madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

14 sty 2008, 15:02

straszne to pobieranie krwi, ale cieszmy się, że nasze pociechy sa zdrowe i nie musimy, tak jak niektóre biedne mamy patrzeć w nieskończonośc na różne badania bolesne na naszych maluszkach. Dziewczyny, jak sie karmi piersią, to jakie produkty tak konkretnie sa na liście podejrzanych?pomarańcze, groxch, kapusta, brokuły, fasola, co jeszcze?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 sty 2008, 16:24

madzica ja cie niestety nie pomoge bo juz nie karmie a jak karmilam to jadlam wszystko bo w szpitalu tez wszstko dawali

a ja bylam z mala na spacerku a teraz wrocilam majka spi a ja musze obiad gotowac (niestety) oj chyba ciezko mi teraz bedzie znalez wolny czas :ico_olaboga: a moj maz obliczyl ze juz mija mi 40 dzien po porodize wiec mozemy ....... ciekawe co z tego wyjdzie po takiej przerwie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 sty 2008, 16:33

madzica, ja próbuję wszysto jeść i obserwuję ale nie odważę się jeszcze jeść właśnie tych rzeczy co napisałaś jeszcze przynajmniej z pół roku, bo słyszałam że jak już mały ma swoją ślinę to można już bez ograniczeń.

iwona83, to się dzisiaj pikantny wieczór szykuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2008, 10:09

Dzisiaj pierwsza nocka bez mamy nawet ok od 5 nie spie bo majke dalej katarek meczy dopiero teraz zasnela

wczoraj chcielismy jej zrobic zdjecie do paszportu ale po dlugich probach moje dziecko nie chialo sie obudzic i zrezygnowalismy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2008, 11:26

to uparciuszek i śpioszek z niej wtedy kiedy trzeba nie spać. A my walczymy, od tygodnia w nocy, strasznie marudny się zrobił (chyba po mamusi :ico_oczko: ) a na dodatek wczoaj w dzień mało co spał a później i w nocy ciężko było, pospał do 23-ciej a później to już nie chiał do samego rana, dosłownie 15 minut temu zasnął. I musimy iść do okulistki bo kropelki nic nie dają a oczko dalej ropieje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2008, 13:46

No to tez malo spalas

facet od anteny dopiero dzisiaj przylazl wlasnie zaklada a moj pies lata obok niego i sie popisuje
dzisiaj bylam sie zapytac czy dostane becikowe bo nie wiedzialam czy mi przysluguje okazalo sie ze chyba tak tylko musze konto w banku zalozyc dziwne bo wszystkie pieniadze zawsze do meza na konto wplacaja a tutaj musze miec swoje no i bylismy w banku a moja majka zglodnaila wiec ja musialam tam nakarmic

a i dzisiaj wkoncu dostalam macierzynski

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2008, 14:40

No a mąż nie może tego becikowego na siebie wziąć, mój właśnie na siebie brał, z gminy i z urzędu pracy. Ale u Was pewnie inne przepisy obowiązują.
A Ty wkońcu sobie polską telewizję pooglądasz, przynajmniej posłuchasz bo oglądać to pewnie nie ma kiedy. I jak tam dzień bez mamy?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2008, 17:07

Niestety polskiej telewizji nie poogladam bo hiszpan nie potrafii znalez sygnalu musimy miec antene na dachu a to kosztuje 300e wiec nie wiem czy sie zdecyduje a jutro jade do banku zalatwiac z tym kontem ciekawe wlasnie czy dostane bo maz nie moze na siebie niestety on tu jest dluzej wiec mu napewno by przyslugiwalo

[ Dodano: 2008-01-15, 16:30 ]
a mja zabka wlasnie zasnela sobie w lezaczku rozmawiala z tygryskiem i sobie usnela dopiero od kilku dni zauwaza wlasnie takie zabawki wkoncu dzisiaj jej powiesilam misie na karuzeli bo wczesnej wogole nie zwracala na nie uwagi

dzien bez mamy nawet ok rano jak wstalam to zaraz sobie posprzatalam obiad mialam jeszcze zrobiony od wczoraj wiec nie musialam duzo robic nawet na spacerku bylysmy

a dzisiaj moja siostra pojechala do szpitala bo od wczoraj jej sie wody plodowe sacza a nie ma skurczy ciekawe kiedy urodzi

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2008, 19:49

No właśnie czytam o Marioli na styczniówkach, strasznie długo się zbierała.

My też dzisiaj na krótkim wypadzie na podwórku byliśmy z małym a później kompetnie cały dzień nie miałam czasu, nazpierało mi się prasowania że szok, w międzyczasie musiałam Arturka bawić bo tatuś nie daje rady i obiad ugotować, także dopiero wykąpaliśmy małego i teraz ja idę się wymoczyć i spać, mam nadzieję że ta nocka będzie lepsza od dzisiejszej.

Tak się zastanawiam czemu reszta grudniowych mamusiek się nie odzywa co unich :ico_noniewiem: czyżby taki brak czasu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2008, 20:02

No wlasnie cos grudniowe mamy malo pisza jestesmy tylko we dwie czasami cos madzica napisza a reszta cisza

majka cos spac nie umi teraz okapalam ja bo tak plakala ze az maz sie obudzil

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość