Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 gru 2007, 10:39

Witam z rana śpiochy :-)

Kolejna noc z tym samym bólem :ico_placzek: w dzien tez boli ale w nocy to juz masakra. maz cala noc mi masował ten bok nie miał wyjscia wczoraj jak tyle ryczałam chyba tyle lez sie u mnie zebrało bo dawno sobie nie popłkałam i wylałam chyba wczoraj morze łez. Dzis troszke rano spróbowaliśmy sexiku ale mnie "broszka" bolała chyba zarosła i wcale miło nie było wiec dalismy sobie spokój.

ŻYCZE WSZYSTKIM SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :gitara: :509: :581: :684:

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

31 gru 2007, 11:15

DZIEWCZYNY ZYCZE WAM WSZYSTKIM UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN W NADCHODZACYM 2008 ROKU!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

31 gru 2007, 12:34

[size=150]Kochane Moje kolezanki
Zycze Wszystkim Wspanialej zabawy Sylwestrowej
A na Nowy Rok duzo zdrowka pomyslnosci i oczywiscie spelnienia marz
en[/size]
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
:gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara:
:sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester:
:607: :ico_buziaczki_big: :607: :ico_buziaczki_big:


Zirafka
jak twoj dzidzius czy juz daje o sobie znac odezwij sie czekam :-)

A ja za niedlugo bede sie robic na bustwo na spotkanko z mezem :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

31 gru 2007, 13:25

No,ja własnie wróciłam od lekarza. okazało sie, ze to kręgosłupm nie wytrzymuje obciążenia, a ból promieniuje na pachwinę. Troszkę mnie to uspokoiło. A teraz muszę :ico_odkurzanie: i zrobic obiadek.


Kochane, życzę Wam wszelkiej polmyślności i spełnienia marzeń w 2008 roku :ico_buziaczki_big: :sylwester: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:


A my dzis z okazji Sylwestra chyba pójdziemy do kina. Chyba na tę okolicznosc będę musiała się "wylaszczyc" (bo ciężarna tez moze ładnie wyglądac, prawda?)

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

31 gru 2007, 14:12

Dona pisze:własnie wróciłam od lekarza. okazało sie, ze to kręgosłupm nie wytrzymuje obciążenia, a ból promieniuje na pachwinę. Troszkę mnie to uspokoiło.
Dona, najwazniejsze ze juz wiesz co jest grane jeszcze troszeczke trzeba wytrzymac :-)
Dona pisze:(bo ciężarna tez moze ładnie wyglądac, prawda?)

Oj tak nam sie tez cos nalezy :-) a to tak milo sie wystroic i jak mezus patrzy takim blyszczacym oczkiem na swoja piekna zonke :-)
Ja juz maijaz zrobilam teraz tylko sie ubrac i gotowa aby swietowac rocznice :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 gru 2007, 14:30

rozmawiałam z kolezanka która jak była w ciąży tez miała taki ból jak ja z prawej strony pleców i sie okazalo ze to kolka nerkowa i nic sie nie da zrobic :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

31 gru 2007, 14:41

ZYCZE WAM KOCHANE MOJE MARCOWECZKI WSZYSTKIEGO DOBREGO W 2008,SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA, DUZO DROWIA DLA WAS I WASZYCH MALENKICH SKERBOW. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

31 gru 2007, 14:54

cześć dziewczynki :ico_ciezarowka:
U mnie chyba, jest wszystko dobrze bo rano ruszał się mały i troche w dzień ale coś się zmieniło bo nie jest juz taki aktywny jak był wcześniej. Myślimy z mężem , że nasze kochane maleństwo zmieniło pozycję i dlatego jest mniej wyczuwalny.
A wam kochane koleżanki zyczę dużo zdrowia i wytrwałości w tym nadchodzącym Nowym 2008 Roku.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 gru 2007, 14:56

zirafka, pewnie zmienił pozycje mój synek tez tak mniej kopie tylko sie wierci albo wypycha :ico_haha_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

31 gru 2007, 14:58

Jak sobie pomyslę,ze ten bol "plecowy' moze byc jeszcze silniejszy...Ale damy radę, bo kto jak nie my? :ico_brawa_01:


Dziewczyny, w 5.10.15 są duze przeceny ubranek dla maluszków, zwłaszcza dla dziewczynek. Najchęteniej wiekszosc bym kupila. postanowiłam jednak jeszcze poczekac do usg, do 3 razy sztuka, jak znow bedzie dziewczę, to lecę to tego sklepu i kupuję :-D

A w h&m są kaftaniki z bardzo dziwnym wzorem: czaszki. :ico_puknij: Moze ktoras juz z was widziała? Osobiscie nie kupiłabym czegos takiego swemu maleństwu :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość