mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 sty 2008, 23:11

Dobrej nocki ide do łóżeczka mąż mi drinka zrobił myśli że będe łatwiejsza :ico_papa: Ja dizś moim dziewczynką poczytałam i tez już ładnie śpią. Chodz matyldzia wstał o 19 to juz też śpi :-) No i tak ma być narazie do jutra papapa kolorowych snów mamuski :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 sty 2008, 00:31

Asiu- ja myślę o Tobie często i ciepło i cokolwiek postanowisz - będę z Tobą, póki co myślami, ale mam nadzieję, ze jednak dotrzymasz słowa i przyjedziecie wkrótce do nas :-D

Dzieciaczkom kochanym życzę zdrowia - duuuuuuuuuuużo :-)

w związku z tym, że jak zawsze czytałam na raty - nie pamiętam za wiele :-/

Ja wciąż stosuję emolium i dla Lili sporadycznie i teraz dla Różyna :-)

Jeśli chodzi o mnie to się zaparłam i jestem na diecie, ćwiczeniach i pożeraniu Clarinoli itp. Bartolini obiecał wydać na mnie 1/2 swojej rocznej premii - :ico_brawa_01: mam na myśli szmatki nowe, bo moja szafa może posłużyć komuś jak ten ktoś chce popłakać - otwiera mą szafę i łzy gwarantowane :-/ :-D no i jednak wracam do pracy (to wiadomość z dziś ;-))

Reeni - świetne fotki, zazdroszczę wypadu na narty - ja ostatnio byłam przed ciążami i tylko na stoczku w mojej miejscowości :-) a wyglądasz rewelacyjnie, no już chyba wróciłaś do swojej wagi?? :-)

Kasiulko - lubię czytać co piszesz, zatem pisz, pisz, pisz...

Ostatnio oglądałam z Bartkiem "I'm the legend" i tak mówię do niego, że ten film to chyba straszną klapę przyniósł skoro w ogóle o nim nie słyszałam... kilka dni później zaczęli reklamę, że wchodzi do kin :-) a to Bartunia kuzyn taki ściągacz, ściąga to co jest tylko na papierze, scenariuszem jeszcze :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 sty 2008, 01:27

Cześć Maritka, trzymaj trzymaj a słowo :-D Ja też emolium smaruje czasem ciałko, kąpię też na zmianę emolium albo nivea baby :-D

OOOO za fotki Reni też dziękuję

A ja ostanio chyba tylko same seriale oglądam, jakoś jak wł film to zasypiam :ico_oczko:

Dziś czekam na mężura, obiecał rozmowy c.d. :-D

W każdym raziemilej nocki laski

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 sty 2008, 13:43

Ja wpadłam się tylko przywitać i co to pierwsza :ico_szoking: :-D
Słonko u mnie i u Mery :-D śliczne - pachnie wiosną :ico_oczko:
Reeni, dziękuję za fotki - rewelacyjny . Nieźle się zbiegły w czasie bo mój Mariusz dziś na cały dzień pojechał na narty do Wisły. Uwielbiamy tak jeździć zimą i latem. W zeszłym roku byliśmy 3 razy z Maksiem i raz sami :ico_oczko:

Marittko, powodzenia i wytrwałości w diecie i ćwiczeniach :ico_brawa_01:

Asiu, Tobie również - sama wiesz w czym :ico_oczko:

Maziu, dałaś się wczoraj wykorzystać ? :ico_oczko:

Dla dzieciaczków absolutny zakaz chorowania :ico_nienie:

Iwciu, gdzieś Ty kochaniutka przepadła :ico_placzek:

Reszta też proszę się mi tu meldować :-D , jeszcze chwilę będę to czekam z kawką i ciachem :ico_kawa: :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

12 sty 2008, 14:59

hEJ, HEJ!
Witam i najpierw przesyłam buziaczki Różyczce, bo dziś skończyła 2 :-) :-) miesiączki :ico_buziaczki_big:
asiu, kasiulka dobrze mówi :ico_buziaczki_big:
Będę później

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

12 sty 2008, 15:26

Bo Kasiulka zawsze prawdę Wam powie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dzień Dobry milczące panienki :ico_nienie:

ASIU jeszcze czegoś nie dodałam :ico_oczko: Proszę abyś skopiowała sobie moją wczorajszą wypowiedź, zapisała gdzieś w kompie i jeżeli najdą Cię znowu podobne myśli to przeczytasz ją znowu.... Wyobrazisz sobie Kasiulkę stojącą nad Twoją wkur.... główką z siekierą (pożyczoną od MERY :ico_oczko: ) która postawi Cię do pionu :-D :-D :-D
nonono Ci przetrzepię jak się na niego obrazisz :ico_nienie:

MARITTA a wszystko to możesz przeczytać (skoro lubisz :ico_oczko: ) w mojej książce :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ja też lubię czytać Twoje posty :ico_buziaczki_big:

CHLOE, MAZIA dzięki Wam rosnę :509:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 sty 2008, 15:52

Cześć laski
Dzieki raz jeszcze za alles. Mam takie czasem "dolne" dni ale nie wierzę że nikt nie ma gorszych dni, zwłaszcza jak się siedzi w domu tylko z dzieckiem. Zaszło to troszkę za daleko,dlatego musimy znależć rozw. bym nie sfiksowała :ico_oczko:
Słuchajcie a ja budze się o 5 rano,a męża nie ma :ico_szoking: zasnął w pracy przy biurku, wrócił po 6 :ico_olaboga: A teraz odsypia.
Moi rodzice też już pojechali :ico_placzek: byli z Wiki na spacerku, oczywiście zasypali ją prezentami :-D
Ja też śpiącam wpier przy kompie do 2 siedziałm i gadaliśmy z mężem na gg,potem od 5 czekałam aż wróci.
Idę zajrze potem........................

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 sty 2008, 18:18

Witam widze że dziś humorki oki :ico_brawa_01: Ja dziś tez se wysprzątałam mieszkanko no i przyszła kolezanka z psem, i znowu odkurzanie i pranie dywany :ico_zly: Ale wybaczam przyszła prosic na impreze za tydzień. :ico_brawa_01: A co do wczorajszego wieczoru to nie zdążył mnie wykorzystać bo zasnęłam :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 sty 2008, 19:12

Witam dziewczyny:) ja dzisiaj już w lepszym humorku bo moja Niki już lepiej się czuje i już nie gorączkuje :-) . Wczoraj rozebrałam choinke i pochowałam ozdoby świąteczne, a teraz czekam na wielkanoc bo wtedy zawsze dostaje takiego wiosennego powera i to bezwzględu na pogode :ico_haha_01: Mężuś się popisał i zrobił dziś wszystkie zaległe roboty w domu które miał zaplanowane na urlop, spiął się i dał rade a już myślałam że w poniedziałek wróci do pracy a ja dalej będe prosić miesiącami :ico_haha_01: a tu taka niespodzianka. Wczoraj kupił mi akwarium i w pon. ma je zakładać :), powiedział że zakłada je dla mnie żebym mogła popatrzeći zrelaksować się jak mi będzie ciężko - oj jaki on kochany.
No no ciekawe co jeszcze zrobi przez te dwa dni bo jakoś się tak rozkręcił że aż go niepoznaje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

12 sty 2008, 19:18

HEJ LASECZKI

Asiu----widzisz nerwy ci pusciły :ico_brawa_01: wiezę ci ze masz doła ale ja powiem ci szczerze ze jak bys miała dwóch szatanów w domu i prace to dopiero bys oszalała.Co do zdrady to powiem ci tak jak napisała ci Kasia wina zawsze lezy po dwóch stronach.Moze on poprostu ma dosc tych kłutni,on naprawde chce dla was dobrze,pracuje od rana do póznej nocy zebyscie mieli wszystko,no i niestety cos kosztem czegos ( a uwiez mi ja to znam).Masz naprawde zaradnego i parcowitego męża,zawsze znajdzie czas dla ciebie i wiki.Widzisz wynajmujecie super sliczne mieszkanko,umeblowane tez macie super,na Wikunie tez niezałujecie ale to naprawde kupe kasy tzreba miec więc on się stara.A skoro tobie jest zle w domu to wynajmij moze nianie i wróc do pracy,zawsze bedziecie więcej czasu razem i ty między ludzmi.

Przepraszam ze tylko do Asi ale ja znam ból bo moja małza tez tak pracuje,firma do 14-15 potem do 22 fuchy i u nas był ten sam problem więc Asiu kochanie wez sobie moje słowa głęboko do serduszka,on was kocha bardzo i dla was zrobi wszystko a rozłąkę macie cały czas więc niewaz się rozłączas z nim bo wtedy on się wogóle załamie.A ja juz się wybiorę do tego Wrocka i cię znajdę a jak nie to w Łodzi :-D

[ Dodano: 2008-01-12, 18:21 ]
Edulita widzę,ze jestes z Gorzowa?wrescie jedna odemnie :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość