Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

07 sty 2008, 12:03

Basiu na W.Justowskiej? Bo ja konkretnie w Zielonkach.(narazie)
Kolejny tydzien male sprzatanko i co :ico_szoking: dopiero :ico_pranko: i :ico_prasowanko: a tu znowu Mont ewerest prania :ico_olaboga: jak bym miala 6 raczki i conajmniej 3 mezow :ico_haha_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sty 2008, 12:14

To wyobraz sobie co u mnie jest do prania z czworka dzieciaczkow! Ufff!!!! Ja to caly czas mam pralke w ruchu! :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 sty 2008, 12:22

Aniu no ja juz sie boje jak bede miaął córeczke chyba juz zacnze pieniadze odkłądac na te ciuszki bo inaczej meza zrujnuje :-D
a co do zakupów, to my z mezem doszlismy do wniosku ze u nas lepiej jak nie mamy pieniedzy, bo w przeciwnym wypadku to nam odbija na zakupach :-D :-D
a co do jedzonka to ja kupuje w słoiczkach owocki, lub dania z mieskiem, bo u nas trudno jakies lepsze miesko kupic, a jarzynki to sama gotuje,
a ty jak długo przechowujesz takie jarzynki w słoiczkach????????????????

no Monika u n mnie tez znowu cała góra prania, a co bedzie jak maluchy zaczna biegac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-07, 11:39 ]
a to foteczki z wczoraj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sty 2008, 13:00

Fajnego masz Ula misiaczka! :ico_brawa_01: A jaki do taty podobny! :-D
Co do moich sloiczkow, to mam taki system! Najpierw przez 3dni robie rozne jarzynki, ale zawsze troche wiecej na zapas do sloiczka lub dwoch i sterylizuje w garnuszku, na glowie sloik stawiam az do wystudzenia, potem do lodowki i mozna 1-2tygodnie tak trzymac! Przy otwieraniu musi zrobic glup, to znaczy, ze bylo dobrze zamkniete! :ico_oczko: A uzywam takie sloiczki jak po komfiturce tylko male (no na razie, bo moja Amalka to malutkie porcje na razie wcina) Mozna tez do zamrazalnika wlozyc i potem w goracej wodzie odmrazac przed podaniem dzidziusiowi! Ja na razie mieska malej nie daje, bo jak sie karmi to mozna poczekac nawet do roku! tak tu mowia lekaze, no ja to tak za dwa miesiace zaczne miesko, a rybe to po roku! a miesko to tak pomalutku i po 1-2lyzeczki bede dawala! Ale najpierw beda w przyszlym miesiacu owocki , potem jogurciki i miesko na koncu! :-D
Co do mieska to mozna jakies dobre kupic i porcyjki w kawaleczkach zamrozic! Ja to tak robie! :ico_brawa_01: a potem jest jak znalazl

[ Dodano: 2008-01-07, 12:03 ]
Potem jak dzidzia wieksza to biore to co my jemy, na razie to tylko jak zupe robie, bo nie sole dla malej, bo podobno nie jest to dobre dla dzidzi! A i kupuje tu taka mrozona pure z roznych jarzynek np marchewka, lub fasolka zielona itp, to tez jest praktyczne, i dobre, bo nic w tym nie ma tylko jarzynka! :-D

[ Dodano: 2008-01-07, 13:12 ]
Kilka zdjec:
pizamkowce, corcia tez chciala pizamke jak malutka! :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-07, 13:15 ]
W kapieli, ale moja mala to dalej woli lezec na plekach i machac nozkami i raczkami! Juz po chwilowym siedzeniu, chciala absolutnie cos i sie pochylala!
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-07, 13:16 ]
To cos to byla noga siostry! :-D
Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 sty 2008, 14:21

Hej
Ale piekne zdiecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super
A u nas nadal chorobsko siedzi :ico_chory: Musze chyba bardziej z mezem sie popocic :-D Ta moja mam radar :ico_zly:
Spala i co wlasnie wola :ico_noniewiem:
A ja dzis Violu robie ciacho zapraszam :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sty 2008, 14:28

A jak sie bawi to tak grzecznie jak wasze dzieciaczki nie siedzi! Zawsze cos jest bardzo interesujacego do zjedzenia! Poduszki w kolo musza byc, bo jak nie to noskiem na podlodze zabawa sie konczy! :-D :-D :-D
Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

07 sty 2008, 14:29

A ja wczoraj dostalam tyle jablek :ico_olaboga: ze postanowilam ugotowac mojej kompocik. :-D Wiem ze jest uczulona na jablko ale myslalam ze na surowe a tu po kompociku cala buzia wokol ust natychmiast bable :ico_wstydzioch: Dzis juz ich nie ma ale matko nawet kompocik. :ico_noniewiem:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sty 2008, 14:29

Ta reklama mnie tu dzisiaj denerwuje!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: Przylepia mi sie !!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-01-07, 13:31 ]
Poczekaj Asiu jeszcze z tym jedzonkiem roznych rzeczy! Malej moze przejdzie jesli przestaniesz probowac! Sa dzieci u ktorych jest uczulenie na poczatku i jak sie przerwie i na nowo po roczku da to jest ok! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

07 sty 2008, 14:41

Hej dziewczyny :ico_brawa_01:

Wielkie dzięki za miłe komplemenciki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Elizka właśnie śpi po spacerku :ico_oczko: A ja korzystam z tej wolnej chwili :ico_sorki:

Co do pranka to ja też mam ciągle kosz pełny :ico_olaboga: i to przy jednym dzieciaczku. Anula to już czuję co się u Ciebie dzieje :ico_szoking:

Wszystkie dzieciaczki prześliczne :ico_brawa_01:

Ula super kożuszek ma Pawełek :ico_brawa_01: Moja to już powoli ze swojego miśka wyrasta mam jeszcze taki błękitny kombinezonik na 74 ale jak jej przymierzyłam to rękawy troche przydługie ale na marzec będzie akurat a jest troche cieńszy a wtedy już chyba takich mrozów nie będzie.

A właśnie byłyśmy na zakupkach i kupiłam małej półśpiochy 2x68 i 2x74 bo te co miała to wyrosła a to bardzo przydatne jest :ico_oczko:

Jeszcze coś chciałam napisać i zapomniałam co :ico_olaboga:
To wkleje wczorajsze zdjęcia :ico_oczko:
Tak na poprawe humorku
Obrazek
Super okulary :ico_oczko:

Tak oglądała księge dzungli :ico_oczko:
Obrazek

A tu śmialiśmy się że wygląda jak boy hotelowy :ico_oczko:
Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sty 2008, 14:44

Fajna dziubunie masz Kinga! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości