Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 sty 2008, 16:23

Witajcie lutówki po krótkiej przerwie znow jestem, wreszcie mam kompa przeinstalowanego to czeaciej postaram sie wpadac.


Na poczatek Serdeczne zyczenia dla starszych i nowych jubilatowa: Wojtusia od Małgosi,Milenki, Agatki, Ali,Joasi od olala,Patryka, Tobisi od ML i Wojtusia od agi 0406
Duzo zdrowka przede wszystkim.
:ico_tort:


qunick,myszkafgratuluje pierwszych kroczkow,wielkie :ico_brawa_01: dla waszych pociech

anilewe77,qunick,śliczne fotki i piekny filmik
kingaspewnie ze cie pamietam, dobrze ze do nas wrocilas, pisz czesto i wkeljaj fotki
luluprzykro mi ze nie dosc ze masz tyle zmartwien to jeszcze masz "pod górkę" z formalnościami,mam nadzieje ze wszystko uda ci sie juz niedlugo załatwic,powodzenia
MLto straszne co piszesz, dobrze,ze wszystko sie jednak dobrze skonczylo
Izanapisz jak tam Mirelka, zdołalas dac jej ten lek czy jednak szpital?
urodzinkimy robimy w domciu,rodzice, chrzestni i my, tort raczej zamowie, raz tylko robilam w swoim zyciu wiec nie chce ryzykowac.
dzieczyny, czy wszystkie zapraszacie na obiad czy tylko na słodkości?

Małgosiagratuluje zdanego egzaminu :ico_brawa_01: Naprawde [podziwiam ze tak pieknie ci sie udalo z dzieckiem i w twoim stanie :ico_brawa_01:

U nas nadal 3 zabki ale chyba szykuja sie naraz lewa górna jedynka i trójki górne.
Wysypka u mnie trocxhe ustepuje, u Patryka pojawiły sie na przemian po 1 krostce,nie wiem czy to mozliwe zeby tak szybko zalapal,czy w ogole tak male dzieci choruja na wiatrówke (olala jak mozesz to spytAJ mamy czy sie spotkala z wiatrowka u maluchow takich?)

kataledajkatez mysle o bujaczku, ten ślimaczek byl fajny, ja kupilam tygryska na biegunach mojej kuzynce córeczce ale bez fotelika bo nie wiedzialam ze takie sa,tylko mysle czy z tym fotelikiem to nie bedzie on krocej słuzyl dziercku, bo jak juz bedzie pewnie chodziło to moze mu przeszkadzac potem ten fotelik i moze bylby lepszy jednak taki zwykly, w kocny my na takich sie bujalismy,sama nie wiem?

Uff ale sie rozpisalam, to na razie, pa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 sty 2008, 17:06

bujaczek ja kupiłam dla Zuzi w sumie konika na biegunach i Nina też się na nim buja już jest w stanie się sama utrzymać ale bardzo szybko jej się nudzi. Czasem staje obok konika i naśladuje jego odgłos - co oznacza że chce się pobujać:)

Serdeczne życzenia dla Tobiaszka! i Wojtusia synka agi0406! :ico_tort:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 sty 2008, 08:40

Iwona77, w środe będę się widziała z mamą to zapytam.

katelajdka ja za krówke dałam 80zł plus 21zł przesyłka, ale była jeszcze do tego ogromna poducha - buzia misia z uszami. Ktos tak to razem sprzedawał. Na 80zł miał ustawioną cenę minimalną i podbijałam aż osiągnęłam tą cenę.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 sty 2008, 09:24

:ico_tort: Dla Danielka I Ptarycji :ico_tort:

My dziękujemy za życzonka tym którzy pamiętali :ico_buziaczki_big:

lulu wszystko będzie dobrze i na pewno uda cię wszystko pozałatwiać i juz nie długo będziesz z Twoją mamą. Głowa do góry!!

ML o kurczę! ale sie musiałaś wystraszyć co?! Dobrze, że tak szybko mu przeszło. Normalnie koszmar, to chyba jakiś wirus z tą grypą jelitową, bo u nas tez pełno ludzi na to choruje

qunick mój Wojtuś nie waży też za dużo myślę, że około 9 kilo max i jest drobnej budowy, ale jak dla mnie to ok. Poza tym później pewnie to nadrobią bo mój mąż jest wysoki i solidnej budowy(nie gruby!!) Ja widzę w tym same plusy, takie dzieci są bardziej ruchliwe i łatwiej przychodzi im wykonywanie pewnych rzeczy (chodzenie itp.). Więc nic się nie przejmuj :-)

Małgorzatka gratulacje za 5!!

iwona_77 my robimy imprezkę full wypas, bo więcej gości mamy przyjezdnych więc inaczej nie da rady

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

14 sty 2008, 10:43

KatelajdkaŚlimaczek był naprawdę piękny przykro mi, że Ciebie przelicytowali. Ja mam jakieś wątpliwości co do tych bujaków bo płozy mnie przerażają i przed oczami mam jak mały spada z tego :ico_szoking: My już postanowiliśmy kupujemy coś takiego
http://www.allegro.pl/item291011442_chi ... sylka.html
Za zabawkę na dłużej mogę zapłacić trochę więcej. Myślę, że Łukaszkowi się spodoba a ja będę spokojna, że nie zrobi sobie nią krzywdy.
Łukaszkowi troszkę też włoski się może nie kręcą ale tak falują. A Bartusiowi ślicznie w tych loczkach aniołeczek malutki :ico_brawa_01:
MałgosiaGratuluję piąteczki :ico_brawa_01:
Kochana ty Nie jesteś wyrodna matka nawet nie myśl tak, strasznie zazdroszczę Ci konsekwencji - ja się poddaję robię co mały tylko chce by w nocy nie płakał i dał trochę pospać.
IwonaMy imprezkę malutką rodzice, rodzeństwo i chrzestni z małżonkami. Ale i tak nie mam pojęcia jak ja ich wszystkich w domu pomieszczę :ico_noniewiem:
HekkateJa tort zamówię albo mama upiecze bo ja niestety dwie lewe ręce do pieczenia i naprawdę tego nie cierpię ( brak mi cierpliwości).
KajuniaGratuluję ząbka :ico_brawa_01:
QunickFajne zdjęcia, ale się dziewczynki ubawiły i mama chyba też :-D
MLO kurcze współczuję choroby Tobiaszka. Mnóstwo zdrówka :ico_buziaczki_big:
KingasJak tam imieninki?

[ Dodano: 2008-01-14, 09:48 ]
Najlepsze życzenia dla weekendowych solenizantów Patryka, Tobiaszka i Wojtusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Najserdeczniejsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów czyli Danielka i Patrycji
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

14 sty 2008, 10:51

asiam_26 pisze:KajuniaGratuluję ząbka

:ico_haha_02: dzięki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 sty 2008, 11:14

Serdeczne życzenia dla D :ico_tort: aniela i Patrycji!!!
Już za miesiąc roczek :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

14 sty 2008, 12:51

Serdeczne zyczenia dla Danielka i Patrycji :ico_tort:

olalabede wdzięczna


asiam26
fajne to autko, tylko ciekawe czy to faktycznie sie tak buja jak pokazane, choc bez tego tez fajowe,szkoda ze nie pokazali co ten panel ma.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

14 sty 2008, 13:17

IwonaTo inna aukcja tutaj pokazali ten panel
http://www.allegro.pl/item296525859_now ... rier_.html

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

14 sty 2008, 14:45

Witam!
Na początek życzenia dla:
Wojtusia Małgorzatki, Milenki Kajuni25,Agatki Doroty.M., Joasi Olala, Patryka mysiaac, Tobiaszka ML, Wojtusia aga0406, Danielka Hekkate i Patrycji sesili, ufff
I w imieniu Ali dziękuję za życzenia!

U nas niestety choroba... Arek kaszle strasznie, Ala mu wtóruje choć troszkę mniej... daję antybiotyk, ale... zobaczymy... W sąsiednim domu Szwagierki ten starszy syn ma ospę, takze jeszcze i to mamy "pod nosem" w ciągu dwóch tygodni się okaże czy się zaraziły moje czy nie...
A w sobotę mój synek był na zabawie choinkowej z zakładu mojego męża. Były różne zabawy, gry i tańce. Aruś na początku był zdziwiony, wręcz przerażony, jak w jakimś konkursie miał zaśpiewać piosenkę to go zamurowało, dosłownie zastygł z buzia przy mikrofonie (mój kochany synek), ale i tak dostał nagrodę. A potem był Mikołaj i tu też był przestraszony, ale poszedł po prezent;) I tak jestem z niego dumna, bo on nigdy nie widział takiej ilości dzieci "w kupie". A na koniec to trzeba było go ustawiać "do pionu", tak się rozbrykał!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość