Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 sty 2008, 14:22

Witam Was w Nowym 2008 Roku i składam najserdeczniejsze życzenia, co by się Wam wiodło i powodziło w życiu i niech się spełnią wszystkie Wasze życzenia i marzenia

Przepraszam, że nie nadrobię waszych postów i że tak długo się nie odzywałam ale nie miałam poprostu czasu, właściwie to prawie wogóle nie myło mnie w domu, tylko tutaj nocowałam. A że trochę się u mnie działo to postaram to po krótce opisać ażeby Was nie zanudzić


Wigilię spędziliśy u moich rodziców, Boże narodzenie z rodzinką męża a drugi dzień świąt znów z moją rodzinką
27,12,2007 Emilce wyszedł 5 ząbek-dolna prawa dwójka a 28,12,2007 wyszedł jej 6 ząbek-lewa dolna dwójka. Także szaleje ta moja dziecina
28.12,.2007 przyjechali do nas znajomi z Warszawy i pojechali wczoraj stąd mój brak czasu na TT

Sylwestra spędziliśmy na prywatce u znajomych, bawiliśmy się tak gdzieś do 3 rano, potem zabrakło nam sił, ja się wybawiłam i wytańczyłam tak że do dziś bolą mnie nogi. Kiedy my balowaliśmy, Emi była z moimi rodzicami, oni dzielnie się spisali a Emilka była bardzo zadowolona.

Córunia robi coraz to nowe postępu w swoim rozwoju, sama trzyma sobie kubeczek, przewraca się z plecków na rzuszek i odwrotnie jak oszalała, wędryje po kocyku już nie tylko w lewo ale i w prawo, zabiera się za siadanie, no i te 6 ząbków :ico_szoking: Coraz dłużej potrafi się zająć soba także super

Z extra nowości to JUTRO IDĘ DO PRACY bedę pracować w salonie łazienek, praca raczej nie jest ciężka tylko godziny pracy lekko dobijające bo od 9 do 18 ale damy radę. Mam tylko nadzieję ze nie będzie to taka porażka i masakra jak w poprzedniej pracy. Będę was informować. Mamy tam neta i można z niego w pracy korzystać także myśle że z forum nie zniknę.

Nie chcę was zanudzać więc kończę.
jeszcze raz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ze nie poczytałam waszych postów, wybaczcie, postaram się poprawić

Aha i gratulacje dla Grażynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 sty 2008, 14:30

Asiula :ico_brawa_01: dla Emilki za kolejnego ząbka. Jak tak dalej pódzie to przegoni moją Emi bo my mamy dopiero 7 zębów :-)
No i za postępy też ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Życzę powodzenia w nowej pracy i zaglądaj tutaj jak najczęściej :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

02 sty 2008, 15:53

Kochane to ja tez przylaczam sie do zyczen wszytskiego naj naj naj dla was i waszych dzieciaczkow w Nowym Roku :-D

Asiula no nie moge 6 zebow :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jestem w szoku!!! A i gratulacje z nowej pracy :ico_brawa_01:

Aha! Chyba wam nie pisalam ze martiwlam sie o to moje podnoszenie glowki Majki i w zeszlym tygodniu jak bylam u lekarza do szczepienia to sie okazalo ze mala faktycznie ma slabe miesnie karku i kazala nam lekarka cwiczyc bo inaczej dostanie skierowanie do neurologa. No i powiem wam ze pare dni minelo a mala unosi glowe ze ho ho :-D cwicze z nia tak dalej i czesto klade na brzuszku bo sie boje zeby jej nic nie bylo.
a mam pytanie? kiedy powinna mala sie przewracac z pleckow na brzuszek. bo narazie to moja podnosi lezac na plecach tylek do gory i machca nim w powietrzu za bardzo nie wiedzac co dalej ma z nim zrobic he he :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 sty 2008, 16:19

paulina, dobrze że z Mają wszystko wporządku.

A co do obracania to Emi zaczęła się obracać jak miała skończone 4 miesiące. Podnoszenie pupki to jeden z pierwszych kroczków do obracania :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 sty 2008, 16:24

Paulinko moja Emi z brzuszka na plecki przewraca się tak od 5 miesiąca a z plecków na brzuszek dopiero od niedawna, a to przewracanie się to u dziecka indywidualna sprawa, także nie matrw się :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

02 sty 2008, 16:39

dzieki dziewczyny :ico_sorki: no to tylko mi ta glowka pozostaje i jej cwiczenie ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo ja juz postepy widze a nie jestem lekarzem :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 sty 2008, 16:48

Paulinko na pewno wszystko będzie dobrze

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

02 sty 2008, 16:57

Paulina to faktycznie indywidualna sprawa w rozwoju - moja potrafi sie przekrecic tylko w brzucha na plecy i wedruje wokół własnej osi na brzuchu i tyłek prubuje dzwigać. Aleś te dzieciaki szybko r osną :-)

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

02 sty 2008, 17:44

Witajcie!

Również przyłączam się do życzeń. WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU!

A u nas Sylwester minął spokojnie, bez szaleństw. Mąż zaziębiony, więc siedzieliśmy sobie we dwójkę, a raczej w trójkę w domku :) O północy przyszli teściowie złożyć życzenia. Razem z mężem powitaliśmy Nowy Rok szampanem bezalkoholowym ( ja z racji karmienia, a mąż natybiotyku) :)

Asiula gratulacje dla Emilki ząbków, a Tobie - nowej pracy. Powodzenia!
Na wiosnę będziemy robić łazienkę na strychu, więc może odwiedzę Cię w tym salonie łazienek :)

[ Dodano: 2008-01-03, 14:52 ]
SERDECZNE GRATULACJE DLA EMILKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 6 MIESIĘCY:)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 sty 2008, 18:39

Gdzie Was wszystkie wymiotło ??

Na polu -10 więc pogoda raczej nie na spacerki z dzieciaczkami :ico_noniewiem:


SPÓŹNIONE ŻYCZONKA DLA OBU EMILEK Z OKAZJI UKOŃCZENIA 6 MIESIĘCY
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość