Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 sty 2008, 19:47

NO HEJKA, my juz po wizycie, no i lekarz podejrzewa zapalenie oskrzeli, ale narazie mam mu nie dawac antybiotyku, narazie same syropki, czyscic nosek i dostałąm jeszcze taka maść do nacierania a jak bedzie bardzo kaszlał to dopiero mam wprowadzić antybiotyk :ico_noniewiem: wiec narazie czekam i sie martwie czy juz wprowadzić anybiotyk czy jeszcze :ico_noniewiem: sama nie wiem niby nie kaszle czesto, tylko mu z noska cieknie :ico_noniewiem: ale chichra sie ciągle wiec mysle ze sie aż tak źle nie czuje :ico_haha_02: zobaczymy jak tam nocka nam minie

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

17 sty 2008, 20:03

ojej co to za plaga z tym zapaleniem oskrzeli!? Zdrowiejcie Nasze Maluszki szybko!!!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

17 sty 2008, 21:03

Dziewczyny stawiam torcika bo pół roku temu o tej godzince odeszły mi wody :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 sty 2008, 21:29

Zdrowko za nasze dzieci i za te wody ktore odeszla i Eliza chciala do rodzicow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-17, 20:30 ]
Ula ten z zyrafa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 sty 2008, 10:54

Elizko sto lat, sto lat :ico_brawa_01: za te piękne 6 miesiączków
dziewczyny mnie się ten Ramatti bardzo podoba, ale nie zamieniłabym dla gadżetów mojego z isofixem, bo jednak montaż kilkunasto sekundowy mnie kręci, no chyba że montujecie fotelik na stałe w aucie (ale nawet jak się sprząta to przecież trzeba wyjąć)
teraz nie mam z isofixem dla Tadzi, bo zwyczajnie 3 lata temu takich nie było i jak mam bez przerwy tymi pasami zapinać to mnie trafia, a szczególnie teraz w zimie jak człowiek jest poubierany jak eskimos
ale wysyp "płucniaków" - mam nadzieję, że szybko dzieciaczkom przejdzie, dużo zdrówka
a mnie wczoraj coś dopadło i nie wiem czy grypa jelitowa, czy coś zjadłam, w każdym razie całą noc i dzień bolała mnie głowa, żołądek i miałam dreszcze i ręce jak z waty, ale na szczęście dziś już po wszystkim
ale i tak wczoraj pomimo złego samopoczucia musiałam iść z Tadziem na rehabilitację i do pracy
ale w pracy, to zagotowałam, bo kupowaliśmy nowy sprzęt komputerowy i znajomy informatyk wszystko nam porobił, a potem przyszła firma, która nas obsługuje (programy komputerowe), żeby wszystko wgrać i przy okazji totalnie zawirusowali trojanami jeden z komputerów, na dodatek gość się chyba kapnął i próbował usunąć, ale bezskutecznie i tak zostawił nie mówiąc nic nikomu
a ponieważ wtedy jak instalowaliśmy sprzęt zapomnieliśmy z kolegą o kablu sieciowym, więc musieliśmy jeszcze to zrobić i przy okazji wyszedł problem wirusów, siedzieliśmy ponad 2,5h i nie udało się ich usunąć, w końcu kolega zabrał komputer do domu
ręce opadają, a ten gość z firmy to podobno informatyk, mój kolega stwierdził, że d... a nie informatyk :ico_olaboga: tak więc miałam wczoraj super dzionek
a my dziś z Tadziem po pierwszych ćwiczeniach i nawet nam jakoś idzie, ale nie możemy za długo ćwiczyć obrotów, bo Tadzik się denerwuje, za to będziemy krócej, a częściej

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 sty 2008, 11:34

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: DLA ELIZY Z OKAZJI POŁ ROCZKU :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Basiu ty to masz szczescie ale powiem ci ze ja juz tez miałam doczynienia z takimi świetnymi informatykami :-D wiec współczuje :ico_olaboga:
no Basiu napewo super ten twój fotelik ale 700 zł za fotelik to jak dla mnie troszke za duzo :ico_noniewiem:

A my dalej pociagajacy, az mi sie juz serce kraje jak musze mojemu maluszkowi nosek czyscic :ico_placzek: biedactwo moje, w nocy dwie pobudki bo nosek zatkany :ico_noniewiem: kaszelek jeszcze jest, ale narazie czekam i nie daje antybiotyku, moze obejdzie sie bez :ico_noniewiem: zobaczymy jak dziis dzionek nam minie, narazie drzemka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

18 sty 2008, 12:02

Wszystkiego naj... dla Elizy http://youtube.com/watch?v=UfAPSUl2Si4&feature=related

i zdrowka dla naszych Maluchow :-)

A u nas dzis szarruga, plucha i ma jeszcze byc wiatr okrutny ale na razie cisza ...
Kubus spi , a mam chwile wytchnienia... dzis znowu mielismy nocke niespokojna... budzenie od 12 co godzina lub 2 :ico_placzek:
A w dzien jakos odespac nie umiem- zawsze cos trzeba zrobic a to ktos zadzwoni a to a tamto...

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

18 sty 2008, 12:41

dziewczynny, jak zmniejszyć zdjęcie żeby wsawić na inne strony

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 sty 2008, 13:06

Sandra mozna w fotosiku i tam póżniej sa kody do zdjec, a mozna tez w programie adobefotoshop, tylko nie wiem czy mozna go przez internet ściagnać

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

18 sty 2008, 13:15

tam próbowałam ale bo założeniu konta i tak nie moge wejść

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości