Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 sty 2008, 20:17

Hej!

Jestem, jestem!!! Madziu dzieki za smska!!! ... u mnie dalej nic :ico_zly:
No widze, ze juz sie rozkrecamy pomalu.....

MARY - Gratulacje!!!!!! :ico_brawa_01:

Jak to milo, ze sie o mnie martwicie, przepraszam ze nie moglam zajrzec wczesniej, ale nie bylo mnie w domu. Wybaczcie Kochane!! :ico_sorki:
Gosia, na razie nic nie napisala jeszcze..... chyba dalej jest w szoku, albo bidulka nie ma czasu cos skrobnac!

Ja juz nie moge sie doczekac, naprawde to czekanie mnie wykonczy! :ico_olaboga:
Ja mialam bardzo dlugie cykle (40 dni) i mysle ze sie przeterminuje, ale kto to wie..... moze jednak tez mnie wezmie nagle!!! o jejku jakbym juz chciala!

Buziaczki!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2008, 20:20

monia26 pisze:Ja brałam tabletki 6 lat bez żadnej przerwy

Ja brałam 4 lata, ale nie chwalę sobie, bo źle na mnie wpływały, teraz chciałabym raczej poszukać jakiejś innej antykoncepcji-czytałam ostatnio o spirali, ale doszłam do fragmentu mówiącego, że bywa, że się spirala przebija przez macicę i włazi w jelito, to trochę mi się odwidziało :ico_szoking:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 sty 2008, 20:27

Gosia super ze jesteś!!!!! Juz myslałam ze rodzisz :-)

A u mnie dzisiaj mała tak sie rozpycha strasznie ze co chwile jecze z bólu. No i brzuch mi twardniał ale poleżałam troszkę i przeszło :-)

[ Dodano: 2008-01-05, 19:29 ]
Fintifluszka pisze:chciałabym raczej poszukać jakiejś innej antykoncepcji
ja zastanawiam sie nad jakąś skuteczną antykoncepcja, mysle ze dwójka dzieci nam wystarczy :ico_oczko: Ale nie chce brac tabletek, słyszałam ze sa zastrzyki które trzeba robic raz na trzy miesiące. I przy nich mozna karmić piersią. Słyszałyscie cos o tym?

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 sty 2008, 20:33

madziarka81 pisze:Ale nie chce brac tabletek, słyszałam ze sa zastrzyki które trzeba robic raz na trzy miesiące. I przy nich mozna karmić piersią. Słyszałyscie cos o tym?

Ja łasnie chciałabym wrócić do tabletek,bo mi po nich kompletnie nic nie było,narawdę czułam się śiwetnie :-) O zastrzykach coś tam słyszałam,ale nie wiem jak one działaja i jak je trzeba przyjmować :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 sty 2008, 20:41

U mnie jezeli chodzi o tabletki to nie wierze sobie bo jestem strasznie zakręcona jesli chodzi o branie leków i mogłabym zapomniec. Zresztą brałam kiedys i chyba miałam źle dobrane bo niezbyt się po nich czułam.

Monia jak tak sobie pomyslałam ze Ty musisz niedłgo urodzic i isc na spacerek, będę wiedziała jak wózek się sprawuje :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 sty 2008, 20:54

Oj dziewczyny się rozpisałyście, jak nigdy w weekend.
Mary gratulacje :ico_brawa_01:

Ja od zawsze stosuję naturalna antykoncepcję, liczę sobie dni i takie tam i nic innego nie biorę pod uwagę, tym bardziej że mój Marcin jest bardzo religijny i nir ma nawet opcji o czymś innym :ico_haha_01:

A z tymi cyklami to nie ma nic do gadania, ja miałam co plus 28-32 dni i urodziłam dwa tygodnie przed terminem :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 sty 2008, 21:01

madziarka81 pisze:Monia jak tak sobie pomyslałam ze Ty musisz niedłgo urodzic i isc na spacerek, będę wiedziała jak wózek się sprawuje


Noi też tak sobie myślę,że by wypadało mi urodzić hehe :ico_oczko: Wózeczek podobno sie sprawuje,bo koleżanka tez ma taki i jak narazie jest zadowolona :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 sty 2008, 22:06

No ja dalej w domu czuje sie dziwnie ale krwawienie przeszlo.Strasznie szczypi mnie cos w dole brzucha i niedobrze mi.

[ Dodano: 2008-01-05, 21:10 ]
mary gratulacje ja juz sie pogubilam ktore urodzily a ktore nie szybko u nas sie to zaczelo

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2008, 22:16

mariola pisze:Strasznie szczypi mnie cos w dole brzucha i niedobrze mi.

ciekawa jestem co z tego będzie :ico_noniewiem:
Ja poszłam sobie zrobić kanapkę i zachciało mi się frytek... teraz mi też nie dobrze...
Ja po tabletkach miałam częste stany depresyjne i wahania nastrojów :ico_olaboga: a zapomniałam wziąć może z dwa lub trzy razy przez tych parę lat i to poniżej 12h więc było wszystko dobrze...

[ Dodano: 2008-01-06, 00:15 ]
Ojej jak już późno :ico_szoking: nawet nie wiedziałam, idę spać... Kuba zadowolony, załatwił swoje sprawy z klubem-ja też się cieszę, bo w końcu zacznie bywać wśród dorosłych, żonatych, dzieciatych mężczyzn, może się uwolnimy od tych wszystkich nastolatków...
mój brat dzisiaj popsuł naszą piłę spalinową-a jemu coś ruszyć to by ręce pourywał... teraz trzeba naprawić, bo potrzebna jest cały czas...
Kuba już śpi-dzisiaj na wycince drzewa, dostał drugi raz od tego samego kumpla w to samo oko gałęzią i go boli-ma całe czerwone, nosz się wkurzyłam, bo co za ciamajda kurde, żeby dwa razy komuś gałęzią w oko strzelić-chyba mu trzeba paluch w gałkę wepchnąć jak myśli, że to takie fajne jest :ico_puknij:
czasami mnie teraz jakby szyjka kuje, ale nic poza tym...ech...
do jutra wszystkim

[ Dodano: 2008-01-06, 11:28 ]
Cześć dziewczyny... no co wy... już prawie południe a tu pusto, zaraz się okaże, że sama z brzuchem zostanę, bo wszystkie na porodówce :ico_haha_01:
Kubę w nocy oko bolało, brzydko wygląda, ale On oczywiście nie chce z tym iść do lekarza :ico_puknij: już nie słyszy na jedno ucho, niech teraz jeszcze nie widzi na jedno oko, to będzie do kompletu... poszedł naprawiać piłę, więc idę jakieś śniadanie zrobić...

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

06 sty 2008, 13:27

Hej hej :-)
Melduję sie w dwupaku :ico_zly:
A co tu tak pusto :ico_szoking: :ico_olaboga:

Ciekawe co tam u naszych mamusiek? :-D

pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Joshuabup i 1 gość