Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 sty 2008, 13:23

no ja też bym wino wygrała a tak to du.. bo za późno! pamiętam jak Kasia pisała Riterce że jej Sosna zrobi to zdjęcie! :ico_haha_01:
no ja przyznam że nie zaangażowałam się w ten test, najpierw ciągle nie było czasu a potem myślałam, że nieaktualne, a ostatnio to w ogóle na Sośnie krzyzyk postawiłam :ico_oczko: myślałam, że ona na tt już nigdy nie wróci,a tu niespodzianka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 13:27

Sosna- może też bym się pokusiła o rozwiązanie testu ale chyba za mało was znam i za mało jeszcze wiem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 sty 2008, 13:27

Ela28, szmatkę i już mi tu zmazywać ten krzyżyk ze mnie ;)
ić kofana teścik zrób, tam sobie pofajkuj, ok :D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 sty 2008, 13:35

byłam dziś z Jasiem u ortopedy, pojebanej pindy!
najpierw się mnie czepiła, że wiek dziecka podaję w miesiącach, że przecież swojego tak nie podaję,
potem kazała dzicko rozebrać i niech się przez gabinet przejdzie,
a dziecko zdziwione że gołymi stopami stoi na zimej podłodze złapało się krzesła i stoi,
pielęgniara na to - no stoi i mebla się trzyma, on w ogóle chodzi?????
w końcu przydreptal do mnei a lekara na to,
no tak, typowe w tym wieku - chód pijanego człowieka, nogi na beczce prostowane i platfus :ico_szoking: Proszę buty specjalne kupić i robić ćwiczenia na stopy!
Ja pytam czy to typowe wady dla tego wieku czy prawidłowości, ona na to, że przecież powiedziała, że to normalne, że dzieci w tym wieku tak mają...
Dalej pytam jakie te ćwiczenia mam robić - ona że jej chyba nie słuchałam bo mówiła,
ja na to, że mowiła, że na stopy, ale jak mam te stopy ćwiczyć, w końcu powiedziałam, że sobie w internecie znajdę i poszłam.
Ręce opadają na takich lekarzy!

A mi wszytsko właśnie opadło, znowu pospał pół godziny, przejechała karetka i już ryczy! Kuźwa, tu co pół godz karetki jeżdżą, a on je słyszy od urodzenia i co z tego?
Wyprowadzić się mam na pustynię? Teraz znowu będzie marudził do wieczora że niewyspany i noś go non stop na rękach, już mnie kręgosłup boli! Czy u nas nigdy nie może być normalnei jak u innych ludzi tylko zawsze coś, przeciez ja wyląduję w psychiatryku!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 13:41

Ela, - czasami wstydze się tego że jestem z tej grupy zawodowej ale i ja czasami też trafim na konowałów :ico_noniewiem: . Spaniem to też się nie przejmuj bo nie jesteś sama moja mała często tak ma że nawet szmer ją wybudza i pół godzinki snu a później marud do wieczora - chyba taki wiek :-) jestem z Tobą jakoś to musi być więc uszy do góry :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 sty 2008, 13:43

Edulito, dzięki, ja myślałam, że tylko u nas tak z tym spaniem, dziewczyny zawsze piszą, że dzieci śpią po 2, 3 godz, a u mnie ciagle masakra z tym spaniem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 13:47

Wiesz nie wszystkie dzieci potrzebują dużo spać i nasze chyba do tych należą, no ale już tak musi być że niektóre wolą pospać jak susełki a inne w tym czasie rozrabiać - każde dziecko jest inne :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-18, 12:50 ]
Czy wasze pociechy wcinają lizaczki - bo moja Niki zawsze od prababci dostaje lizaka i klei nim cały dom :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 sty 2008, 14:10

hej

Sosna ja w nonono ni mam i zajęłam w części II - drugie miejsce :-D tylko nie miałam pojęcia wcześniej, że cóś takiego tworzysz :-P

Eluś, ja mieszkam na wiosce, tu cisza i psy dupami szczekają, daleko od szosy - to sama rozumiesz... nie martw się, a tej pindzie to już bym powiedziała... normalnie wkurzyłam się!!! lekko mówiąc :ico_zly: chamka!!

Ot popisała...

Lila już całkiem spoko jakiś kaszelek został... Róża bóli brzuszka rano dostała, ale kupa była i ulżyła cierpieniom majej bielyjej rozy :-D

[ Dodano: 2008-01-18, 13:12 ]
a lizaka Edulitko kupiłam raz Lilce - Chupa :-) i ona śliny nie połyka, wszystko było wszędzie :-D pół pozwoliłam jej ześlinić i koniec...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 14:37

Obejrzałam laseczki wasze fotki na NK wszystkie świetne :)
Asiu - piękna suknia ślubna szyta na zamówienie?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 sty 2008, 15:19

Sosenko piękne to Twoje dzieło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Nie była to trudna zagadka ,wystarczyło pamiętać co pisała Kasiulka :-D

Eluś buziaki,nie marwt się kochana,dla niektórych pacjent to zło konieczne i wcale nie jest mile widziany.Chyba nie mamy jednak na to wpływu :ico_placzek: i musimy się z tym pogodzić .Na szczęście nie wszyscy są tacy okropni :ico_olaboga:

Bartek lizaka sporadycznie dostaje i też jest wszystko uświnione wcałym domu,oczywiście najbardziej ON :ico_szoking: ,ale na szczęście nie jest jakoś specjalnie słodkolubny :ico_brawa_01: .Woli OGÓRKOWĄ... :ico_oczko:

Wiecie ile mi dzis dziecko pospało :ico_szoking: -od 19,30 do 8,15 :ico_szoking: i teraz też śpi.Śpioch się z niego robi "na starosc" :ico_oczko:

zaczyna się robić wekeendowo,jakoś tak pusto :-(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości