lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 sty 2008, 01:32

[size=200]kochany Nathanku najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok![/size]

Obrazek

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 sty 2008, 03:27

hey kochane!!!
Ja tylko na chwile wpadam!!!!!!!!!!!

[size=150]Kochany Nathanku z okazji Twoich 1-szych i wyjatkowych urodzinek mnostwa radosci,wspanialego dziecinstwa i aby Twoj przesliczny usmiech goscil na Twojej kochanej buziulce kazdego dnia!!!
Mnostwo caluskow i goracych usciskow z okazji Twojego swieta zyczy Vineetha z rodzicami!!!!!!!
[/size] :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :526: :526:

[ Dodano: 2008-01-16, 02:31 ]
Ps. jutro nadrobie zaleglosci,przeczytalam juz Wasze posty,ale nie mam sily odpisac...Bablu okupowal kompa do teraz,bo wysyla podania...wiec nie chcialam go wybic z rytmu....
Mam nadzieje,ze sie kochane nie gniewacie!!!!!Buziaki dla Was i dzieciaczkow!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 sty 2008, 11:00

dzien doberek !!!!!
no i znowu pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to ja sie zmywam tez :ico_oczko:
Jasnie jeszcze śpisz???????????????????????????????????????? rusz tyłek !!!!!! wiesz która godzina????????????? i nie wciskaj mi kitu ze juz dawno nie śpisz !!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 sty 2008, 11:45

dzien doberek
no ,pustki,ze ho ho
ja zaraz wybieram sie do marriotta pogadac
dziewczyny,a czy wy wierzycie we wrozki? tylko sie nie smiejcie,bo ja nigdy nie wierzylam,ale ostatnio z ciekawosci napisalam do jednej na allegro,bo gdzies w necie wyczytalam,ze jest dobra,wiec do niej napisalam i czekam he he ciekawa jestem co o tym myslicie :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 sty 2008, 13:38

Hej dziewczyny

Najpierw sto lat dla Nathanka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja jestem w pracy ale tak jakoś ostatnio nastroju nie miałam, do tego troche roboty się złożyło. Ale już lepiej. Bo kupiłam bilet do kolezanki do Irlandii. Jadę 24 lutego na 8 dni. A bilet kupiłam za 201zł :ico_szoking: w obie strony razem z Tomkiem (a Tomek już za darmo nie lata bo ponad 2 lata). Więc się ciesze bo sie wyrwe na trochę z domu :-D

Emilka biedna Ala mam nadzieję że antybiotyk jej pomoże a Nathanku się nie rozwinie bardziej. Straszne te choróbska.

Fela super z tym egiptem :ico_brawa_01: Zazdroszcze Ci, to taki będzie drugi miesiąc miodowy co? Tylko sami. Jeszcze wrócicie z kolejnym dzieckiem w drodze :-D

Marta super że znalazłas juz porządną lekarkę. Mam nadzieję że teraz Franuś będzie cały czas zdrów jak ryba

Madziorka w Warszawie byłas i sie nie odezwalas :ico_nienie: Na kawe moglabym sie wyrwac z pracy :-D

Kasik gratuluje że sie wyrwałas do szkoly :ico_brawa_01:

Aguś nam też na czerwoną pupke sudocrem najbardziej pomaga.

Jaśnie Pani to męża samego w koncu do belfastu puszczasz? A ty kiedy dojezdzasz?


Beatka ale masz fajnych chłopców :ico_brawa_01: A Oscarek jaki chudy i długie nogi ma :ico_szoking:

Dziewczyny może poradzicie najtańszy sposób przesłania pieniędzy z irlandii do Polski?

[ Dodano: 2008-01-16, 12:40 ]
Lucy ja do wróżki bym nie poszła ze strachu. Bo jakby cos powiedziała to bym sama nie wiedziala czy mam jej wierzyc czy nie. I bym sie tym sugerowała. A Olivierek strasznie duzy juz :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

16 sty 2008, 15:18

gosia mam nadzieje ze tak wyjdzie ze to bedzie drugi miesiac miodowy i bede mogla sie wyluzowac a nie myslec jak konrad daje sobie rade beze mnie.no wiesz chodzi mi o to aby zbyt mocno nie plakal,bo tesknic napewno bedzie,choc babcia napewno dostarczy mu tyle rozrywki aby sie nie nudzil i nie myslal za duzo o nas.
no i sie zastanawiam czy dzwonic do niego i pogadac codziennie czy lepiej nie?jak myslisz?
a druga dzidzia to raczej nie mozliwe, :-D zabezpieczam sie na wszystkie mozliwe sposoby,no chyba ze sie tak uchleje ze tabletki nie zadzialaja albo skacowana zapomne wziasc :ico_oczko: :-D :-D

a co do biletu to niestety skonczyly sie dobre czasy ze dzieciaczki za darmo mogly leciec.i super ze wybierasz sie do kolezanki,moze spotkasz sie z dziewczynami z tt.a do jakiego miasta?

lucy ty to odwazna jestes :ico_szoking: ja to chyba tak jak gosia bym sie bala....ale raczej nie wierze w to co mowia.
koniecznie napisz co ci napisala?a o co sie jej pytalas,jesli mozna wiedziec :ico_oczko:

emilka duzo zdrowka dla dzieciaczkow :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 sty 2008, 15:36

fela pisze:moze spotkasz sie z dziewczynami z tt.a do jakiego miasta?

to 80 km od dublina miasto birr sie nazywa więc dziewczyn tam nie ma
no i sie zastanawiam czy dzwonic do niego i pogadac codziennie czy lepiej nie?j

Konrad bardziej dojrzalszy niż Tomek wiec może tesknic bardziej przez te rozmowy, jak ja dzwonie do Tomka to mu to zwisa. Słucha a za chwile już konczy , tzn nie chce mu sie sluchac. Bo oczywiscie nie gada :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 sty 2008, 16:32

Lucy ja tez nie wierzyłam we wróżki i jak mnie siora zaprowadziła to sie śmiałam z niej, ale kobieta mówiła ze mi za darmo powróży no i sie zgodziłam :
to było przed ślubem: powiedziała mi tak: nie wychodź za mąż za tego człowieka bo w ciągu roku sie rozwiedziesz, bedzie cie zdradzał z ciemnowłosą kobieta, i bedzie skąpcem nie da Ci grosza na życie, oczywiscie jak wyszłam od niej to ryczałam :ico_placzek: wyobrax sobie przed ślubem tydzien takie cos????????????????????????????
oczywiście potem stwierdziłam, ze to tylko wróżka jakaś :ico_olaboga:
i co sie stało??? po ośmiu miesiącach rozwód, jak sie dowiedziałam o tej ciemnowłosej lasce to mi włosy dęba stanęły :ico_szoking:
przecież ja nie wierze w takie coś :ico_olaboga:
a potem jak poszłam przed rozwodem do niej to powiedziała: twój były nie da ci tak szybko rozwodu :ico_szoking: i tak było, ale potem jeszcze długo po tym czasie powiedziała ze spotkam faceta, który bedzie mnie traktował jak księżniczke :ico_oczko: i tak jest ( moze nie dosłownie bo nie mam pałacu :ico_oczko: )
i tak czasami sobie myśle, ze moze tylko jej sie udało tak mi wywróżyc a moze rzeczywiście coś w tym jest bo do tej pory trudno mi to wytłumaczyc i nie chce mi sie wierzyc :ico_szoking:
ale jakbym miała znowu iść to bym sie śmiała bo jakoś nie wierze w takie cuda biore to na przymrózenie oka

[ Dodano: 2008-01-16, 15:34 ]
gosia888 pisze: tzn nie chce mu sie sluchac. Bo oczywiscie nie gada

Gosia Ty jak cos powiesz to sikam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-01-16, 15:35 ]
gosia888 pisze:to 80 km od dublina miasto birr sie nazywa więc dziewczyn tam nie ma

80 km w która strone????? zaraz zapodam mape moze to blisko belfastu?????????

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 sty 2008, 17:11

martuchafrost pisze:80 km w która strone????? zaraz zapodam mape moze to blisko belfastu?????????

oj raczej nie to jest na zachód od dublina. Zobaczyłam na mapce.

Ponawiam pytanie jak przesłac pieniadze ok 1000 euro z irlandii do polski. Oni mają konto w AIB a ja Inteligo. Chcą bym kupiła laptopa. Wiecie może jak wychodzą takie przelewy?

[ Dodano: 2008-01-16, 16:16 ]
Marta mapka dla ciebie
Obrazek

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

16 sty 2008, 18:13

gosia normalnie :ico_oczko: albo zleca w swoim banku przekaz miedzynarodowy na twoje.albo niech wysla jakims przekaznikiem ,jest ich od groma.
ja nigdy nie przelewalam..... :-D

marta wow no to ci wrozka wywrozyla :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość