Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

30 gru 2007, 14:36

Kate to przykre co piszesz ale prawdziwe .. tak czasmi jest ... ale jest duzo mozliwosci rozwiazywania albo chociaz podejmowania prob ...
są poradnie małzenskie .. terapie rodzinne .. czasem warto sprobowac ... bo ta miłoscv gubi sie gdzies w codziennym zyciu ...
ale nie mozna tez dac sie pomatac ... trzeba w zsyciu walczyc o swoje ... Bo jak Ty tego nie wywalczysz to kto ?? a Mat bedzie szczesliwy jak Ty bedziesz szczesliwa ....
i to ze rodzina jest cała nie znaczy ze musi byc "normalna , zdrowa i szczesliwa " zreszta szczescie to pojecie względne .. no i ta tesciowa na dole ... moze to Wam szkodzi ?? ...... moze jednak zycie osobno bez nich byłoby lepsze .. .

sie rozpisałam .....

a ja mam dzis nerwa ... rozniosłabym wszystkich i wszystko ...

i Ci ludzie ... egoisci ...... wrrrrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 gru 2007, 15:58

Prawda jest taka, że mieszkanie z rodzicami nie wychodzi na dobre :ico_nienie: Owszem, pomoc teściowej czy mamy jest nieoceniona ale młode małżeństwo potrzebuje przestrzeni i prywatności !!!

Moze uda mi się w tym Nowym 2008 Roku wyprowadzić na swoje :ico_noniewiem: Między mną a moim mężem jest bardzo dobrze ale mieszkając tylko w trójkę byśmy na pewno odżyli :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 gru 2007, 16:26

Hej!
No nieciekawe nastroje tu panują...
Wiecie...ja w sumie też nie chcę używanego fotelika. mamy kasę na nowy, tylko chodziło mi o samą firmę i wzór, bo taki inny nie? a że używany. No fakt, nigdy się nie ma pewności, co się z nim działo. A że to zakup nie na miesiac czy dwa, więc wolę wydać więcej. Muszę przemyśleć. A jakich firm Wy używacie???

Kate bardzo mi przykro. Myślę, że ten wyjazd Tobie pomoże...Odpoczniesz, pogadasz z kimś, wyrwiesz się z domu. A T...może i jemu to pomoże? nie podoba mi się, że tak się dzieje u ludzi krótko po ślubie i z małym dzieckiem...Mam nadzieję, że jednak niebo nad Wami się rozjaśni...trzymam kciuki.

U nas ok, Hania dziś słodka...i dokazuje. Może wieczorem wrzucę fotki. Jadła już obiadek w swoim krzesełku i sprawnie poszło. Nawet zjadła cały duży słoiczek!!! a teraz zalicza 2spanie...ja zmykam na razie...zajrzę wieczorem. pa!

[ Dodano: 2007-12-30, 15:37 ]
a tu daję Hanię jak gada do siebie widząc się na monitorze
http://pl.youtube.com/watch?v=kFYZDu-t4jQ

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 16:40

Kulka a Ciebie co dzis tak wytracilo z pionu?

bylismy troche na wyprzedazach w miescie...no i kupilam wieeeelki woz ciuszkow dla siostry na imprezki....za 15f....okazje byly....sobie tez bluzeczke we fiolecie walnelam i kolczyki i rajstopki :ico_brawa_01:

poza tym dzis na obiad byla fasolka po bretonsku....robil A......i A. pozmywa :ico_oczko: :ico_sorki: ....a ja zajmuje sie Maya...co wcale nie jest latwiejsze!ale dzis spoko bopoki co to 2 zeby mamy i juz tak nie mierza....zrobie fotke jak sie uda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

30 gru 2007, 16:49

własnie nie wiem .. hehe ...... chyba lewa noga rano .... no i zjadłabym cos ....... wrrrr
a nie mam na nic ochoty ......... jak baba w ciazy .... a moze to przez @ hehe

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 16:50

Hania super..hihihi...widac ze lubi dziewczynke z monitora :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 gru 2007, 17:07

No, do Mai też się śmiała i gadała :ico_haha_01:
KUlka to dobrze, bo @ minie i będzie ok!
a ja siedzę w fotelikach...
http://fotelik.info/pl/testy/
i czytam...i chyba bym chciała albo roemer albo maxi-cosi............ale ceny...ja pikolę...700zł jak nic...
a ten?
http://www.allegro.pl/item288564312_max ... d_g_7.html

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 gru 2007, 17:35

zborra fotelik fajowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Myślę, że dla bezpieczeństwa dziecka warto wydać takie pieniądze.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

30 gru 2007, 18:29

wiecie co wkur.. mnie jak ja daję Mata T żeby się trochę z nim pobawił a on już leci na doł do tej francy... już przeniosłam się do pokoju mateuszka, T zrobił wielkie oczy jak to zobaczył nawet zapytał się dlaczego to przenoszę a ja na to bo tu będę spać!Q!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 18:58

Kate...z tego co piszesz to rozumie ze T nawet nie czai ze cos jest nie tak....matko...moze go jakos uswiadom! :ico_noniewiem: ....ale ilez mozna mowic..wiem wiem....3maj sie cieplo!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości