Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sty 2008, 08:47

to zaczyna robic sie tradycja ze Sikorka konczy a ja zaczynam :ico_haha_01:
hello kobitki...u nas nocka hmmmm...nieciekawa...o 22.30 mala tak sie rozkrzyczala ze snu ze obudzila mnie i A. powalila na rowne nogi,chcial zostac w domu i nie isc do pracy bo nie dawala sie uspokoic nawet niszeniem i sitaniem...matko jakby ja ze skory odzierali...nawet nie dalo rady jej podac syropku od bolu bo to chyba zeby :ico_noniewiem: ...troche go wypila ale nie pelna dawke choc go uwielbia :ico_noniewiem: A. jedna pojechal ,dalam viburkol i i w koncu po jakiejs godzinie placzu usnela..ale w pozycji dzienej...na wskros lozka...sumienia nie mialam jej ruszac.....no i wstala juz w dobrym humorze ale czem o 6.30? :ico_zly:

smieje sie i chichocze wiec narazie oki.....ale dzien moze byc ciezki :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-10, 08:09 ]
Drogie tiktakowiczki....pod profilem w stronkach www dodalam adres do strony ze zdjeciami mojej Mayi...jak ktos zainteresowany to zapraszam...bo chyba jednak ilosc tak muli kompy...bede wklejac mniej obiecuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 sty 2008, 10:29

witajcie kochane majóweczki
Ala nadal bezzębna
ja zmęczona niewiedzieć czym, całą noc spałam
dziś czekam na fachowców od odpowietrzania kaloryferów. Mam zapowietrzony w kuchni i u szwagierki w pokoju. Zrobiły się też zacieki na suficie w trzech miejscach. Więc ma dziś ktoś przyjść ale nie wiadomo kto i o której..........

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 sty 2008, 10:35

uuu...Ewcik no to mozesz tak na nich czekac i czekac :ico_olaboga: ...wspolczuje....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 sty 2008, 10:43

Witam się i ja dziś, ale tak na chwilkę. Mały maruda, tylko chce chodzić, a ja siły nie mam. Idę zupkę wstawić, bo dziś na odwrót, drugie mam wczorajsze, a zupkę trzeba ugotować, no i sprzątnąć :-D
Daj spokuj GLIZDUNIA, dawaj fotki i nie pitol o zamulaniu :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 sty 2008, 10:47

GLIZDUNIA, znając szczęście to nikt nie przyjdzie, a chciałam wyjść na spacer, bo śliczna pogoda

Sikorka, zdolniacha z tego mojego zięcia, mojej nawet pupy się nie chce podnieść żeby zacząć raczkować. Pełza do tyłu i bardzo sie złości ze zabawka sie oddala

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sty 2008, 11:41

http://pl.youtube.com/watch?v=R-Wj5kdieRE
tu Hania wczoraj...próba dotarcia do lalki...jak zgram to będzie reszta...

Dzień dobry w ogóle...U nas noc zapowiadała się koszmarna...od początku pobudki i wrzaski...ale jak już usnęła, to było ok...chyba tylko raz do niej wstawałam...i mleko o 7.40, ale oczywiście jak przyszłam z butlą to spała...ale zjadła całe 120 i poszła spać...wstałyśmy o 9...potem zjadła z nami śniadanko...chyba apetyt troszkę lepszy, bo wmusiłam jej 1,5kawałka bułki paryskiej z dżemem i pół żółtka na parze...
Teraz się bawi, ale przed chwilą zaliczyła 1wypadek!!! gryzła puzzla i poleciała buzią na podłogę!!! :ico_olaboga: :ico_placzek: no ale już ok...bawi się dalej...i właśnie przed chwilą przeczołgała się do zabawek...szkoda że nie zdążyłam złapać...

dobra, lecę...pobawię się z nią, bo znów doszła do puzzli!!! a potem młoda spać, ja włosy...pranie...itp...na razie!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 sty 2008, 11:58

Hej.

U nas nocka też nieciekawa-chyba szykują się kolejne zęby :ico_noniewiem:

Mały teraz drzyma a o 12 mykam na szczepienie.

Hania cudna modeleczka :ico_brawa_01:

Daria twoje fotki cosik nie chciały mi się otworzyć :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sty 2008, 12:45

No tak...zęby, zęby...Mi się zdaje, że Hani niebawem wyjdzie druga jedyneczka...już chyba pęka dziąsełko...ale cieżko dojrzeć, bo nie da sobie buzi otworzyć...

Powodzenia na szczepieniu!!!

moja śpi...ja piorę, zmywam i muszę do obiadu przygotować...i zdrywam na youtubbe...i latam...ojojoj...co za dzień!
I już mnie nosi przed tym naszym wyjazdem weekendowym. Kurka, dawno z mała nie jeździliśmy na takie wyprawy i już mi się normalnie śni, że czegoś nie zabrałam...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

10 sty 2008, 13:02

zborra, Ty wyjeżdżasz a ja po raz pierwszy od niepamiętnych czasów siedzę w domu i nie mam uczelni. W końcu wyjdziemy na jakiś normalny spacer zjemy obiad o przyzwoitej porze.........

Ja właśnie zrobiłam Alicji obiadek, ryż z brokułami, wczoraj jadła makaron z brokułami jadła aż jej się uszy trzęsły. Jeszcze porządnie nie połknęła jednej porcji a już otwierała pyszczek po drugą. Zobaczymy czy jej dziś posmakuje. Po południu mam zamiar zrobić jej kisiel. Znalazłam fajny przepis to chcę go wypróbować.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sty 2008, 13:20

a tu pukamy w pierwszy ząbek
http://pl.youtube.com/watch?v=mdNMVAcrK1w

No Ewcik...widzisz...my przez to jej przeziębienie to ostrożnie z wyjazdami, spacerami...ciągle to samo...
Fajnie, że Ali smakuje...Hania przez te zęby to normalnie anoreksja...Mam nadzieję, że dziś będzie troszkę lepiej....właśnie rozmrażam zupkę ryżową z mięskiem...mi bardzo smakuje, ale królewnie???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości