Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 sty 2008, 16:12

Juli mowisz ze zadzialasz z blenderem otoz ja ani razu nie uzywalam i nie mam zamiaru gniote wszystko widelcem i Marcinek je bardzo ladnie i z lyzeczki...moja kuzynka ma corke 1 rok i 4 miesiace i mala nic nie zje jak jej sie nie zmiksuje ...odpowiedz ...bo nie umie grysc :ico_noniewiem:
Ja mojemu od pon gotuje sama zrezygnowalismy z zupek....zjadl juz pomidoroweczke,buraczkowa,kotleciki z indyka gotowane z ziemniakiem, ryz z mieskiem i o wiele bardziej mu smakuje niz te ze sloika :-D
Logiczne jest ze nie podam mu schabowego czy sledzia ale to co moze bede mu dawala
Jasnie Pani moj tez jak jadl danonka to az sie strzasl :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-10, 15:40 ]
No i zapomnialam napisac ze odebralam dzisiaj kalendarz jest superowy na maksa ogolnie facet chcial na poczatek 5 zl za kartke a jak przyszlam okazalo sie ze 3 zł chcial a na koniec zaplacilam 35 zl hehehehe smialam sie ze jakbym postala jeszzce 30 minut za darmo bym miala ...facet starszy przeuroczy troche chyba spragniony seksu ...takie odebralam wrazenie ale ogolnie calkiem do przyjecia :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 sty 2008, 18:50

magda26 pisze:przeuroczy troche chyba spragniony seksu


hehehe nieźle.

Tomek dzis pierwszy raz dostał chrupki kukurydziane, bo wcześniej zawsze zapomniałamkupic. Ale sie śmiał jak one chrupia. Jak ja jadłam to normalnie sie zanosił smiechem hihi.
Poł dnia spędzilismy na miescie. Musiałam jechac do skarbówki i do banku i takie tam...

Pojednałam sie z moim byłym i czuję sie super. Okazało się, że taz chciał się odzwać od jakiegoś czasu. No więc nie jest jednak takim ostatnim bydlakiem.

To tyle na teraz. idę misiakować z moim brzdącem.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 sty 2008, 18:57

MADZIORKA 1000 droga nie chodzi jak daja to bierz na shoping :-D MADZIU to supcio ze kalendarz okej,i pan spragniony seksu hihihihi,KAMILKO chrupki sa super tylko pozniej brzdac ma je wszedzie hihi,a gdzie Asiulka i Alinka??my mielismy 2 godzinna drzemke hihi pospalismy cala rodzinka

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

10 sty 2008, 19:08

A my czekamy na kapelana :ico_zly: :ico_zly: Też nam się udało pospać z godzinkę. A właściwie to Helenka kima już ponad 2 :ico_szoking: Będę ją musiała za chwilkę zbudzić, bo pora podać antybiotyk. Wiecie, że Jej smakuje i antybiotyk i syropek :ico_szoking: ? Jak widzi strzykawkę to otwiera dziobek i mruczy hehe. Gorzej z osłoną na żołądek, ale dajemy radę. A tak w ogóle, to apetyt Jej wrócił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zjadła pół słoiczka zupki marchewkowej z ryżem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moja kochana mała Mysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 sty 2008, 19:16

To super ze Helence apetyt wrocil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,my juz po kolendzie byla u nas w sobote bylo symatycznie :ico_oczko: .Dzis lekarka nam przepisala krople do noska dla niuni i se mysle ile zaplace w tej aptece a tu UWAGA 50 groszy :ico_szoking: hihi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

10 sty 2008, 19:45

No to fajnie, bo ja wczoraj za nasivin zapłaciłam 22zł... Nie zorientowałam się, że babeczka dała mi duże opakowanie, a cena mnie nie zastanowiła, bo kupowałam też kilka innych rzeczy...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 sty 2008, 20:02

Czesc :)
Och tyle bieganiny mamy w tym tygodniu szok..
Po prędce napisze parę słów :-)

Madziorka pisałam do Ciebie na GG o spotkaniu, kiedy jesteście w Wawie? Widzimy się w niedzielę czy w sobotę? Umówmy się na rozmowę na GG ok?

Kamilko gratuluję przespanej nocki, a właściwie przespanych nocek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mam nadzieję, ze marudy juz się uspokajają i choróbska opuszczają..

Lucy ja miałam ten sam problem. Na Litwie kazdy Wańkę brał na ręce, gadał, nosił, bawił, a w domu nie ma tych luksusów i jest marudna hehe.

A u nas choróbsko niestety. Msała kaszle jak stary gruźlik, z nosa się leje i kicha na wszystkei strony świata. Ech leczymy się...

No i byliśmy w nowej przychodni, zapisaliśmy się do innego pediatry. Pani zdiwiona była, ze dziecko nie jest pod stałą opieką alergologa, ze nie ma badań zrobionych i wogóle... Dostaliśmy skierowanie na USG brzuszka ze względu na ulewania, zeby sparawdzic co tam u naszej dziuni się dzieje, drugie skierowanie do Instytutu Matki i Dziecka na oddział Onkologiczny w celu zbadania tej plamki i skierowanie do alergologa... Ponadto musimy porobić badania krwi i moczu. Wiecie kamień mi z serca spadł mimo, ze jeszcze zadnych badań nie zrobiono..Ale ktoś mnie wreszcie wysłuchał i przyznał rację. Przeciez nie będę wymyślać ze małej coś jest? To takie wieści :)

Aha zdjęcia!! Pięęękne! I te na śniegu, i te na kalendarzu i te z kiełbasami i wogóle

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 sty 2008, 20:18

Alinko i super ze przynosisz nam dobre wiesci ...mala bedzie teraz pod dobra opieka wyniki napewno tez beda ok wszystko sie ulozy i tak musi byc :) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 sty 2008, 20:22

ALNKO super ze znalazlas dobrego lekarza,mam nadzieje ze teraz juz problemy sie skoncza :ico_oczko: na teterce dziewczyny wypytuja o Ciebie zajzyj tam :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sty 2008, 20:46

Witam Was kochane po dłuższej przerwie po której to miałam do nadrobienia 13 stron :ico_szoking: :ico_olaboga: , dałam radę ale nie wiem czy wszystko pamiętam więc odpiszę to co nie zapomniałam a potem napiszę co u nas.

Aniu kurujcie się, choć myślę że już lepiej. A długość Helenki :ico_szoking: hoho

Juli gratuluję zdanych egzaminów, nie wiem tylko jak tam ta praca w klajpce, bo albo nie pisałaś albo to gdzieś przegapiłam :ico_sorki:

Madziorka super że wypad w góry sie udał, twoje zdjęcia już mi nie mulą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , co do tabletek, jak karmiłam brałam cerazette teraz nie karmię i zażywam cilest, okres jeszcze sie nie unormował, zobaczymy co będzie po drugim opakowaniu, mój lekarz nie miał oporów w przepisaniu mi tabletek

Kamilko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję ząbka, ja też znalazłam na naszej klasie mojego byłego, zaprosiłam go przyjął zaproszenie nawet dodał opis do mojego zdjecia z Emilką :-D

Juli współczuję wrażliwego snu u Krzysia, Emilka śpi nawet jak odkurzam czy miksuję jej zupkę, nie wiem co ci poradzić

Avisek zdjęcie Laurki na głowie jest extra, Emi próbuje coś podobnego tylko nine aż tak wysoko

Kamilko możliwe że Tomuś nie chce kaszki przez ząbki, Emi np. nie chciała jeść surowego jabłka bo jąszczypało w dziąsełka

Madzia fajnie że sie przeżuciłaś na gotowanie, bo to zawsze zdrowe, ja na razie miksuję zupki, no i super że kalendarz się podoba

Frydza Wiki jest prze fajna

WSZYSTKIE ZDJĘCIA CHWALĘ HURTOWO BO WSZYSTKIE SĄ CUDOWNE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas to tak

Emi ma 7 ząbka lewą górną 2
Dziś miała szczepienie ale była z tatusiem i babcią bo ja byłam w pracy, zniosła je dzielnie, waży 824g mierzy 66cm
Niestety znów ma katarek ale na szczęście nieduży i pomału przechodzi

A ja jestem ostatnio trochę zagoniona, mój plan dnia jest następujący:
poniedziałki i środy wychodzę o 6.40 rano biegnę do znajomego posprzątać w hortowni, potem prosto do pracy na 9. kończę o 18 i biegnę do domu coś zjeść i lecę na 19 na angielski. Jestem o 20.409 w domu, kąpię Emilę, potem sie chwilę bawimy, jemy i idzie spać tak między 22 a 23

Wtorki i czwartki mam mniej zakręcone bo idę tylko do pracy a potem to już jestem z Miśką. Tak że wybaczcie mi że się nie odzywałam, ale wpracy nie miałam za bardzo czasu bo wchodzą nowe cenniki i mam trochę roboty, a w domu to poprostu nie miałam już siły na kompa jak w robocie porawie 9 godzin wklepuje coś na klawaturze. Do tego wiadomo, muszę trochę uprzątnąć, poprać, zrobić jakieś jedzonko, no młyn, ale jakoś daję radę, choć ostatnio jadę na gripexach i aspirynie bo mnie coś wzięło, bo mamy trochę zimno w pracy.

strasznie chciałabym mieć dla was więcej czasu i być na bierząco, ale obiecuję że was nie zostawię i będę was odwiedzać tak często ajk tylko dam radę.

Aha co do facetów.
My z M. poznaliśmy sie na dyskotece, kręciłam wtedy z takim jedny a z M. spotykałam sie tak na wszelki wypadek jakby z tatmym nie wyszło. Ale po czasie się zakochałam no i tak już zostało do dziś. A co do sexiku to tutaj na pewno was zaskoczę, ale przez 5 lat bycia razem sexiku nie było. Współżycie rozpoczęliśmy po ślubie. Sprawe postawiłam jasno jak zaczęliśmy sie spotykać, M. przyjął mój warunek i czekał cierpliwie, nie było to łatwe oj nie, ale raz danego sobie słowa nie złamałam. Także M. jest moim jedynym i wierzę ze tak już zostanie, zresztą ja dla M też byłam 1sza. I warto było czekać. To tak po krótce nie zanudzam Was tymi wywodami.

Emi teraz leży na podłodze i wędruje w kółko oczywiście w lewo,do przebierania jej trzeba mieć świętą cierpliwość, bo jak tylko się ją położy na plecach to ona myk na brzuch, więc trzeba się trochę nakombinować żeby ją potem ubrać

Kiedy ja jestem w pracy Emi jest albo ze szwagierką albo z z moją mamą albo z moją teściową albo z nianią, albo z moją siostrą, także ma ludzi do bawienia że hoho

M. rozkręca teraz interes ze szwagrem do tego normalnie pracuje, ale to już chyba pisałam więc całymi dniami nie ma go w domu :ico_placzek: ale wierzę że w końcu przyjdzie taki czas że nie będziemy sie musieli martwić o kasę i nie będziemy sie zastanawiać czy wystarczy nam na rachunki i będziemy mieć czas tylko dla siebie, bo jak narazie mamy dla siebie tylko niedziele

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości