Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sty 2008, 10:45

martuchafrost pisze:co moge oprócz deserków, obiadków, soczków i herbatek, kaszki

a co ty bys wiecej chciala? ja jeszcze oprocz tego daje chrupki kukurydzianei biszkopty, a oprocz deserkow daje jablko i banana starte na tarce. A butle to tez dziennie 3 pije (rano ok. 110 ml, poludniem ok 140 i na noc 240 ml kaszki) Ale dla Frana bym tak nie eksperymentowala.

A co do schudniecia, to mam w nonono. Mi nikt nie mowi, ze gruba jestem, bo sie boja, a ja chudne przy okazji od chustowego obciazenia :ico_oczko: (fizycznego - bo to jak silownia i psychicznego - bo chusty kosztuja, a potem nie ma co jesc :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 sty 2008, 13:30

Czesc dziewczyny :ico_haha_01:
Ja dzis juz padnieta :ico_olaboga: dom z ozdob swiatecznych ogolocilam, teraz jeszcze sprzatanie i "jakis" obiad ale weny nie mam :ico_wstydzioch:
Krde wy tu mowicie ile wasze dzieci mleka pija to mnie sie az lepiej zrobilo, bo mi nati dwie butelki pije po ok 180 ml czasem trzy i sie martwilam ze za malo :ico_puknij:
Co do danonkow, to ja jestem zdania ze jesli dziecko nie ma alergii to mozna podawac ok 7 miesiaca, ja tutaj kupuje takie jogurty z yoplait "petits filous" takie malusie kubeczki (Nati dwa na raz zjada"i na nich pisze ze od 4 miesiaca mozna dawac a na tych z musem owocowym ze ok 6. A co do mleka krowiego to nie daje a przetwory jak najbardziej, od jakis dwuch miesiecy je tosty z serkiem topionym tym dla dzieci (do smarowania) i nic mu nie dolega :ico_haha_02: jedyne na co jest uczulony to na jajka w czystej postaci i kasze gryczana (jak mezu jadl dal mu troche a tego odrazu wysypalo :ico_olaboga: )
kasi.k, super fotki :ico_brawa_01:
My wczoraj zakladalismy bramke na schody na gorze :ico_haha_01: (teraz idzie sie zabic, mowie tu o sobie :ico_wstydzioch: ) A co do prezentu to jeszcze nie kupiony ale juz zdecydowany ze bedzie to: http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... de-ons.htm lub to http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... de-ons.htm
A od ciotki dostanie cos takiego http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... de-ons.htm raczej nie konkretnie ten ale taki samochodzik (znajoma uzgadniala z nami) a chrzestna to nie mam pojecia co i chrzestny tez nie wiem co
A imprezke robimy w sobote 19 stycznia

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sty 2008, 13:47

Emilka_M, mi sie ten pierwszy kolorowy podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 sty 2008, 13:51

martuchafrost pisze:a komu mam sie radzic jak nie Wam???? rady naszych mam moze sa dobre i dawane z troską, ale kiedys nie było alergii i wole słuchac kogos kto sie z tym juz styknął


to ja sobie pozwolę się zatem trochę "powymądrzać" :ico_sorki:
Jesli Marta podejrzewasz uczulenie na kurz lub roztocza to nie pozostaje wam nic innego jak trzymać z daleka od Frania wszelkie puchatki, przytulanki, maskotki itp., wywalic z domu wszystkie dywany i wykładziny (jak się da) itp. Najlepsze są wtedy panele. A jeśli nie da się wywalic wykładzin to trzeba je co 2 dzień odkurzać i to najlepiej tym odkurzaczem wodnym lub z filtrem na roztocza.
Viki na szczęscie nie ma uczulenia na roztocza ale poniewaz jest alergiczka to na wszelki wypadek eksmitowałam z jej łożeczka wszystkie przytulanki, pościel zmieniam jej raz w tygodniu i piorę w minimum 50 stopniach. No i wietrzę pokój + potem zapodaję nawilżacz.
Co do jedzonka, to wydaje mi się że u Frania lepiej mało i powoli bo nie wylapiesz co mu szkodzi. a pamiętaj, ze objawem uczulenia nie jest tylko wysypka :ico_nienie: Moze być także kaszel, katar, łzawienie oczu, biegunka, zatwardzenie, kolka, brak apetytu. Trzeba naprawdę bardzo uważac i obserwowac dziecko.
A może to organizm tak reaguje na mleko :ico_noniewiem: Wg mnie przeanalizuj od kiedy zaczęły się problemy z chorobami Frania, co wtedy jadł i może sama znajdziesz przyczynę.

[ Dodano: 2008-01-08, 12:53 ]
Emilka_M pisze:My wczoraj zakladalismy bramke na schody na gorze (teraz idzie sie zabic, mowie tu o sobie ) A co do prezentu to jeszcze nie kupiony ale juz zdecydowany ze bedzie to: http://www.argos.co.uk/st...%2Bride-ons.htm lub to http://www.argos.co.uk/st...%2Bride-ons.htm


hihi, dokładnie takie same upatrzylismy dla Viki :-D ja się bardziej skłaniam ku tej kolorowej, a mój męzuś woli konika :ico_olaboga:

no i :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: strzelaj foteczki na roczku, strzelaj ile się da aby potem zapodac ciotkom na TT :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 sty 2008, 13:57

kasi.k pisze:męzuś woli konika

U mnie jest to samo :-D
Dzieczyny djcie mi kopa bo nic mi sie nie chce robic :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 sty 2008, 14:05

Emilka_M pisze:Dzieczyny djcie mi kopa bo nic mi sie nie chce robic


Ja mam dziś mega lenia więc nie za wiele ci pomogę ani nawet kopa nie dam :ico_sorki: A na dodatek u nas 2 dzień pada i taka pogoda mnie dobija...

JA CHCĘ SŁOŃCA!!!!!

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 sty 2008, 14:54

kasi.k pisze:2 dzień pada

u nas to samo :ico_olaboga: a po sniegu ani sladu :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 sty 2008, 16:57

emilka samochodzik super sprawa konrad ma az dwa przez przypadek dostal dwa na 1urodziny i smiga na nich az do teraz.mamy w domu panele i otwarty plan kuchni do salonu jak sie rozpedzi ,nogi na gore zarzuci :ico_haha_01: i sunie przez cala dlugosc jak rajdowiec. :-D tak wiec super prezent,a co do konika na biegunach to nie wiem ale chyba to sie dzieciom szybko nudzi.mojego brata syn ma i stoi w kacie,ale pewnie to zalezy tez od dziecka czy bedzie to go interesowac.

kasik ja tez juz chce sloneczka,bo tak jak piszesz ta pogoda dobija.

wiecie konrad od kilku dni stal sie rybny :ico_oczko: nic innego nie je tylko rybe w roznych postaciach :ico_oczko: :ico_haha_01: ostatnio makrele w sosie pomidorowym wcina na sniadanie ,obiad i kolacje moglby jesc. :ico_haha_01:
u nas dzisiaj krupnik :ico_haha_02: z ikea dopiero co wrocilam, wiec biore sie za gotowanie,ten sklep pochlania troche czasu :ico_oczko: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 sty 2008, 17:03

fela pisze:z ikea dopiero co wrocilam,

Ja chce do IKEA
A co do samochodzika to kolezanka pytala co mamy w planach do kupna badz z czego by sie cieszyl :ico_haha_02: zeby nie bylo ze dostanie wlasne dwa samochody takie czy cos co juz ma :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 sty 2008, 17:38

dziewczyny juz ta nonono mnie dobija :ico_zly: non stop mi wskakuje,tez tak macie....ach te reklamy :ico_zly:
madziorka fajne fotosy i ten pocalunek :ico_brawa_01:
jak dlugo czekaliscie na potwierdzenie wakacji w egipcie z wakacje.pl,bo ja juz sie denerwuje...chcialabym kupic bilety do pl poki tanio jeszcze ale wciaz czekam, ponad tydz, na potwierdzenie rezerwacji :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość