Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 sty 2008, 22:07

witajcie koteczki po przerwie.
Wielkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale nie miałam coś nastroju na klikanie..... Ostatnio w ogóle jakoś znudzona jestem....... Jedynie Natala co dzień coś nowiego wymyśla i daje trochę energii mamuśce :-D
Wlaśnie od dwóch dni ćwiczy nowe spółgłoski i gęga jak gęś. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A oprócz tego na coś się uczuliła j ma brzydkie zaczerwienienia na nóżkach :ico_zly: :ico_zly: dostałyśmy u nowej pani doktor maść robioną na zamówienie i trochę przechodzi. No i musimy poszukać winowajcy........ Trzeba zacząć eliminować alergeny z mojego jedzenia..... Zaczynamy od przetworów mlecznych typu jogurty. Dobrze że chociaż serek żółty tak z jeden plasterek na tydzień mogę. :ico_olaboga: :ico_placzek:
A Natala wcale nie chce siadać, dziś przeszła samą siebie i na czworakach przeszła pół pokoju :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Acha i mamy przemoc w rodzinie :-D bo dziś wsadziła mi palec do nosa i szarpnęła tak że się krwią zalałam :ico_olaboga:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

18 sty 2008, 22:09

ale z niej twardzielka rośnie!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 sty 2008, 22:11

buhahahahahahahahaha tylko czemu na mamie a nie na tacie ćwiczy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 sty 2008, 22:17

zawsze to my mamusie jesteśmy poszkodowane, ja dziś o mało wszystkich włosów nie straciłam, bo tak mnie chwycił i nie chciał puścić, że już zaczęłam myśleć o nożyczkach
abegano jak eliminujesz mleczne rzeczy, to zrezygnuj ze wszystkich produktów na ich bazie, łącznie z mleczkiem
niezły urwisek z tej Natalki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 sty 2008, 22:21

kurde juz mnie menżo goni
miłych snów panienki i chłopcy i ich mamusie :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 sty 2008, 22:29

dobrej nocki abegano
ja też zmykam, bo coś mój żołądeczek chyba nie do końca OK, więc lecę się położyć
słodkich snów

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 sty 2008, 23:01

Hej laseczki :ico_oczko:

Stawiam spóźnionego torcika :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Bo cały dzionek mnie nie było w domku no i nocke miałam tragiczną ehh szkoda gadać:ico_olaboga:

Elizka tez szaleje :ico_oczko: Teraz jest na etapie robienia dziubka jak do buziaczków hehe i ciągle coś nawija jakby chciała już gadać jak my :ico_oczko: Ubaw z nią mam po pachy :-D

Teraz lece do łóżka bp jutro egzaminy w szkole więc odpoczynek musi być :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 sty 2008, 11:57

witam panienki z rana
co się stało, że ja dziś w sobotkę pierwsza :ico_szoking:

kinguś ot uroki macierzyństwa, ale wypoczywaj dużo, żebyś jutro była wypoczęta i egzaminy poszły śpiewająco

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 sty 2008, 13:12

NO HEJ, u nas nocka super, maluszke sie wogole niebudzil, wiec chyba pomału wracamy do zdrowia :-D juz troszke mniej kaszlemy chociaż w nosku jeszcze furczy :ico_noniewiem: ale kaszelek juz mniejszy, wiec bez antybiotyku tez sie da :ico_haha_02: mam nadizje ze katarek nam szybko minie, bo te czyszczenie noska jest straszne :ico_olaboga:

A podziwiam wa dziewczynki z tymi pieluszkami, chociaz macie racje strasznie duzo sie tych pampersików używa i niby te wielorazeowe drozsze ale jak by sie tak przeliczyło to by sie jeszcze okazało ze taniej niż pampersy wychodzą :-D

Kinga samych piąteczek na egzaminach zycze :-D

Oj Abegano współczuje z ta dietka,, ale pociesz sie ze juz niedługo mała bedzie kanapeczki jesć :-D a jak masz zły humorek to wpadaj tu do nas juz my ci poprawimy humorek :-D

Mój maluch tez juz mi łozuzuje ale najgorsze jest to ze mleka nie chce pić, ale dzis zrobiłam eksperyment i dałam mu z kubeczka i wiecie ze cwanaik wypił :ico_olaboga: wiec sie zaczyna, bo moja mama mówi ze ja jak skonczyłam pół roku to juz mleka nie chciałam tylko najlpeiej zupki od tatusia z talerza i chyba mi tez taki ancymonek rośnie, wczoraj ukradł mi kabanosa i nie chciał oddac, jak bym mu pozwoliła to pewnie by go całego schrupał :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

19 sty 2008, 13:55

u mnie mały też nie chce pić mleka. Tylko że my mamy problem bo malec jadł wszystko dopuki się nie zaksztusił tak że aż zmymiotował i od tamtej pory nic-jedynie papki więc trzeba kupić blender. Tych sklepowych zupek, deserków i innych to nawet nie ma co pokazywać bo na widok słoiczka robi bee.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości