Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sty 2008, 09:32

Witajcie u nas nocka spokojna jula poszła spać o22 i obudzila sie o 3 na cycolka potem o 5 i wstaliśmy o 7 wiec nie było tak żle :-D
Aguś ja poprosze ta pyszniutka :ico_kawa: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sty 2008, 10:33

gozdzik, bardzo proszę. Dla Ciebie pyszna gorąca :ico_kawa: :-)

My już po kaszce, teraz Emi ogląda bajeczki.
Pogoda u nas rewelacyjna choć póki co jest jeszcze chłodno ale jak tylko zrobi się cieplej to śmigamy na spacerek :-)

Hihi u nas szał ciał bo właśnie Teletubisie lecą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 sty 2008, 10:58

Dzień dobry :-)
Nocka blllleeee mały budził się 3x,a nad ranem miał kłopoty żeby zasnąć.Coś ostatnio ma problem z zaśnięciem musze go lulać,nie wiem może to ta choroba :ico_noniewiem: Wczoraj jeszcze poprztykałam się z mężem,więc porobiłam to co miałam,wyplumkałam się i poszłam odziwo wcześnie spać,a co tam...Teraz też Michu powinien isc spać,a on wcina chrupki kukurydziane :-D
Aguś ja poprosze kawusie,bo troszke mnie głowa poboluje :-| a ja dokładam mojego serniczka co upiekłam wczoraj :-)
Ale macie fajnie pójdziecie sobie na spacerek,a biedna w domku musze siedzieć :ico_placzek: Aaa dziękujemy wszystkim za dobre słowa i za to, że cieszycie się za podbje nocnikowe Michałka,wasze też są kochane!
gozdzik, co do nocniczka, to najpier oswój Julke z nim,tzn.nich stoi sobie tam gdzie ona się bawi nich sie przyzwyczaja do niego i bawi sie nim,a późniejpowoli stopniowo pokarz jej do trzego on służy i będzie git :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-14, 09:59 ]
Aga-gdzie lecą teletubiusie?
I znów pojawiła się ta wkurzająca reklama z tą dupą :ico_zly:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sty 2008, 11:34

ta reklama z tym tyłkiem jest strasznie wnerwiajaca :ico_zly: :ico_zly:
wyr.... Jula własnie zjadła kaszke popiła troszke wody i teraz dokazuje :-D
u nas straszna mgła

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sty 2008, 12:40

nana Teletubisie lecą na Ceebebees. Ja to mam na cyfrowym polsacie.
A co do spacerku to zaraz wychodzimy bo zbliża się pora drzemki. Gosia pospaceruję też za Was :ico_oczko:

A co do reklamy to szkoda słów :ico_zly:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sty 2008, 13:35

ja własnie skończyłam prasowańko prańko sie :ico_duzepranko: mieli Jula poszła spać mieszkańko troche ogarniete wiec nastała dla mnie chwilka relaksu :ico_kawusia:
dostalismy chodzik po chrzesnicy mojego m i tak sie zastanawiam czy jest on bezpieczny juz tyle opini słyszałam na temat chodzików ze samo juz nie wiem :ico_noniewiem: co o nim mysleć a wy macie chodziki?
U nas pomału wychodzi słoneczko moze wyskoczymy na spacerek jak Juleczka zje zupeczke

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 sty 2008, 13:53

Agus dzięki,że przejdziesz się z nami/potowarzyszymy ci,hi,hi.A ja chyba nie mam takiego programu mam cyfre+.
gozdzik, ja nieuzywałam chodzika do Maksa i teraz też nie zamierzam.Moja opinia jest tak po co dziecko zmuszać,do tego czego samo dojdzie w tedy kiedy bedzie wiedziało ze to już...

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

14 sty 2008, 17:16

czesc kobitki wiecie co ostatnio mój Bartek tez nie chce zasypiac... jakoś się przełamał i nie zasypia przy cycu tylko w łóżeczku bez płaczu... tylko troche powariuje napiszczy i sam usypia tylko sprawdza co jakis czas czy jestem... zobaczymy jak długo...
aq co do chodzika... to też się nasłuchałam.. a że bartek ma niedorozwój kości biodrowych to nawet ortopeda zaledcił ale jeździk... chodzika w zadnym wypadku wrecz zabronił.. a moja sąsiadka swojemu synusiowi dawała poruszac się w chodziku... po miesiącu przy komtroli u ortopedy widac juz było zwyrodnienia... fakt faktem mały juz biega sam bo jest pół roku starszy od naszych szkrabów ale jakieś tam uwagi lekarze mieli...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 sty 2008, 19:23

Dziewczyny :569:[size=200] GDZIE WY WSZYSTKIE JESTEŚCIE[/size]

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

14 sty 2008, 21:19

mam chwileczkęto moze wleje kilka zdjęc z weekendu...

zacznę od puszczania baniek mydlanych bartkowi:
Obrazek
i jz słynna sobota Tu Bartek z starszym o 2m-ce kolegą
Obrazek
Bartek z najstarszą dwójką kolegów
Obrazek
a tu złapani na gorącym uczynku
Obrazek
Obrazek
jednak co jak co imprezka była udana
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość