Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 sty 2008, 15:09

to tylko patrzeć jak zacznie chodzic :ico_brawa_01:
torcik palce lizac szkoda tylko ze wirtualny do tego kawusia m...pycha :-D

[ Dodano: 2008-01-07, 14:10 ]
:ico_zly: ale wnerwia mnie ta reklama ciagle sie pojawia :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

07 sty 2008, 15:43

CZEść:)
Ja dopiero znalazłam chwilke czasu :ico_noniewiem: Michui w nocy wojował,najpierw obudził się o 1:30,później o 2:15 później znów nad ranem,ach...
[size=150]SPóźNIONE ALE SZCZERE PROSTO ZE SERDUCHA ZYCZONKA DLA NASZEGO KOCHANEGO MACIUSIA:Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń![/size][color=indigo]JESZCZE RAZ PRZASZAM żE DOPIERO TERAZ,ALE ...nie bedę sie tłumaczyć :ico_placzek:
Karolcia nie gniewaj sie na nas,to ze niepiszemy o tobie to nieznaczy ze zapomnielismy :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: Jak tylko bedziesz miała czas to masz tu wchodzić,pisać,zalić się i już!!!! :569: :569: A torcik pierwsza klasa,daj przepis!
Zjęcia jak zawsze fajowe :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
Beti wiesz co Ami jest jeszcze niepełnoletnia to dlaczego ma kupować wam alkochol :ico_nienie: :ico_nienie:
gozdzik, a zębole niedokuczają Juli,sparawdzałaś dziąsła,bo Michu ma tak napuchniete mega górne jedynki ze to jest nieporozumienie
.A wogóle od 2 dni jest tak obreczane,no własnie się obudził,a niedawno dopiero zasnął :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 sty 2008, 16:13

karolka nie forsuj sie nikt cie nie olewa,poprostu czasem nie mozna spamiętac które dziecko ma dokładnie comiesięczne urodzinki ,a akurat EDITH Bartek miał 5 , a ona napisała posta wtedy wszystko jasne jak sie patrzy na suwaczek :-) ,a ciebie to chyba nie było w sobote jak co to ja z góry przepraszam :ico_sorki: nie gniewaj sie :ico_pocieszyciel:

straszna sie ciapa zrobiła ,a tyle sniegubyło ,wróciłam do domu po 1h z mokrymi nogami eh...
byłam znowu w BIEDRONCE dokupiłam jeszcze rajstopków AMI są super dzis jej pierwszy raz ubrałam ,body tez zajebiaszcze milusie i ciepłe wiec tez dokupiłam jeszcze 2 pary to chyba juz starczy na zime

zaraz idziemy objadek szamać :ico_papa: może do poobjadku :-)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2008, 16:18 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

07 sty 2008, 16:16

beatris75 śliczne zdjęcia wózeczek śliczny... tez mi się taki kolor podobał ale mojemu synusiowi juz zapewne mniej... z takimi odcieniami poczekam na dziewczynkę...

wiecie co marcóweczki widzę że nie tylko mój synuś coś nie chce spokojnie śpiulkać... tylko że on bardziej się rzuca na prawo i lewo i popłakuje przy prutaniu... ale zatwardzenia nie ma bo kupki robi.. tak sobie myślałam że moze to od syropków na przeziębienie ale niewiem moze to też i pogoda

karolina24 jak mogę to ja jednak poprosze tą :ico_kawa: jeśli mogę bo coś spiąca jestem ale za torcik dziękuję choć kusi kusi a co do tego wstawania przy wszystkim to wiem coś o tym Bartek przy wszystkim staje i chodzi w tą i spowrotem i staje się coraz odważniejszy co najzabawniejsze wogóle nie raczkował... teraz stoi w drzwiach trzyba się futryny i skacze...

ps. reklama jest naprawdę wkurzająca

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 sty 2008, 16:22

na sankach w zakopcu
Obrazek
Obrazek
a tu smigam po rodzicow lozku w zakopcu
Obrazek
a tu w podrozy chciales troche polatac po samochodzie :)
Obrazek
a tak sie dzis rano obudizlem :)
Obrazek
a to wczoraj na spacerku
Obrazek

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 sty 2008, 16:23

jak mnie wku... ta reklama :ico_zly: wogóle na topik nie można wejść blokuje temat -zabije ją zaraz :ico_zly: :505: i nie ma ,że boli!!! :-D

EDITH ano widzisz dziekujemy :-) ,pierwsze wózio mieliśmy zupełnie inne kolory ....coś mnie głowa znowu nawala :ico_olaboga: co za wstrętna pododa do jasnej anielki :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 sty 2008, 16:48

nie no wiem ale troche przykro ze nie pamietacie :( ale to nie pierwszy raz sie zdarzylo :( przykre troche :(

[ Dodano: 2008-01-07, 15:55 ]
Nana dziekuje za zyczonka :) buziak dla Ciebie i Micha

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 sty 2008, 17:02

Karolinko bardzo Cie przepraszamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: naprawde nie gniewaj sie na nas -obiecujemy sie poprawic :ico_wstydzioch:
a zdjecia swietne chłopak jak marzenie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

07 sty 2008, 17:50

karolina24 pobytu w zakopanym tylko pozazdroscić tak mi tęskno za górami ale dla nas to troszkę za daleko bo z Torunia to kawałek drogi my częściej nad morze śmigamy ale zazdroszczę zazdroszczę fotki synusia sliczne jak na nie patrzę to dałabym Twojemu synkowi z pół roczku więcej a on urodzony w tym samy...m dniu co mój Bartek... całusy dla Maciusia (bo jak dobrze pamietam tak ma na imię...) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 sty 2008, 18:00

no to mamy dwoje z tego samego dnia ,ale super :ico_brawa_01: MACIEJKA I BARTEK :ico_buziaczki_big: SŁONECZKA MALUSIE

Moja balbina zasneła 10 min temu żemkaa? :ico_szoking: czemu nie :-) a ja mam na chwile czas wolny :-D

o jezuuu ale Maciejek pyszniutko wygląda w tych saneczkach jak torcik na bitej śmietanie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-07, 17:42 ]
[size=200]co tu takie przeciągi panują? :569: :569: :569: już po świętach i weekend za nami, a tu stypa jak dawniej ojj :ico_nienie: i znowu coraz miej piszemy[/size]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość