katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 sty 2008, 01:22

Witam wsrod kwietnioych dzieciaczkow Szymka i jego Mame.Sliczne zdjecia-wygladaja tak profesjonalnie i przystoniaczek synus.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 sty 2008, 01:54

katrin pisze:Sliczne zdjecia-wygladaja tak profesjonalnie i przystoniaczek synus.
Katrin bo AP jest profesjonalistka :ico_brawa_01:
Aniu Szymus piekny... :ico_brawa_01: pokaz nam jeszcze swoja Pannice Julke... chociaz ja juz widzialam na Twojej str :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

18 sty 2008, 09:31

Dzięki dziewczyny :-)

Oto Julka

Obrazek

Obrazek

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 sty 2008, 10:35

Dzień dobry :-D
Oj widzę, że epidemia grypy na TT. Życzę wszystkim dzieciakom szybkiego powrotu do zdrowia, a ich mamusią dużo wytrwałości :ico_sorki:
Witam serdecznie nową koleżankę AP :ico_brawa_01: , fajnie że do nas dołączyłaś. Napisz nam coś więcej o sobie. Dzieciaki masz śliczne, zdjęcia bardzo profesjonalne, sama je robiłaś? Patrzę na Twoje suwaczki i widzę że mamy dzieciaki mniej więcej w tym samym wieku, bo moja córcia też skończyła w 2007r. 5 lat :-D
Muszę wam powiedzieć, że wczoraj byłam na spotkaniu z koleżanką z podstawówki, znalazłyśmy się na Naszej Klasie, fajnie było powspominałyśmy stare dobre czasy a ile śmiechu przy tym było. Tylko mąż taki jakiś nie zadowolony :ico_puknij: chyba zazdrosny ... :ico_olaboga: , ale jak to facet nigdy nie powie tego głośno :-D tylko jakimiś półsłówkami do mnie gada.
Dzięki za wszystkie pochwały :ico_sorki: . Śniegu niestety i u nas coraz mniej mam nadzieję, że w najbliższym czasie napada go trochę, bo ja na nartach nie byłam jeszcze :ico_zly: .
Dziewczyny z tego mojego Krystka nie jest wcale taki olbrzym, on waży 11kg a mierzy 85 cm. On taki duży na tych zdjęciach wychodzi po prostu :ico_noniewiem:
Muszę iść głowę umyć i się ubrać póki Krystek śpi, bo później nie będzie jak. Pozdrawiam i życzę jeszcze raz dużo zdrówkaaaa.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

18 sty 2008, 10:41

AP dzieciaczki śliczniusie właśnie napisznam coś o was?
ZYCZE ZDRÓWKA WSZYSTKIM CHORÓBKĄ TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO I WRACAJCIE DO ZDRÓWKA I WIĘCEJ NA TT

[ Dodano: 2008-01-18, 09:44 ]
DZIECIACZKI JUŻ W LEPSZEJ FORMIE TO JA ZMYKAM NA WEKEND DO SZWAGIERKI NA RELAKS BO WTEDY ONA ZAJMUJE SIE MARTYNKA I MAM LUZ WIĘC DO NIEDZIELI WIECZORKIEM PAPAPAPAPAP BUZIACZKI I ZDROWIEJCIE MI TU

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 sty 2008, 10:53

SYLA - odpoczywaj i do poniedziałku papa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 sty 2008, 11:30

Witaj AP !
Sliczne te twoje dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , pisz jak najczęściej, u nas jest fajnie :-D

Mały ma dziś 38,4, a w nocy miał 39, ale wiadomo w nocy zawsze gorzej :ico_placzek:

Za dużo nie naklikam, chciałam się tylko z Wami przywitać :-) i życzyć miłego dnia i zdrówka :-)

A my dziś jeszcze księdza mamy....

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 sty 2008, 11:40

Cześć!

Ja tylko na chwilkę bo moje dziecko ćwiczy zajobka. Jest straaasznie nerwowa i wyjątkowo agresywna :ico_szoking: Bije, gryzie, wrzeszczy i szczypie! Kurczę, nie za wcześnie na takie sceny? Co będzie potem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

AP synek cudny! Ja też pozwoliłam sobie zajrzeć na Twoja stronę... Zdjęcia po prostu rewelacyjne! Jeszcze nie widziałam tak pięknych zdjęć dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nasze w porównaniu z Twoimi się chowają. No, ale my jesteśmy proste amatorki :ico_oczko:

Syla
miłego wypoczynku życzę. Wyrelaksuj się za wszystkie czasy. Zazdroszczę

Kari ja na nartach ostatni raz byłam jak miałam ok 7 lat. Zjeżdzałam z małej górki koło mojego domu. Narty kupione były w jakimś sklepie z zabawkami. Za 2 czy 3 razem tak się wypier..., że połamałam narty i nabiłam kilka guzów :-D Od tamtej pory straciłam zapał i poprzestałam na sankach :-D Tyle mojego doświadczenia narciarskiego :ico_wstydzioch:

Ja zmykam, bo mi dziecko następną scenę prezentuje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

18 sty 2008, 12:56

Dzięki dziewczyny :)

Kari mój mały też coś koło 11kg i ciuszki na 86cm

Cóż mogę o sobie. Jestem z Katowic, mieszkam w Bielsku-Białej. Z zawodu jestem informatykiem ale zajmuję się fotografią.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 sty 2008, 13:16

czesc Laski :-D
ja dopiero wstalam :-D :ico_wstydzioch: razem z Kacpim...on jeszcze lezy i sie walkuje w lozeczku :ico_brawa_01: AP, dzieciaczki masz sliczne...zdjecia robisz extra :ico_brawa_01: szkoda ze tak daleko mieszkamy od siebie bo bym wybrala sie na sesje :ico_haha_02: Kolka, juz Kacpi dzwoni do Julki zeby z nia pogadac o tym zachowaniu :ico_olaboga: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość