Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sty 2008, 17:30

Alinko zdjecia fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-11, 16:32 ]
Frydza napewno bedzie ok tylko pilnuj jej bardzo uwaznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 17:38

Poczytalam tego linka co Alinka mi podala :ico_placzek: ,ale niunia nie byla senna i nie marudzila to chyba ok :ico_noniewiem: ,juz nawet na sekunde we wozku nie siadzie bez pasow :ico_nienie: :ico_nienie: ona tak sie wierci kreci i wstaje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-11, 17:24 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 sty 2008, 19:55

Frydza nie zadręczaj się. Przecież to nie Twoja wina. Wszystko będzie dobrze, to na pewno tylko guz. Wiele dzieci zalicza upadki i niewielkiej części z nich coś później dolega. Mi ostatnio Tomek wymsknał się z rąk. Siedzieliśmy na podłodze i sie z nim wygupiałam i nagle mi się wyśliznął i też walnął główką o podłogą. Poryczał się a ja oczywiście się wystraszyłam, ale trudno. Najważniejsze, że zachowuje się normalnie. Trzeba uważać i tyle. Ale takie wypadki są nieuniknione. Jeszcze wiele ich czeka nasze dzieciaczki.

Juli Krzysio cudny smieszek. Pocieszny na maksa.

Alinko świetne zdjęcia. Wańka na pewno tęskni za babcią. Nie ma jak u babci przecież. Moja mama jutro chyba przyjedzie, ale wciąż się zastanawiamy bo coś ja przeziębienie bierze i się boimy o Tomcia. a my jutro na ta parapetówkę mamy iść i miała pilnować. a teraz nie wiem co robić.

Dziewczyny współczuję męczących nocek. Widać nasze bąble tak na zmianę mają. Mój jak sie budził ciągle to wasze spały ładnie. A teraz?? Dziś w nocy 5 minut cycka o 3 i spał do 8 rano.

A my dzis bylismy w urzędzie złożyć wniosek o paszport dla Tomka. Oczywiści Misiek zrobił tam furorę. Wszystkie babeczki go zaczepiały a on rozdawał im swoje najbardziej rozkoszne spojrzenia i usmiechy.
Na wieczór mamy z Jarkiem dwa filmiki i będzie mini kino we dwoje. O ile Tomek pozwoli, bo usnął o 18 i śpi. Nie mogłam go przetrzymać bo marudził juz strasznie. No i teraz jak sie przebudzi to nie wiadomo co będzie dalej. Oby do 21 znów zasnął, mam nadzieje.

[ Dodano: 2008-01-11, 18:56 ]
Basiu a co z Tobą?? Czemu zniknęłaś??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 20:25

DZIEKI KAMILKA Obrazek,juz mi lepiej Wiki pelza mysle ze nic jej niema :ico_oczko: ,a ja sama mezulek w pracy,niunia strasznie sie slini moze znowu zeby!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sty 2008, 20:26

Frydza moj tez sie sliny okrutnie ...a moj tez w pracy bedzie kolo 22 ech jeszcze 2.5h ;/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 20:27

Moze gdzies skupuja sline bylibysmy wszyscy Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sty 2008, 20:28

oj frydza ja chetnie na to przystaje :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 20:35

ZBOCZUCHY to dla Was hihiObrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 sty 2008, 20:47

Kamilko zyczę fajnej zabawy, no i oczywiście zeby mame nic nie złapało :ico_oczko:

dziękuję w imieniu Poziomeczki za komplementy :ico_sorki:

Frydza napewno będzie dobrze, poprostu ją obserwuj. A tego linka podałam zebyś poprostu sobie poczytała, nie chcę Cię starszyć. Inne dziewczyny tez moze sobie przeczytają i będą wiedzieć jak postępować. Wikusia napewno juz nie pamięta o upadku, a guz p[rzejdzie. W końcu nie da rady wychować malucha bez guza :ico_oczko:



Moja z kolei wycięła inny numer wczoraj.. Siedzę sobie przy kompie (dobrze, ze byłam w pokoju) az widzę, ze mała starsznie wierzga, macha nerwowo ręcami i nogami, no tak nienaturalnie starsznie jakby ją prąd kopaŁ :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: odwracam się do niej i co? Ona nie moze oddychać :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Wzięłam ją na ręce, ona prawie sina, łzy z oczu, nie moze złapać oddechu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiem ile to trwao, jak dla mnie wieczność , trzęsłam ją klepałam po plecach, w końcu odbekła na całe osiedle, wyciekł jakiś śluz (podejrzewam, ze smarkacze, które jej zatkały drogi oddechowe :ico_noniewiem: no bo co?? ) i wciągnęła powietrze. Boze całe zycie mi przed oczami przeleciało... Uffffff ale numer.. Ja z bezsilności mia lam tak cieniutki głos, ze Karol mnie nawet nie usłyszał jak go wołałam .. Potem wpadł do pokoju bo usłyszał w końcu moje "Wanessa, Wanessa" i jak myślicie kto został winien?? ja.. nie umiem okazuje się dzeciaka dopilnować. Potem się uspokoił i powiedział, ze dobrze ze byłam w pokoju w tym momencie, bo moglibyśmy jej nie usłyszeć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 20:55

Boze Alinko ale mialas przezycie :ico_olaboga: dobrze ze bylas blisko niej i pomoglas,mi zaraz po porodzie sie Wiki dusila :ico_placzek: nie wiedzialam co robic!!!!Ja meza dzis nie winilam ze Wiki spadla,ale widze ze chodzi zagaszony i mu przykro :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość