Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 sty 2008, 00:39

super,śliczn Martynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tesciowa jest dumna z takiej Synowej :-D

Martynka modnisia-super ciuszki :-D te same sklepy odwiedzamy :-D

Dziewczyny bardzo do siebie podobne i przesliczne, a Tatuś jaki przystojny :ico_oczko: (nietylko do sklepow mamy podobny gust :ico_oczko: )

Od Eryczka dla Martynki wielki buziak :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-01-09, 23:42 ]
syla Eryk nielubi za reke-taki juz przypadek:/

O a ja swojej niewkleilam choinki-ale juz po ptokach-swieta sie skonczyły!!! :-D
chyba ze ktos by bardzo chcial :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-09, 23:44 ]
o wlasnie-podobaly sie Nikolce pet shopy?? Ja wkoncu kupilam cos innego :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

10 sty 2008, 00:55

tak ale martynce bardziej bo nie pozwalała sie jej bawić
aha martynka robi papa kosi kosi jakie dobre ....i jak słyszy muzyke to macha raczkami do góry tak szybko jakby tancowała
martynka tez mi sie wyrywa ale jak tak szybko to leci i musze strasznie uważać

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 sty 2008, 01:02

Kurczę mać, ale naklikane!! :ico_olaboga:
A mój mąż siedział i w kurniku grał :ico_zly:
Za zakupów to zrobiłam to co musiałam, szampony, mleczka, kaszki, pampersy itd. Ogólnie przemysłówka. Sobie tylko ser żółty :-D Ale jutro lecę po buty. Tylko nie wiem jakie, czy jeszcze zimowe, czy raczej już na wiosnę? Moje zimowe do niczego się już nie nadają co odkryłam niedawno, ale kasy nie było, a teraz to już nic w sklepach nie ma- wszystko poprzebierane :ico_noniewiem:

Syla Zadam pytanie za Katrin- czy zakładać Ci już wątek na wspólnym terminie?? :-D Ale ogólnie to super, że się sobą nacieszyliście. Należało się Wam. Dzieciaczki super. Ucałuj Nicolkę- mam nadzieję, że przejdzie jej ta gorączka

Mróweczka miałam coś i Tobie napisać, ale kurczę zapomniałam co :ico_wstydzioch: To pewnie wpływ drugiej lampki wina. A co do choroby facetów to masz 100% racji- mały lepiej na pewno zniósł. Duży- i chory to prawdziwe utrapienie. Oni "umierają" z powodu kataru :ico_olaboga:

Mordeczki nie ma, pewnie o żarciu marzy a nie o TT

Caro, taka chudzina to ja nie jestem, ale dzięki :ico_oczko:

A ja zmykam do łóżka. Ciągle sobie obiecuję, że "dziś" wcześnie się położę i guzik z tego wychodzi. A rano psioczę na cały świat :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-10 ]
A! Zapomniałam, która z Was pytała :ico_wstydzioch: ,ale na sankach było fajnie. Tylko za krótko, bo zaraz się ściemniło Mała była zachwycona po prostu. tylko sanki mamy dziadowskie, bo jeszcze po bratanicach R, ale to mały problem. Oparcie do bani, mała się na nich niemal kładzie i wypada. A oparcie z jakiegoś drutu co jej się wrzyna w plecki i trzeba kocyk podkładać- złożę reklamację do teścia :-D Jutro jak nie zapomnę to wkleję fotki

Teraz już na serio zmykam, bo rano będę jeszcze bardziej niekumata niż zwykle. Dziś np mała obudziła się prze de mną i krzyczała do dziadzia :"Dziad, dziad" :-D :-D on słyszał to z dołu a ja leżałam obok i nic! Tzn coś słyszłam, ale jak przez mgłę :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: Ojciec myślał, że przytomność straciłam :ico_olaboga: Dopiero jak położył Julkę mi na brzuch to sie ocknęłam :ico_wstydzioch: Odpowiedzialna ze mnie matka co?? :ico_wstydzioch:
Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 sty 2008, 10:40

:-D czesc :-D melduje sie z kawką :ico_kawa: syla75, :ico_brawa_01: super ze bylo super :ico_oczko: Zdiecia sliczne :ico_brawa_01: Martynka jaka juz Pannica :ico_brawa_01: Kolka, wcale nie jestem az tak glodna za to zawzieta :-D wytrzymam chocby nie wiem co :-D POTRAFIE!!....chyba :ico_noniewiem: :-D
jesli chodzi o lekarza gina...tez powinnam isc ale jakos tak.... :ico_noniewiem: :ico_puknij: pojutrze pojde!! :-D
a diete ...ktoras napisala ze powinnam pojutrze ...juz jest po po pojutrze :-D zbieralam sie do niej ...tylko 4 lata hahah :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 sty 2008, 11:42

cześć! Kto ze mną poklika?? Moje słonko już śpi a ja piję zimna kawkę i się nudzę...

Mordko jak się nad tym głębiej zastanowić to ja jem prawie tyle samo co na tej diecie kopenhadzkiej... tylko, że inne składniki na pewno nie tak dietetyczne... Ale kiedy sama nie mam apetytu to OK, ale gdybym musiała tak jeść na przymus, to zaraz obudziłby się we mnie wilczy apetyt i byłabym zła na cały świat. Taki zakręt jestem :ico_puknij:
A szpinaku i ja nigdy nie próbowałam. Coraz się przymierzam, ale zawsze mi coś nie po drodze... I nie wyobrażam sobie jak można kawkę bez cukru wypić... Tego bym chyba nie zniosła :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

10 sty 2008, 12:15

Cześć,
jak tylko wpadłam, żeby powiedzieć, że żyję. Mam straszny tydzień zaczęło się od poniedziałku :ico_placzek: , a dziś już czwartek i wcale nie jest lepiej :ico_olaboga: . Jakoś muszę przetrwać. Pozatem to w znów walczę z pracą zaliczeniową i z angielskim bo mam kolosa w sobotę niestety.
Dla wszystkich dzieciaków najlepsze życzenia
Wybaczcie, że nie odpiszę na posty, ale muszę pisać tą pracę póki mały śpi. Ostatnio wogóle nie mogę nic zrobić, bo Krystian raczkuje jak naręcony i staje koło wszystkiego :ico_olaboga: wczoraj np. myłam gary, a on złapał sie mojej nogi i wstał, a jaki był zadowolony. Wszystkie zaległości nadrobię po weekendzie - obiecuję :ico_sorki:
Acha IM a kiedyś CARO pytały o paznokcie. Ja bym polecała zrobienie paznokci żelowych. Polega to na tym, że stylistka paznokci na twoje naturalne paznokcie przykleja tzw. tipsy (sztuczny paznokieć), a następnie zalewa go masą żelową Teraz na topie jest wtapianie ozdób w żel, tzn między warstwy żelu wtapia się jakies hologramy, brokat, cyrkonie i nie trzeba malować już paznokci, a efekt jest super. Jeśli chodzi o koszt to w zależności na jakich produktach stylistka pracuje, u nas na Podhalu kształtuje się to od 80-150zł. Za 100zł miałabyście już solidne paznokcie. Te paznokcie jak naturalne odrastają i trzeba się liczyć z tym, ze trzeba je uzupełniać mniej więcej raz na 4 tygodnie, kosztuje to gdzieś ok 60-100zł, w zalezności jakie ozdoby klienta wybiera.
Zaleta tych paznokci jest taka, że przez miesiąc nic z nimi nie musisz robić, cały czas masz piękne. Ja noszę paznokcie żelowe od końca października, do tego czasu uzupełniałam tylko raz, ale teraz mam już brzydkie. Ok zamykam bo mały już nie śpi :ico_placzek:
Pozdrawiam was i ściskam mocno papa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 sty 2008, 12:35

witajcie dziewczęta :ico_haha_02: ja jak zwykle na chwiluńkę, bo zaraz idziemy z mężem na zakupy. paskudna pogoda :ico_placzek:
potem was poczytam, bo muszę Oli jedzonko szykować.
Syla super fotki

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 sty 2008, 13:48

Hejka :-D

Ja tylko na chwilkę korzystając z okazji że Vikulka śpi sobie.
Jutro mój mąż ma wolne więc postaram się zajrzec na dłużej i poczytac wasze posty.

W zasadzie to przyszlam wam się pożalić, że... Viki ma ospę wietrzną :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: W Nowy Rok przyszla do mnie koleżanka powiedziec że jej córcia zachorowała na ospe i żebym uważała na Viki bo niedawno miały kontakt i mogła się zarazić. Cichutko trzymałam kciuki oby nie bo dla wysuszonej egzemą skóry Viki to katorga ale niestety wczoraj rano na brzuszku, nogach i plecach roiło się od kropów :ico_placzek: Poszliśmy do lekarza, no i niestety ospa :ico_placzek:
Na pocieszenie usłyszałam że terazjest jakaś epidemia ospy w UK no i że lepiej że teraz choruje niż później bo lżej i krócej będzie to przebiegało :ico_noniewiem:

Z dobrych wiesci to tyle, że Vikula nadal szaleje jakby kompletnie nic jej nie dolegało :-D Zaakceptował jej organizm buraka :ico_brawa_01: więc mamy kolejne warzywko do obiadowej kolekcji :-D no i od wczoraj me dziecię oficjalnie raczkuje, ufff :-D

Buziaczki dla was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 sty 2008, 13:58

kasi.k, :ico_brawa_01: dla Vikuli za raczkowanie ...a ospa..ciesz sie ze ma teraz niz jakby miala miec w wieku dojrzewania...szybko minie i bedziesz miala spokoj :ico_noniewiem:
Kolka w tej diecie kawa ma byc z kostka cukru i dla mnie to katorga bo ja pijam bez ale... wymyslilam ze bede ta kostke popijala kawa i juz :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 sty 2008, 14:08

M0rD3CzKa pisze:wymyslilam ze bede ta kostke popijala kawa i juz

cwaniara z Ciebie :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasik po pierwsze brawa dla Viki za raczkowanie :ico_brawa_01: A z tą ospą to... :ico_olaboga: Ale szczęśc ie w nieszczęściu, że to teraz a nie potem i Viki jej nie odczuwa :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-01-10 ]
M0rD3CzKa, A Ty wiesz, że dziś śnił mi się Kacpi?? :-D Przyjechał SAM do nas, wraczkował na piętro i pytał czy jest Julka a potem chciał u nas na zawsze zostać :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość