katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 sty 2008, 13:39

AP-to ja zapisuje sie w kolejce do Ciebie na sesje z moim brzdacem-pochodze z Katowic i bardzo lubie Bielsko :-) Normalnie nie moge napatrzec sie na Twoje sliczne dzieci na tych pieknych zdjeciach.
Kari-no to duzy Krystianek-85 cm :ico_szoking: Fajnie,ze ie rozerwalas.U mnie organizuja spotkanie klasowe,ale i tak mnie nie bedzie :ico_placzek:
Syla-pieknego relaksu-nalezy Ci sie po ostatnich przezyciach

U nas dzis jak na razie bez czopkow zbijajacych temeperature.Caly czas zastanawiam sie skad ta temperatura,normalnie najbardziej wyglada mi na zeby,ale przeciez niemozliwe,zeby zaczely sie juz przebijac trzonowce :ico_noniewiem: Nie moge mu dac do buzi ani smoczka ani butelki,broni sie i bardzo placze,slini sie na potege i gryzie co popadnie(wlacznie ze mna-wtula sie w szyje i wrzyna sie zebami-maly wampirek)Przy takiej goraczce musialam go non stop przystawiac do cyca bo pocil sie a nie chcial nic innego pic i tak robie juz trzeci dzien za smoczka.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 sty 2008, 14:16

katrin, z tego co piszesz wyglada ze to zęby :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 sty 2008, 15:47

dzień dobry kochane. dziękuję wam za wszystkie porady, jesteście niezastąpione.
Byłyśmy u lekarza, ja chora, Ola chora ale Ola słabiusieńkie przeziębienie na szczęscie.
U nas w domu od wczoraj wieczora dużo się dzieje. Przede wszystkim po powrocie męża do domu wybuchła wojna, jeszcze trochę i doszłoby do rękoczynów :ico_szoking: a poszło o to, że w sumie to nie wiem o co poszło :-D
wysyłałam M do apteki, choć późna godzina, po coś na gorączkę. a nie wiedziałam, że teścowa przyniosła jakieś czopki kiedyś od gorączki. Dała mi to i ja nie chciałam tego wziąć, bo to była pyralgina a ja bardzo sceptycznie podchodzę do tego specyfiku. No więc M w krzyk , że nie dam sobie nic przetłumaczyć itp. no więc po dłuższej kłótni podałam jej pól czopka.
Po godzinie się pogodziliśmy :ico_noniewiem:
Pozostała jeszcze kwestia teścia. Tak jak napisała kamelek, jak zobaczy gorączkę wpada w histerię i ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tym bardziej, że teść zaraził i mnie i Olę :ico_zly: no to i jemu się oberwało. :-D finał jest taki, że się na mnie obraził. w sumie to ja nawet słowa do niego nie powiedziałam :ico_szoking:
powiedziałam tylko, że teraz jak ktoś zacznie chorować to jadę do rodziców. I on się obraził :ico_szoking: :ico_puknij:
no i oczywiście padło hasło, że to ja zaraziłam Olę, bo to ja zakatarzona jestem.
Oleńka nie chce nic jesc i to mnie martwi :ico_placzek: , mnie się leje z nosa, już mnie cały boli od wycierania :ico_placzek:
ja i tak uważam, że miałam prawo tak zareagować, bo jeśli nie zwrócę na to uwagi, to nadal nie będą przestrzegać tych zasad

kamelek, bardzo się cieszę , że krem pomógł :ico_brawa_01:
AP witaj, prześliczne masz dzieci

zdrówka dla dzieciaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 sty 2008, 20:35

kari no to duzyyyyyyyyyyyyy Krystian bardzo jak ma 85 cm :ico_brawa_01:

AP jaaaaaaaaaa te zdjecia sa boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja takie chceeeeee-ide kupie aparat :-D ale co to da heh śliczne dzieciaki :ico_brawa_01:

oj zdrowiejcie dzieciaki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eryk pogodzil sie z Mama i zarece nawet czasem sie da potrzymac :ico_brawa_01:

naklikalyscie tyle ze niewiem co mam napisac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-18, 19:37 ]
AP gdybysmy My tak umialy robic foty,bo modeli i modelki tez mamy wszystkie zajesliczniastych :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 sty 2008, 21:04

Ja na chwilkę zameldować się :-)

Mały dziś dostał gorączki 40 stopni, zadzwoniłam po Grześka,żeby zwolnił się z pracy i do lekarza, tam czywiście pełno ludzi i.............czekaliśmy 1,5 godziny, niuniek markotny, dobrze,że chociaż pić chciał, ma gardło czerwone, więc lekaarka mówi że 3 dniówka odpada i na zęby też raczej nie,,, mamy brac antybiotyk :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: !

Delicja masz prawo się stawiać i nie daj sobie wleżć na głowę tym becwałom :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 sty 2008, 21:37

caro wy też????? :ico_placzek: chyba więcej teraz chorujących niż zdrowych. Ale 1,5 godziny z chorym dzieckiem??????????????????????????? :ico_szoking: :ico_olaboga: nikt was nie przepuścił????????u nas też znów gorączka, Ola śpi teraz, a ja umieram na katar :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 sty 2008, 21:38

na 3-dniowke antybioty :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_puknij: chyba sie im cos pomigalo!!!!!!!!!!!

biedny Oski :ico_placzek: zdrowka!!!

[ Dodano: 2008-01-18, 20:40 ]
Delicja na katar nieumrzesz :ico_oczko:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 sty 2008, 21:50

Chorym dzieciaczkom przesyłamy górskie powietrze i fluidki ::::::::::::))))))) żeby szybko maluszki wyzdrowiały :ico_sorki:
Delicja na katar faktycznie nie umrzesz :ico_noniewiem: A próbowałaś jakiś tabletek na katar np Sudafed, nie wiem czy tak dokładnie nazywa się ten lek :ico_wstydzioch: A i teraz mi się przypomniało, że kiedys jak miałam nochal zatkany ktoś polecił mi Ibuprom Zatoki i pomogło.
AP - ja też zajrzałam na Twoją stronkę, fotki piękne :ico_brawa_01: Zastanawiam się ile kosztuje taka sesja zdjęciowa przykładowo chciałabym zrobić taką sesje naszej rodzince 4 osobowej, ile musiałabym zapłacić? Mieszkasz w Bielsku więc chyba ja mam najbliżej teraz do Ciebie, bo ja z Nowego Targu jestem, może kiedy na jakąś kawkę się umówimy.
A ja chciałam coś w telewizji obejrzeć, a tu lipa nic nie ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 sty 2008, 21:53

kari psikam sobie otrivin, ale tak mnie wkurza ten katar :ico_zly: czuję się tak jakby mi coś od środka nos wypychało, aż mnie głowa z tyłu boli :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-18, 20:55 ]
ale co tam ja, najważniejsza moja niunia. Teraz śpi sobie Skarbuś kochany, boję się, żeby nie miała gorączki

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

18 sty 2008, 21:56

Chciałam z wami poklikać, ale na TT też pusto :ico_noniewiem: Poczekam jeszcze troszkę, może któraś z was przybędzie.
MORDKA - wiesz co zastanawiam się co słychać u Cykanowatych? Masz z nimi jakiś kontakt? Ciekawa jestem jak im rośnie synek i czy z mamą wszystko oki.

[ Dodano: 2008-01-18, 21:00 ]
DELICJA - fluidki przesłane więc gorączki nie będzie i choroba odejdzie od was w siną dal :ico_haha_02:
A mnie coś boli lewy węzeł chłonny, chyba muszę iść do lekarza :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość