Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 sty 2008, 23:16

_DOMI_ doskonale Cię rozumiem. Moja mała też niby śpi,ale w każdej chwili może się przebudzić i wiem, że zanim ja sie położę to ona obudzi sie pewnie jeszcze ze dwa razy i skończy sie na tym, że znów będziemy razem spać.

A ja jestem już padnięta, ide się myć i spać, bo jutro niestety muszę iść do pracy.[/b]

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

04 sty 2008, 23:21

wyśpij sie kochana, i niech Maja sie nie budzi
ale mamy z tymi dzieciakami
gdzieś słyszałam ostatnio taki cytat "małe dzieci nie dają spać , a duże dzieci nie dają żyć"
wszystko przed nami :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 sty 2008, 23:37

__DOMI__, ja znam podobny "małe dzieci, mały kłopot, duże dzieci duży kłopot" więc nie ma co narzekać, jeszcze wszystko przed nami :ico_oczko:

Mam nadzieję że Wam dzieciaczki będą spokojnie spać. Zarówno Maja jak i Krzyś. A Wy z tym spaniem macie tak od samego początku ?? Bo jeżeli tak to może macie łóżeczka na żyłach wodnych ?? U mojej kuzynki mieli ten sam problem ale przestawili łóżeczko i dziecię przesypia całe noce w łóżeczku :-)

Karolina smacznego :-) my już jesteśmy pojedzeni :-)
urmajo biedactwo w sobotę też Cie gonią do pracy :ico_olaboga:
nana 40 ml to wcale nie jest tak mało. Zobaczysz że jutro zje już więcej. Tak coś czuję :-D

[ Dodano: 2008-01-04, 22:54 ]
Widzę że wszystkie poszłyście już spać więc i ja się pożegnam.

Spokojnej nocki marcóweczki i do jutra. Buziaki :-)

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

05 sty 2008, 00:59

moje maleństwo zasneło dziś dopiero z 40 minut temu... ale gdzie oczywiście gdzie w naszym łóżku jego łóżeczko jest do nieplanowanych dżemek itylko. jak chce mu się spac to mamusia cycuś i duże łóżko..ale się urządziłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

05 sty 2008, 01:09

Ja starym zwyczajem kończe,hi hi Zagadałam się z kumpela na gg,a traz dopiero dojżalam która jest godz.Michas poszedł spać jakoś przed 23,jeszcze nie tak źle,ale przy cycku!!!
Urmajo biedna jutro do pracy :ico_olaboga: ale mój mąż też i ja sama,ale ma mnie odwiedzić jutro,a właściwie dziś moja mama z cioctką ze Zgorzelca!No tak wizytacja noewgo lokum musi być :ico_haha_01:
Domi ty faktycznie biedna jesteś,daje sie wyznaki Krzyś!
DZIEWCZYNY TO SPOKOJNEJ BEZ POBUDEK NOCY,ZEBYśCIE BYłY WYSPANE!i DO JUTYRKA,PA

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 sty 2008, 10:26

Witajcie marcóweczki
Hihi pewnie jeszcze wszystkie śpią :ico_oczko:
U nas nocka jak zawsze. Pobudka przed 2, cycuś i spanie do rana. Emilka obudziła się dzisiaj o 7.30.
A za oknem jedyne -2 :ico_brawa_01: do tego świeci słoneczko więc może wkońcu uda się zaliczyć spacerek :-)

edith, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TWOJEGO MALEŃSTWA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 10 MIESIĘCY :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

05 sty 2008, 11:15

Hej marcóweczki :-) My już po śnidanku,posprzątane,ach...to mi się podoba :ico_brawa_01: Michu obudził się o 6 na cycusia i spał zaledwie nie całą godz.ale spoko :ico_noniewiem: Teraz czekamy na wizytacje,hi,hi
EDITH[size=150]-WSZYSTKIEGO CO NAJ,NAJ,LEPSZEGO DLA SYNUSIA,A PRZEDE WSZYSTKIM DUUUUżżZOOOO ZDRóWKA!!!! [/size] :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :532: :532: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 sty 2008, 11:46

Witajcie Jula własnie zjadła sniadańko i teraz bawi sie na puzzelkach :-D
[size=200]WSZYSTKIEGO NAJjjjjj DLA Synusia Edith NIECH ROŚNIE ZDROWY[/size]
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

05 sty 2008, 11:51

a dziękujemy dziękujemy... oj kochane a my dobiero z łóżeczek wstaliśmy... hehe juz się zabrałam za obiadek (moi rodzice na obiadek przychodą) i jeszcze małe ogarniecie w domku ale narazie jeszcze mi się nie chce muszę dopić kawę do końca i może się to zmieni... :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 sty 2008, 14:52

oj widac ze zaczoł sie weekend bo na marcóweczkach cisza
my własnie czekamy na kolende

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość