawsze jest mi czegos szkoda, albo dochodze do wniosku ze mala sie tym jeszcze bawi :ico_puknij:
No i w rezultacie polowa naszego mieszkania to zabawki, wieczny balagan :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 gru 2007, 23:08

jak zwykle musi być wyjątek od reguły :ico_noniewiem: u nas od wtorku szpital :ico_chory: Radek gorączkuje (dopiero dziś wieczorkliem mu przeszło), dławił się kaszlem ściekającym do gardła, Marzenka przerabiała to w sobote i mam naprawdę dosyć
Wigilkię spędziliśmy u moich rodziców, gdzie jak zwykle Wielka Wyżerka, bo moja mama lubi wieczerzę przygotowywać dla całej rodziny, czyli: mama, tata, ja, mój mąż, Mazia, Raduś, mo brat z żoną, brat mojej mamy i brat mojego taty (kawalerowie), do domu dotarliśmy po 22:00
w Boze Narodzenie bylismy rano u tesciów bo mieli gifty dla wnuków i tam juz Radek zaczła pokasływać, mieliśmy potem jeszcze jechac do babci mojego męża ale młody się tak rozłożył, że temp. miał 39stopni i tak było do dzis, wieczorkiem temp mu spadla do 37 i normalnie posdzedl sie kąpać i potem nawet zjadł kromeczke chlebka
za to w przychodni to chyba jakis granat ktos wrzucil, bo z trójki pediatrów dzis była tylko jedna :ico_szoking: od godziny 15:00 na półtora godziny tylko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i o 9:00 rano nie przyjmowali już zapisów do lekarza, a zaznaczam ze rejestracja telef. jest od 9:00 :ico_olaboga: lekka paranoja, na szczęście mam lekarstwa od zeszlego ich przeziębienia z tymi samymi objawami, ale chciałam zeby ich chociaż osłuchał jakis lekarz, i musze w tym celu jutro wstac o 7:00 rano i opsobiscie wyjac im kartoteki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie ma jak nasza służba zdrowia

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 gru 2007, 08:19

Duzo zdrowka zyczymy.
A co do sluzby zdrowia ich nigdy nie ma jak czlowiekowi potrzebni!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 gru 2007, 10:46

matula dużo zdrówka dla Radusia!!!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

28 gru 2007, 11:22

Dużo zdrówka życzymy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

28 gru 2007, 13:13

No i ja życzę zdrówka!!!Ja to się boje co to będzie z tymi lekarzami od nowego roku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

28 gru 2007, 13:39

matula1, rzeczywiscie nieciekawie zakonczyliscie swieta wiec zycze maluszkowi szybkiego powrotu do zdrowia :-)
Paulina82, a co ma sie dziac bo wiesz ja nie mieszkam w Polsce jestem chyba niedoinformowana :ico_wstydzioch:
W kazdym razie ze ja juz z innej perspektywy patrze na polska sluzbe zdrowia i zapewniam was ze nie ma jeszcze na co az tak narzekac zebyscie zobaczyly jak dziala sluzba zdrowia w Irlandii to byscie dopiero sie zdziwily :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość