Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

10 sty 2008, 16:57

Yvone ja też mam nadzieje ze uda ci sioe pzrekonać meża ale nie ma mu sie co dziwic że ma opór

Pruedence no to juz nie mam pomysłu czemu ona nie chce :ico_wstydzioch: z biegiem czasu zmieni zdanie

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 sty 2008, 17:40

Wiecie co poszlismy dzsiaj do innego lekarza...i co ? TO SAMO!! kropelki w razie goraczki czopek :ico_noniewiem: jak mu sie pogorszy to dostanie jakies ustrojstwo z inachalacjami :ico_puknij: no tak myslalam ze nic mi innego nie zrobia , ale trzeba sie pogodzic ze tu dzieci inaczej nie lecza!!
dobra uciekam bo diabel sie obudzil

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

10 sty 2008, 23:29

witajcie:)
ja mam pytania ze tak ujme techniczne: zmienilyscie juz gondole na spacerowke bo moj Kacper ma juz troszke ciasno i sie denerwuje jak ma ciagle lezec i czy gotujecie jeszcze butelki i smoczki ?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 sty 2008, 00:05

Pruedence, dzisiaj odchodziłam już od zmysłów- bo Julka nie chciała jeść i pluła okropnie albo tak zaciskała usteczka , że :ico_zly: , poddałam się i przestałam ją karmić wyciągnęłam z fotelika i posadziłam sobie na kolanach- ona jest przekorna ale ja chyba jeszcze bardziej :-D więc jeszcze raz spróbowałam trafić łyżeczką do jej buzini iii :ico_szoking: udało się zaczeła jeść i nawet sporo zjadła :-D teraz mam nadzieję, że absorbował ją widok skaczącego braciszka a nie, że przeze mnie nie je, bo nieapetycznie wyglądam :ico_noniewiem: :ico_smiechbig: ,

więc może tak spróbuj- nie będzie Ciebie widziała z łyżeczką i nie będzie się nastawiała anty :ico_noniewiem:

79anita, faktycznie 7300 to nie jest mało :-D ale w stosunku do wagi początkowej są małe przyrosty :-D
my jeździmy jecze w gondoli - Julia wypełnia ją całą ale mam nadzieję, że jeszcze dwa miesiące się nam uda, smoczków i butelek nie gotuję - trzeba zacząć się oswajać :-)

zrobiłam dzisiaj zupkę- a raczej drugie danie- marchew, pietruszka, seler, ziemniak i ryż z masełkiem i odrobiną vegety( ach wiem, że nie dobrze ale chociaż jakiś smak ma)- przesadziłam z ilością :ico_olaboga: więc jutro zapraszamy do nas na obiadek dla wszystkich wystarczy :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 sty 2008, 06:43

Hejo!!!
Ale mnie tu nie było, az mi wstyd :ico_wstydzioch: Ale ostatnio sporo sie dzieje w naszym zyciu osobistym i troszke mamy zawirowania w zawodowym i to dlatego. :ico_noniewiem:

Kasia, podziwiam Was za odwage. :ico_brawa_01: Juz myslicie o drugim dzieciaczku? Ja sie na pewno dlugo nie zdecyduje. Do tej pory mam anemie, wlosy wypadaja mi w takich ilosciach ze jeszcze pol roku i bede lysa. :ico_placzek: Dzis wyrwalam zeba bo nie bylo juz go sensu leczyc i mam jakies odwapnienia na zebach, normalnie :ico_szoking: co ciaz robi z organizmu kobiety :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Szymon odkad skonczyl 2 miesiace przesypia cale noce. Daje mu mleczko albo kaszke ok 8-9 wieczorem i spi do rana. Czasami wstaje o 6 czasami o 9. Nie wiem od czego to zalezy ale super sie ciesze ze tak jest :ico_haha_01:

Na ogol lyzeczka je ładnie, chociaz np dzisiaj wszystko wypluwal i skonczylo sie na tym ze dałam mu butle a sloiczek odstawilam na jutro. :ico_noniewiem: Moze po prostu nie mial ochoty na kurczaczka z pomidorami? :-)

Nie przybiera juz tak bardzo na wadze jak wczesniej. teraz wiecej sie rusza a je tyle samo wiec stoi w miejscu. Ale w jego przypadku to dobrze, bo ma lekka nadwage. :ico_wstydzioch:

Pruedence, gratuluje zdania egzaminu. Nie wazne na jaka ocene, wazne, ze do przodu!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Tosia to prawdziwy uparciuch z ta lyzeczka. Nie wiem co ci poradzic, ale na pewno kiedys sie do lyzeczki przekona. :ico_noniewiem:

Anita, ja nadal gotuje smoczki i butelki ale rzadziej. Raz na 3 dni.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 sty 2008, 12:17

No prosze jak Tosia goni. Ju ż niedługo dogoni wagowo moją Amelcię.
Nie wiecie co z Amelką Karolinki. Dlugo się nie odzywa.
Ja nie gotowalam smoczków ani butelek. Jedynie przelewałam wrzątkiem i tak robię do teraz.
Amelka jeżdzi w gondoli, choć na długość to tak ledwo się mieści, ale myslę, że jeszcze z 2 miesiące pojeździ. Zobaczymy. Ostatnio muszę jej opuszczać budkę, bo brzdąc nie chce spać (w ciągu dnia prawie nie śpi - 2 drzemki po 20 min), a chce podziwiać niebo i dzrzewa.
Prueence, doktorat pisze z filologii, a psychologia to moja druga dyscyplina. A dokładnie zajmuję się cudzoziemcami uczącymi się języka polskiego jako obcego.
Teraz powinnam kończyć, ale nie mam pojęcia czy dam radę, albo czy będzie mi się to opłacać, bo przysługuje mi jeszcze pół roku macierzyńskiego i ode mnie zalezy czy wykorzystam.

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 sty 2008, 12:25

czesc dziewczynki

Co do gadoli, to moj Maddox tez sie juz denerwuje bo ledwo sie miescimy :ico_haha_02: chcialabym zmienic juz na spacerowke , ale przeciez to za wczesnie :ico_szoking: i w dodatku mysle ze to dopiero teraz zima sie zaczyna, wiec dla niego lepiej byloby zostac jeszcze w glebokim wozeczku :ico_nienie:

A ja dzisiaj cala noc mialam nieprzespana :ico_olaboga: maly kaszlal i nosek mial zapchany :ico_placzek: pol nocy na rekach, a reszte wisialam nad kolyska :(

butelek juz dlugo niegotuje smoczki przestalam gotowac tydzien temu :-D

aaaa i wazymy juz 7780 :ico_szoking: tez nie malo, biorac pod uwage ze tak malo mielismy jak Maddox ze szpitala wychodzil, ale jest raczej taki zbity w sobie nie uwazam zeby byl jakis tlusty :ico_oczko:

Buziaczki lece cos w domku zrobc bo maly zasnal , a potem wyjdziemy moze na jakis maly spacerek :ico_buziaczki_big:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 sty 2008, 20:55

Marta27, :ico_pocieszyciel: współczuję.. najgorsze jak dzieci choruję, szczególnie takie malutkie człowiek jest taki bezradny i nie wie jak pomóc takiemu maleństwu

Moja Julia jest niejadkiem :ico_olaboga: - chyba dopiero teraz przekonamy się co naprawdę znaczy dziecko :-D :ico_olaboga: , Adrian był i jest b.b.b.b.b.b grzeczny w porównaniu z tym małym lwem :-)
rozrabia nam już porządnie, jest strasznie ruchliwa, wszystko łapie i dotyka (ciągnie!!! :ico_szoking: ) :ico_olaboga: i do tego gada i gada.... do kogo ona podobna- może nam ją w szpitalu podmienili :-D

[ Dodano: 2008-01-11, 19:57 ]
Marta27, ja byłam przekonana, że my szybko wyrośniemy z gondoli i kupiłam śpiwór taki ciepły do spacerówki a poza tym nasza spacerówka rozkłada się na płasko, więc jak zacznie marudzić- to pomimo panującej zimy się przesiądziemy

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 sty 2008, 21:19

Ja wogole nie miałam gondolki. Kupiłam spacerowke ktora sie rozkłada na plasko i z nie zrobiłam taka mini gondolke. Ale teraz zmieniam wozek bo tamten niestety jest juz za mały. :ico_olaboga:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 sty 2008, 23:16

Ja mam bardzo gruby śpiworek, tak więc jeśli tylko zacznie się niecierpliwić, to zmienimy także. Amelcia ostatnio zaczęła mi na spacerze spać po 20 min czyli jak w domu, a potem ogląda świat i domaga się opuszczenia budki. Jesli nie ma wiatru i nie pada, to tak robię. Zrobił jej się też taki jakby pęcherzyk na dolnych dziąsłach. Czy to może zęby? Jakoś nie zachowuje się tragicznie,tak wiec nie wiem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość