Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 sty 2008, 18:34

Skoro pominęłam jedną osobę to poprawiam listę
1. Sylwia.O. - DZIEWCZYNKA
2.kamila_torun - CHLOPIEC
3.basia24 - DZIEWCZYNKA
4.Zirafka - CHLOPIEC
5.Dona - DZIEWCZYNKA
6.Asiab - CHLOPIEC
7.Madi - CHLOPIEC
8.Aneta30 - DZIEWCZYNKA
9. Emila7985 - CHŁOPIEC
10. Safaryn - CHŁOPIEC, DZIEWCZYNKA
11.Kamila 1982- DZIEWCZYNKA
12. lalunia - DZIEWCZYNKA
13. Monika83- DZIEWCZYNKA
DZIEWCZYNKI WYGRYWAJĄ.

asiab pisze:jejku dziewczyny ja sie normalnie uzalezniłam od kompa miałam sie uczyc i co nawet do reki notatek nie wziełam

Dobrze że ja już mam studia za sobą bo w życiu by mi się nie chciało uczyć :ico_haha_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

11 sty 2008, 23:13

mi tez sie nie chce uczyc... i to jeszcze jak!!!! :ico_placzek: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: normalnie szok

ale mam pomysl.. chetnej odstapie napisanie pracy mgr? chetna ktoras? hihihihi oooo i najlepiej niech sie za mnie nauczy i obroni te prace..a ja sobie odpoczne hihi

a wiecie dziewczyny jak mnie bola biodra, chodzic mi coraz trudniej, zaczynam chodzic jak kaczka... och bioderka mnie bola, niech ktos pomoze..

wczoraj w szkole rodzenia wykonywalismy bardzo przydatne cwiczenia na biodra ale trzeba je wykonywac w parach,bo my ciezarne nie wykorzystujemy do tego zadnego miesnia, to partner kreci raz jedna nozka partnerki raz druga nozka partnerki.. ponoc pomaga to na bol.

a w ogole pytalam sie poloznej jakie najwieksze dziecko przyszlo na swiat drogami natury w naszym torunskim szpitalu.. no i sie okazalo ze dzieciaczek najwiekszy wazyl 6550 zwala co?! :ico_olaboga: ktoredy to wyszlo hihihihih :ico_olaboga: a no i polozna powiedziala mi ze wielkosc dziecka liczona po dlugosci kosci udowej wcale nie musi oznaczac calkowitej wagi i prawidowej, bo niewiadomo przeciez jakie dziecko bedzie mialo tkanke tluszczowa..

no i dalo mi to do myslenia.. wizyte mam w srode u mojego ginka juz sie doczekac nie moge jaki bedzie duzy tym razem moj skarbik. :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 sty 2008, 23:55

kamila_torun pisze:ale mam pomysl.. chetnej odstapie napisanie pracy mgr?
a jaki mas ztemat bo ja już w sumie napisałam 3 prace hihiih i sobie lic i mgr i mężowi mgr

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

12 sty 2008, 08:29

Witajcie :ico_haha_02:

Sylwia.O. pisze:Dobrze że ja już mam studia za sobą bo w życiu by mi się nie chciało uczyć


Mnie tez by się nie chciało, choc rozwazam pojscie na jakies podyplomowe. zastanawiam sie jednak, czy uda mi sie połączyc dziecko, prace i studia?

O rany, to juz tylko 56 dni zostało! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 sty 2008, 10:29

czesc dziewczyny ale miałam noc nie przespana :ico_olaboga: póscic tylko chłopa na godzine do baru :ico_zly: przyszedł po 2 godz i oczywiscie w stanie nie moznosci ustania na nogach wiec mnie wybudził. ale chwile po tym sie działo powiedział ze wypił tylko 3 piwka :ico_nienie: :ico_puknij: w co nie bardzo mi sie chce wierzyc i do 3 w nocy było :587: wiec ja juz nie spałam byłam wsciekła ze szok bo jak po 3 piwkach by sie tak zle czuł ? całą noc mnie przepraszał powiedziałam mu masz szczescie ze nic sie u mnie nie działo bo gdyby niedaj boże trzebabyo jechac do szpitala :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_szoking: obiecał ze to był ostatni raz :ico_puknij: . wygoniłam go do pracy bo juz chciał do szefa dzwonic ze nie przyjdzie a co miał siłe wczoraj sie zabawic to teraz niech pracuje :ico_oczko: . moze jestem wredna ale tak własnie mysle :-)

pozdrawiam jestem nie wyspana :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-01-12, 10:23 ]
dostałam decyzje z zusu o zasilku rechabilitacyjnym bo konczylo mi sie zwolnienie i przyznali mi zasilek na 2 miesiace :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 sty 2008, 12:57

Dona ja też juz nie daję rady całego mieszkania na raz posprzatac dlatego teraz robię sobie przerwe i tu zagladam :-D .
Ja w poniedziałek ide do lekarza i juz nie moge się doczekać żeby podglądnąć mojego faceta :ico_oczko: i jestem ciekawa czy jest przekrecony i jaki jest duży.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

12 sty 2008, 14:29

asiab, w mojej szkole rodzenia położna powiedziała facetom, ze od teraz mają byc na tzw. stendbaju :ico_oczko: :ico_brawa_01: Niestety, skonczyło sie balowanie...

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

12 sty 2008, 15:51

czesc
ja dzisiaj tez nie wyspana,ostatnio coraz gozej sypiam :ico_placzek:
Dona pisze: Niestety, skonczyło sie balowanie...

nam sie skonczylo jakies 7 miesiecy temu :ico_ciezarowka: to i oni moga sie poswiecic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tymbardziej ze oni maja tylko byc w gotowosci i nas wspierac,a to my biedactwa musimu odwalic najgorsza robote :ico_oczko: czyli urodzic,wiec co to za poswiecenie w porownaniu z nami :ico_ciezarowka:
pozdrawiam i milego dzionka zycze

[ Dodano: 2008-01-12, 14:53 ]
asiab pisze:miał siłe wczoraj sie zabawic to teraz niech pracuje

asiula jestes bezlitosna :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ale ja zrobilabym identycznie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 sty 2008, 15:54

Witam dziewczyny. Nie pochwaliłam się wczoraj ale nadrabiam:)
wczoraj byłam na usg. Wszystko jest ok. Dzidzia waży około 2200 i przekręciła się juz główką w dół. No i dalej lekarz potwierdził że to dziewczynka. Wydrukował nawet dla potwierdzenia cipeczkę :)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

12 sty 2008, 15:55

a ja zaczelam :ico_duzepranko: dla malenstwa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość