Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

18 sty 2008, 13:05

witajcie ;d;d;d;d;d

wszystkiego naj naj najlepszego dla wczorjaszych solenizantów Filipka - Lulu i Magdalenki - elener oraz dzisiejszego Piotrusia synka kminka :ico_tort: :ico_tort:

Małgosiu gratuluje zaliczenia egzaminu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i tak jak dziewczyny napisalay nie przejmuj sie jakas tam siatka centylową
kazde dziecko rosnie w swoim tępie i z czasem dogoni inne dzieciaczki ;d;d;d
buźka w brzusio :)))

a DOminis dostal dzisiaj od tatusia chodzik-pchacz i nieźle zabiera sie do chodzenia
bo tak to nie myslam o chodzeniu jak stal na nozkach to zaraz bach i na czworaka wedrował ;))
moze teraz zacznie bardziej na nozkach sie przemieszczać...

a tak wyglada maly zboj z pchaczem ;)

(nacisnij na fotke aby sie powiekszyla;) )

Obrazek


a tutaj krotki filmik z jego poczynaniami przy pchaczu

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 sty 2008, 13:30

olala pisze:Na roczek dzieci powinny mieć potrojoną wagę urodzeniową.
no to Nina sie nie popisze...p
Przeniosłam Nine do tej lekarki u której jestem z Zuzia. Bo miałam lekarza który jeszcze mnie leczył i choc było blizko to jednak już nie ten wiek... Po czym sie dowiedziałam że własnie przyjeli nową lekarkę...No cóż - ta zuziowa nas przynajmniej zna i juz mi się nie chce w te i nazad przenosić.
Tylko katre szczepien musze odebrać i mi głupio że się na mnie będa niemiło patrzeć...

[ Dodano: 2008-01-18, 12:38 ]
Wszystkiego naj dla Filipka - Lulu i Magdalenki - elener i Piotrusia synka kminka :ico_tort:
Eva fajnie Dominiśchodzi - i fajny ten pchacz! :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 sty 2008, 14:30

Eve_1977 Brawa dla Dominisia za chodzenie!!! Pchacz super!!

qunickoj z tymi lekarzami. Za nim trafisz na dobrego to się trzeba na spacerować. Ja też przenosiłam moich chłopaków do innej lekarki po mimo, że mam lekarza pod nosem, ale był beznadziejny. Wolę trochę dalej ale mieć konkretnego lekarza!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

18 sty 2008, 14:37

qunick pisze:Eva fajnie Dominiśchodzi - i fajny ten pchacz!
aga0406 pisze:Eve_1977 Brawa dla Dominisia za chodzenie!!! Pchacz super!!


dziekie dziewczyny...
i jak na razie to cwiczy chodzenie i bardzo mu sie to podoba ;d;d;d

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

18 sty 2008, 18:16

Małgorzatka jakie śliczne fotki Wojtusia :ico_brawa_01:
My na dzień babci i dziadka wysłaliśmy kartki z życzeniami oraz płytę ze zdjęciami wnusi

Eva ale super Dominiś sobie radzi z tym pchaczem!!! :ico_brawa_01:

Napiszę wam sms od Karolas : Amelcia zdrowa, ma tylko 2 zęby, rozrabia na maksa, wywalanie z szaf super zabawa, Kacpi chodzi do przedszkola, ma katarek...dziś ma balik, jest piratem, kompa może pod koniec miesiąca będę mieć, ja niestety jestem mega chora, drugi raz mam zap.płuc, właśnie sięgrzeję bo mi bańki postawiła pigułka, mam 2 antybiotyki, jakoś nie mogę się wykaraskać, mąż ma grypę jelitową więc wesoło, tęsknię za forum, do miłego, całuję.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

18 sty 2008, 18:58

Magdzinka, no mnie ostatnio też pisała KArolas ze ma zap. płuc, biedulka, ciągle ktoś u nich chory...A już najgorzej chyba jak tak powaznie jest matka bo jak ma się dziecmi zajmować...
Gratuluję ząbka!!!
małgorzatka gratuluję egzaminu, najważniejsze że zdany!! :ico_brawa_01:
My na dzień babci i dziadka kupiliśmy kalendarze z Bartkiem na allegro. Wyszły super!!
Nie przejmuj sie siatką centylową i opiniami lekarki bo u nas z kolei zawsze muszę wysłuchać jaki to Bartosz jest gigant. Zawsze nazywa Bartka że jest gruby... :ico_zly:
Mimo tego że przez 4 miesiące przytył tylko 1,5 kg i do potrojenia masy urodzeniowej ma daleko! 15 lutego powinien ważyć 14, 250 a teraz ma 12,100. Nie ma szans zeby tyle przytył w niecały miesiąc. Wszystko zależy od tego jakie dzieci były na starcie. nie mozna porównywać dzieci tylko na podstawie urodzenia w tym samym miesiącu bo to byłoby niesprawiedliwe zarówno dla Wojtusia i Bartka.
Dziś umówiłam się do ortopedy na 29 stycznia. Kazała mi się pediatra umówić bo kolo roczku warto sprawdzic bioderka no i udało mi się nawet w niedalekim terminie umówić, super!!
lulu ja też jeszcze nie dostałam czapki i bandamki z gerbera wiec się nie przejmuj!!
hekkate dziś mi tesciowa kupiła butki dla Bartka.W ogóle nie ściąga z nóżek, i nie przeszkadzają mu w raczkowaniu! Byłam bardzo zdziwiona ze tak łatwo się nauczył w nich chodzić!!
Znalazłam je na allegro:
Obrazek
eve super Dominiś chodzi przy tym pchaczu!!! W ogóle super sprzet!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

18 sty 2008, 19:31

dzieki dziewczyny...
Dominis chodzi tam i spowrotem po całym pokoju ;))
mam takie wrazenie, ze brakuje mu miejsca hihi

[ Dodano: 2008-01-18, 18:33 ]
ojejciu biedna Karola...
znowu ja paskudne chorobsko dopadlo :(((
przekazcie jej ode mnie pozdrowienia i zyczenia szybkiego powrotu do zdroka no i oczywiscie tutaj do nas!!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 sty 2008, 22:10

Heloo

:ico_tort: Dla Piotrusia!

Eva :ico_brawa_01: No rewelacja, fajnie zasówa Dominiś ..fajna sprawa, też może kupimy takie coś :-D ale na razie nie ma za co...

:ico_placzek: No niestety nie uchylili nam kary ze skarbówki :ico_placzek: Nie mamy pieniędzi a tu takie coś ... jestem załamana .. dla nas każda złotówka cenna a tu kwota dośc wysoka :ico_placzek: Na szczęście naczelnik była tak łaskawy, że uchylił nam odsetki .. :ico_noniewiem: Pocieszające... :ico_placzek:

Waga x 3 do roczku Wojtuś niegdy nie był dzieckiem chudym :-) i mama pracuje nad tym, żeby tu i ówdzie było fałdki więc są- ale grubaskiem nie jesteśmy. Nigdy nie bylo problemów z wagą małego tylko ze wzrostem :ico_noniewiem: waga w normie, długość ciała 3 centyle za mało . Jeśli chodzi o potrojenie masy ciała w stosunku do pierwszego roku życia to mój Wojtuś już potroił masę urodzeniową o ponad 2 kg więc chyba jest ok. (2610g x 3 = 7830 g ) a mój synuś ma koło 9 kg, więc tak jak Wojtuś Agi mój Wojtuś :ico_brawa_01: - jak to superowo brzmi- są szczupli, drobni ale ok :-D

katelajdka pisze:Nie przejmuj sie siatką centylową i opiniami lekarki bo u nas z kolei zawsze muszę wysłuchać jaki to Bartosz jest gigant. Zawsze nazywa Bartka że jest gruby...


Co ??? Co za lekarze, rany nic tylko tch wystrzelać o :505: ...straszne to jest, naprawdę. Mi jest strasznie przykro jak słysze coś takiego o swoim dziecku , pewnie Tobie też!

Karolas WRACAJ DO NAS, ZDROWIEJ SZYBKO! Chyba zaraz napisze do niej sms'a!

Wojtuś Za niedługo pewnie będzie już chodził bo wstaje już bez pomocy i się nie wywraca, wstaje jak sie czegoś tylko uczepi (krzesło, tapczan, łóżeczko, ja, Tomek, pufa a nawet oststnio odkurzacz) i tak się przesuwa. Najbardziej fajnie wygląda jak się trzyma jedną rączką.

ps. Egzamin zdalam 3.0 ...
Ostatnio zmieniony 18 sty 2008, 22:29 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

18 sty 2008, 22:20

Małgorzatka pisze:Eva No rewelacja, fajnie zasówa Dominiś ..fajna sprawa, też może kupimy takie coś ale na razie nie ma za co...

No niestety nie uchylili nam kary ze skarbówki Nie mamy pieniędzi a tu takie coś ... jestem załamana .. dla nas każda złotówka cenna a tu kwota dośc wysoka Na szczęście naczelnik była tak łaskawy, że uchylił nam odsetki .. Pocieszające...


dzieki malgosiu

i strasznie Wam wspolczuje
co za ludzie
mogliby Wam umorzyc... co by sie stalo... :ico_zly:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

18 sty 2008, 23:31

Witam!
Ja tylko na chwilke, bo jestem padnięta. Dzieci śpią, mąż przy usypianiu Arusia też padł, ja szybko coś napiszę i też idę :ico_spanko: ...
Acha, życzenia: dla kochanej Lulu: Luluś, życzę, żeby wszystko poukładało Ci się w życiu tak jak sobie to wymarzysz, żeby skończyły się zmartwienia i troski, żebyś była szczęśliwa... Jesteś młoda, śliczna, mądra i odważna, Filip ma wspaniałą Mamę!!! :ico_prezent:

I życzenia dla jedenastomiesiączków (ufff ) zdrowia, zdrowia, zdrowia, bo tego teraz najwięcej potrzeba!

Ode mnie także przekażcie uściski dla Karolas i jej rodzinki! Biedna, ta zima jej się dała we znaki, że też ich te choróbska nie opuszczają...

No a teraz o mnie: Pracuję... od środy... tzn na razie się szkolę, także jeszcze nic nie wiadomo. Zakopałam się w papierach i mnie prawie zza nich nie widać;), ale powoli, powoli dochodzę o co biega. Są straszne zaległości w fakturach, dziewczyna co się tym zajmowała z dnia na dzień zostawiła firmę z tym bałaganem. Jest w ciąży, ale najpierw mówiła podobno żeby nikogo nie brać na jej miejsce że ona będzie do końca. Potem poszła na chorobowe i jakiś czas przychodziła. A potem zażądała dodatkowej zapłaty za to że przychodzi (oprócz chorobowego z ZUSu). Ten cały szef się wkurzył i polecił znaleźć kogoś z urzędu pracy. I tak się tam znalazłam. A dziewczyna wygląda na to że nie będzie miała do czego wracać... I nawet jeśli ja tam nie zostanę, oni jej nie wezmą z powrotem po tym jak się zachowała...
Dobra kończę bo padam na twarz, papapa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość