Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

27 gru 2007, 23:56

ANIA WITAJ KOCHANA Z POWROTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Kinga wszystkiego naj dla Was no i oczywiście dla ElizkiObrazek
Obrazek
dla wszystkich dzieciaczków

A my jutro wyjeżdżamy na kilka dni do Cieszyna więc kochane
[size=150]SAMYCH RADOSCI W NOWYM ROKU, ZADNYCH KLOPOTOW, MASY PRZYJEMNOSCI I TYLKO SLONECZNYCH DNI
A DLA NASZYCH ANIOLECZKOW MNOSTWA ENERGI W POZNAWANIU SWIATA
[/size]

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 gru 2007, 09:47

Witamy z rana.

Abegano również dla was wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

A ja od rana bo dziś znów gdzieś pojedziemy i cały dzień nas niebędzie

[ Dodano: 2007-12-28, 08:57 ]
DLA KINGI I KUBY
Dzwony biją jak szalone,
Marsz weselny w uszach brzmi.
Młody mężu przytul żonę,
Niechaj cała ziemia grzmi.
Młoda żono przytul męża,
Twej miłości barwny kwiat.
Nie potrzeba Wam oręża,
U stóp macie cały świat.

Wszystiego najlepszego na nowej drodze życia życzy Justyna z rodzinką

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 gru 2007, 10:40

hej z rana :-D ja na chwilke bo dzis jedziemy na ostatnie juz szczepienie :-D nastepne dopiero po roku, wiec maluch sobie odpocznie troszke :-D

Kingus sliczny torcik :-D i napewno pyszny :-D

Justynko super foty :-D a te maskoty to tez spod choinki???? a strasznie mi sie podoba te autko, i widze ze małej tez sie spodobało bo super juz na nim siedziała :-D

Abegano to udanego wyjazdu życzymy :-D a wy na sylwestra tam jedziecie z mała :-D

Sandro a ty wpadaj tu do nas czesciej :-D bo w kupie razniej :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

28 gru 2007, 11:09

Hejo i ode mnie :-)

Justynko, ale Twoja córeczka zawróci kawalerom w głowie - śliczna jest! I jaka silna :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: aż wierzyć się nie chce ze młodsza od Jasia, bo mój bohater nie usiedzi nawet trzymany za rączkę :ico_szoking: :ico_szoking: My takie autko na roczek kupimu Jasiowi, he, he, może wreszcie nam wtedy usiądzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Abegano
, Twoje słodkości ma taki kostiumik jak Jaś, no nic, tylko ściskać, ale bedzie pamiątka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Tak na poważnie to synek jest szczupły i drobny, ale bardzo zwinny, przy przewijaniu muszę się napocić zeby go utrzymać na pleckach przez kilkanaście sekund :ico_oczko:

Ula, trzymajcie się dzielnie, to na WZW??

A ja się nakręciłam...Na innym forum dowiedziałam się o pogrzebie dziewczyny, której usunięto włókniaka, jak się okazało miała nawrót i przerzuty. A ja miałam kilka lat temu usuwanego gruczolakowłókniaka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i myślałam że ten rozdział zycia się zamknął, usg robiłam tylko rok od zabiegu :ico_noniewiem: i teraz mam o czym myśleć... A póki karmię, badań nie zrobię :ico_noniewiem: Eeehhh... koło się zamyka :ico_olaboga:

KINGA - moc szczęścia i odważnych wspólnych kroków na przekór burzom! I pomyślnych wiatrów w budowaniu wspólnoty - życzą Basia z mężem i Jasiem.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 gru 2007, 13:16

witajcie, ale naklikałyście... ostatnio jak wchodzę to po przeczytaniu zaległości nie starcza czasu na pisanie

anulaf nareszcie jesteś z nami, ale się stęskniłyśmy, opowiadaj co robiłaś przez ten czas, jak się wszystko udało
Amalia jest śliczna, te zdjęcia jej w górze są przepiękne
sandro, sylwio częściej zapraszamy
uleńko ogromniaste buziaki dla Pawełka z okazji połowy roczku :ico_buziaczki_big:
kinguś torcik smakowity, ja bardzo lubię żelki (mniam, mniam)
violu twój synuś naprawdę ma zdolności, tak ładnie was uwiecznił
justynko bardzo ładne zdjęcia twojej gwiazdy, ale fajnie już siedzi
basiu niektóre z nas też mają dietkę bez mleczka, a mimo to próbujemy się nie poddawać, ja marzę od dłuższego czasu o czekoladzie, jogurcie czy choć zwykłym masełku, no cóż nie ma wyjścia, bo Tadziu najważniejszy
a nie wyobrażam sobie tego wstrętnego mleczka bebilonu i jeszcze butli do tego, toż cycuś daje nam zdecydowanie mniej roboty, choć z drugiej strony to wyrzeczenia i niejakie przywiązanie

a ja na bioparoxie i innych "smakołykach", mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, ale chyba na niedzielę na urodziny coreczki kuzyna chyba nie wydobrzeję
zmykam, bo teraz czas dać zupkę Wiki, na szczęście ona już prawie zdrowa, dziś już miała super nockę bez wędrówek
do zobaczonka

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

28 gru 2007, 15:19

Hej
Justyna zdiecia ladniutkie i jaka duza ta twoja cora :ico_szoking: :ico_szoking:
Basiu kurujcie sie :-)
Kinga torcik wyglada smakowicie zdolniacha z ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A na Nowej drodze zycia wszystkiego najlepszego,duzo radosci i wspanialych chwil oraz braciszka dla Elizy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 gru 2007, 15:52

zaraz wkleje zdjecia mojej pociechy....


najpierw zwykle ni swiateczne ;)

tutaj z dziadkiem ;)

Obrazek

tu na stole w kuchni
Obrazek

tutaj niunio sie schowal

Obrazek

tu z mama przed spacerkiem
Obrazek

tutaj po kapieli
Obrazek

a tu juz swieta swieta swieta
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 gru 2007, 16:08

Basiu dużo zdrówka...

Sylwia
zdjęcia świetne...oj rosnie Kubuś :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ula
napisz jak po szczepieniu...ale myslę, że wszytsko ok. bo Pawełek to dzielny chłopczyk :-D

Justynko super zdjęcia...ale duża juz Veronisia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i jak ładnie juz siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my niedawno wróciłysmy ze spacerku...

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 gru 2007, 17:07

dziekujemy, a Veronika naprawde duża niewiem za kim sie wydala :-D
My dziś byliśmy na chwile nad morzem ale jesteśmy już spowrotem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 gru 2007, 17:59

Hejka a my juz spowrotem :-D no to szczepeinie na wzw, a maluch dzielny był tylko chwilke krzyknanał ale zachwilke zaczał sie juz chichrać :-D wogóle nie mógł nawet poł sekundki poleżeć na stoliku u lekarki bo tak się krecił ze pielegniarka nie mogła go zmierzyć :-D powiedzili mi ze żywe sreberko z niego :-D a on sie tylko chichrał do wszytskich :-D
Wazy 8 kilo i mierzy 71 cm :-D wiec już kawał chłopa z niego :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość