Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 sty 2008, 14:05

Cześc Słoneczka w Nowym Roku.

Teraz to juz na pewno będę styczniowką :ico_brawa_01: Fajnie bo mała prztynajmniej będzie rok młodsza :ico_oczko: A tutaj mój brzucho jeden dzień po terminie

Obrazek

Justynko tak jak prosilaś bez komentarza, ale gdybym go dorwała to ........ :502: :ico_puknij: Trzymaj sie Kochaniutka :575:

Mariola no to sylwester niezbyt Ci sie udal. Ale miejmy nadzieję że Nowy Rok będzie o niebo lepszy :ico_pocieszyciel: i tego Ci życzę.

Goonia no to czekam na wieści z niecierpliwością. Nasza Nadia tez zrobiła sobie przed 23 sylwestra. Tak mnie bolało że szok :ico_szoking: I tez zaczęłam zastanawiac sie czy to nie już.

Marcia ja tez chciałam kupic wczoraj Piccolo ale nigdzie już nie było :ico_placzek: i przyznam Wam się że wypiłam z cztery łyki normalnego szampana :ico_wstydzioch:

Na koniec jeszcze raz życzę Wam wszystkim wiele radości i malo stresów w Nowym Roku :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-01-01, 13:41 ]
Nie no Justynko brak mi słów :ico_zly: Sama musisz podjąc decyzję, bo to Twoje życie. Według mnie Kuba zachowuje sie strasznie nieodpowiedzialnie i tak jak mu wygodnie. Zapomina o tym że za parę chwil zostanie ojcem i będzie odpowiedzialny za to maleństwo. Ta cała sytuacja jest jakaś chora :ico_olaboga: I jeszcze te jednoznaczne smsy...
Pewnie to glupie co napiszę ale powinnaś bardzo dokladnie przemyslec ten związek zanim będzie za późno. Znam to z wlasnego doświadczenia. Tacy faceci czasem nigdy nie dojrzewają, bo tego nie chcą.
A co na to Twoja mama? Bo pewnie widzi co się dzieje i jak on sie zachowuje.

Trzymam kciuki za podjecie wlasciwej decyzji. Buziaczki....

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 sty 2008, 14:44

Witajcie Stycznióweczki w styczniu 2008 roku :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: !
Do rozpakowywania gotowe? :-D Nadeszła Wasza kolej. Dzielnie się trzymacie swojego terminu (w przeciwieństwie do mnie :ico_oczko: ). Za to mój szkrab ma już 10 dni :ico_brawa_01: Oswoiłam się już z nim.
Niektóre z Was lada dzień mają termin.. Ciekawe, która pierwsza urodzi w Nowym 2008 Roku. GOOD LUCK

Justyna Zachowanie Kuby... :ico_puknij: . Bądź dzielna :ico_pocieszyciel: No i Kasia ma chyba rację.

[ Dodano: 2008-01-01, 13:54 ]
Kasia a ten brzuszek to masz już nisko. Ja u siebie na kilka dni przed porodem zauważyłam, że pod piersiami żebra mi widać.. U Ciebie to samo już chyba się zarysowało ;-).

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 sty 2008, 14:58

Hej.
Moi faceci spią wiec ja chyba skorzystm i położe sie obok nich :-) Dzisiaj rozebralismy choinkę, było tyle sprzątania po niej ze same odkurzanie zajęło mi godzinę.

Kasiu ale masz juz niziutko brzuch, pewnie na dniach urodzisz. śliczny :-)

Justyna nie znam Twojego Kuby osobiście ale z tego co piszesz wydaje mi sie ze to strasznie nieodpowiedzialny facet :ico_olaboga: i takie typy tak jak napisała Kaska raczej sie nie zmieniają. A szkoda :-/

CleoShe pisze:Ciekawe, która pierwsza urodzi w Nowym 2008 Roku.

no własnie, ciekawe :-D

Mnie raczej nic nie ruszy jeszcze, ja tak sobie myśle ze przenosze jak Patryka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 sty 2008, 15:22

madziarka81 pisze:Dzisiaj rozebralismy choinkę,było tyle sprzątania po niej ze same odkurzanie zajęło mi godzinę.

Magda.. Już? Tak od razu w Nowy Rok? A skoro było tyle sprzątania to pewnie żywą mieliście. U mnie w domu zawsze żywa jest - taka na 3m wysoka. I zawsze jak najdłużej stoi u nas.. aż same badyle z bombkami zostaną :-D. Zwykle tak do lutego utrzymuje się z igiełkami ;-). Brakuje mi tej atmosfery Świąt :-( Norbercik był w drodze więc nie mogliśmy z Rafałem pojechać do Polski na Święta. A wczoraj jak siostry do mnie zadzwoniły z życzeniami to się rozpłakałam i nie byłam w stanie coś powiedzieć.. Oczywiście nie dałam im poznać, że płaczę - wtedy jeszcze smutniej by mi się zrobiło :ico_placzek: Tęsknię za nimi. Już tylko odliczam dni do przyjazdu mamy..na szczęście to już za10 dni.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 sty 2008, 15:43

Hej jeszcze w dwupaku :ico_oczko: przespałam się i w środku mam troche spokojniej. Kasia super ładny ten brzuszek :-)
Mariola za rok będzie lepiej, większa rodzinka i odbijesz sobie tą imprezkę.
Ja jeszcze choinki nie rozbieram, chociaż tez żywa i juz igiełki lecą. Ale jakoś mi tak miło z nią i szkoda mi się z nią rozstawać.
Ruszyła mnie bardzo sprawa Justyny. Moim zdaniem zrobiłaś bardzo dobrze wywalając go. Jeśli będzie o Ciebie walczył daj mu szansę, jeśli nie....lepiej Ci będzie bez niego. Ja to bym w ogóle po nich nie sprzątała, dobrze by było, gdyby to zobaczyła Twoja mama i on wreszcie poniósł konsekwencje swoich czynów. Wiem ,że to trudna sprawa i go kochasz i jest ojcem Waszej Dzidzi ... ale na litość boską !!!! Dorosły facet i ojciec tak nie robi!!!! A już ta akcja z smsami.....no nie! :ico_zly: Jeśli nie umie zadbać o Ciebie to niech mieszka z bratem. Możesz się obrażać, że Ci nie doradzam, żebyś mu wybaczyła, ale naprawdę moim zdaniem zrobiłaś bardzo dobrze. Jestem z Tobą całym sercem, gdzieś tam w środku wierzę, że jak mu dasz porządnego kopa to on się obudzi, bo do tej pory to miał z Tobą za dobrze. Trzymaj się Justyna!!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 sty 2008, 16:02

CleoShe pisze:Magda.. Już? Tak od razu w Nowy Rok?

no moze bysmy jej jeszcze nie rozbierali bo strasznie było mi szkoda ale patryk i tak juz do połowy rozebrał i co chwile ciagał ja tak więc igieł było pełno, no i bombek pełno potłuczonych :ico_olaboga:
Tez by stała jescze gdyby nie to.

Goonia pisze:przespałam się i w środku mam troche spokojniej

moze dzidzia potrzebowała snu mamusi??? :-)

CleoShe pisze:Już tylko odliczam dni do przyjazdu mamy..na szczęście to już za10 dni.

super, bedziesz mogła sie nacieszyć mamą :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 sty 2008, 17:32

Witam Was!

U mnie spokojnie w sylwestra, dotrwałam jakoś do północy, posiedziałam do pierwszej i poszłam spać. He he upiłam sie tym Picolo :-D

Justynko - brak mi słów na Twojego Kube! Gosia ma racje, uważam tak samo - trzeba sie zastanowić czy nie lepiej Ci bedzie bez niego :ico_puknij: b Trzymaj sie cieplutko i nie denerwuj sie teraz zbytnio - myśl o tym co dobre dla Ciebie i Twojego dzidziusia!

Ledwo sie kulam!!! Chciałabym juz urodzic, a tu brzuch ciągle tak wysoko. Boli mnie w okolicach krocza ciągle i podbrzusze ale to chyba jeszcze nic. Nie moge sie juz doczekać!

Uciekam cos przekąsić!!!

pa pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 sty 2008, 18:08

Ja właśnie wróciłam od taty... pojechałam specjalnie zobaczyć jego małego kocurka, bo później może nie być okazji, niestety wzięłam ze sobą psa i ledwie weszliśmy kot się schował za sofę i nie wyszedł już do końca naszej wizyty...
...Kubie powiedziałam, że ma się pakować, ale jeszcze się nie zjawił, bo widzę, że go nie było w domu... pewnie siedzi z kumplami-choć po ostatniej nocy wcale nie jestem tego taka pewna... strasznie mi ciężko na serduchu-już było tak dobrze :567: może to i racja, że miał ze mną za dobrze... ja myślałam, że to będzie dobrze dla dziecka, jeśli to wszystko zniosę ale jak takie sytuacje mają niby być dobre? ...na prawdę serce mi pęka i nie wiem co mam zrobić g:(( żeby się jeszcze zjawił w domu, a on ma to wszystko po prostu gdzieś...

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

01 sty 2008, 18:09

Witajcie kochane :-)
Madziu rzeczywiscie byłaś dzisiaj pierwsza,a jak to się stało ,ze ja nie widziałam twojego posta :ico_noniewiem:

Justynko zgodnie z twoją prośbą nie komentowałam zachowania Kuby,ale jak znowu przeczytałam co On odwala to normalnie w głowie sie nie mieści :ico_zly: Nie będę się rozpisywać na ten temat bo dziewczyny już wszysko napisały,ja moge sie jedynie pod tymi słowami podpisać,ja nie wiem co w niego wstąpiło :ico_puknij:
Trzymaj się kochana,jakoś to będzie :ico_pocieszyciel: Myśli teraz o dzidzi :ico_sorki:
No własnie ,a co na to wszystko Twoja mama?

Kasiu brzuchol super :ico_brawa_01:
Kaśka tak sobie przypomniałam,że przecież my testowałyśmy w ten sam dzień hehe :-D,jeny jak to zleciało :ico_szoking:

A ja dzisiaj spedzam cały dzień w szlafroku,wziełam długą kąpiel i jakoś nie chce mi sie ubierać :ico_wstydzioch:Na dworze szaruga i nic się nie chce,najlepiej bym cały czas spała :ico_noniewiem:

Buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 sty 2008, 20:41

Ja tez witam w Nowym Roku Styczniowki i nie tylko.....!!!

U mnie Sylwester spokojnie minal, nawet moj maz dzielnie dotrwal do polnocy, ale szampana wypilismy juz wczesniej :ico_haha_01: a dzisiaj caly dzien sama sobie siedze :ico_placzek:

Kasiu, brzuszek sliczniutki :ico_brawa_01:

Gosia, ja tez przechodzilam meki ostatnio z moim Pawelkiem, strasznie sie pod koniec rozbrykal :-) i chyba wiem o co Ci chodzi.... ja tez w Swieta jakos tak dziwnie sie czulam, ze juz myslalam ze to juz..... ale potem minelo :-)

Ja mam choineczke malutka, wiec miejsca nie zajmuje to sobie jeszcze postoi.

Justyna, faktycznie dziewczyny napisaly juz chyba wszystko na ten temat, wiec ja je popieram i naprawde szczerze Ci wspolczuje i tez uwazam niestety, ze sa faceci, ktorzy pozostaja dziecmi cale zycie..... znam taki przypadek i to na dluzsza mete sie nie sprawdza, uwierz mi.

Ja jutro odbieram wynik z moczu po kuracji antybiotykiem, ciekawe czy cos pomoglo.... :ico_noniewiem: a w czwartek (jak zdaze..) to do gina jeszcze.

Sluchajcie, ktorym terminem sie mam w sumie kierowac idac do szpitala (zakladajac ze termin minie..) mam 3 dni roznicy miedzy z usg a z @??

Zycze milego wieczorku!!

Buziaczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość