Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 sty 2008, 08:10

My juz a Asia od 6:00 n nogach! :ico_szoking: . Milego dna! i zapraszam na :ico_kawa:
bede pozniej, bo Asia siedzi mi na kolanach i zle mi sie tak pisze

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 sty 2008, 09:33

Witajcie.
Kinga na szczęście śpi jeszcze. Pewnie jak zwykle obudzi się przed 10 :ico_haha_01:
iwonap, :ico_brawa_01: Piotrusiowi za ilość ząbków. U Kingi jest 12 + jedna 3 już widoczna, jedna w natarciu, a dolnuch "niet"...
Maggie, a może spróbuj kłaść się obok Tosieńka w łóżku, tulić go. Przecież on już trochę waży, a plecy masz tylko jedne.
Barbara, ale później Asiunia pośpi dłużej w ciągu dnia? Taki ranny z niej ptaszeczek...

Dziewczyny, ja pytałam o te butle ze smokami, ponieważ Kinga mleko tylko przez smoka pije. Soki też z niekapka Aventu. Ale wczoraj zaczęłam uczyć ją picia z kubeczka i naśmiałam się- wsadza do kubeczka języczek i stara się pić. :ico_haha_01: . Trening czyni mistrza i będziemy dalej ćwiczyły. A mleko jej właśnie "przeniosę" do niekapka. Dziwne, ale mleko tylko smokiem chce pić, inaczej nie chce, denerwuje się i marudzi...

Basiunia, to ja poproszę kawusię- ze śmietanką i bez cukru.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 sty 2008, 10:06

My też - jak co dzień - od 6 na nogach ... kończę obiad i zabieram dzieci do fantazji ....
Mama_Kingi, my tez butelki ciągle mamy ze smoczkiem ... ustniki - niekapki nie przechodzą zupełnie ... a uczyć pić Malwinkę ucze w kąpieli :ico_wstydzioch: uczy pić się zwykłą wogę niegazowaną ... ale kupiłam fajna butelkę z ustnikiem .. takim zywykłym ... później (jak chcesz ) zrobię zdjęcie i Ci pokaże ... w ciągu dnia Malwinka lubi nz niego pić ... ale u nas w nocy jest kópot ... Niuńka dużo pije ... i gdy spi wmiarę spokojnie to ja nawet nie wiem że w nocy wypiła 2 butekli napoju :ico_wstydzioch:
życzymy miłego dnia

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 sty 2008, 10:16

Mama_Kingi pisze:Barbara, ale później Asiunia pośpi dłużej w ciągu dnia? Taki ranny z niej ptaszeczek...


Aniu to zalezy od dnia, czasami spi w ciagu dnia tylko raz i to 1h, a czasami dwa razy; raz 1h i za drugim razem ok. 1,5h. Ale przewaznie to budzi mi sie tak o 6:30 i potem idzie spac ok.. 10:00 spi 1 - 1,5h no i czasami spi jeszcze ok. 16:00 tez z 1h (ale zedko teraz mi spi po poludniu) a klade ja spac ok. 20:00 (bo juz jest tak padnieta ze nie dam rady ja 'przetrzymac')...


Mama_Kingi pisze:Basiunia, to ja poproszę kawusię- ze śmietanką i bez cukru.


:ico_kawa: prosze bardzo :-)


Mama_Kingi pisze:pytałam o te butle ze smokami, ponieważ Kinga mleko tylko przez smoka pije


Moja Asia nie chce pic mleka jak nie spi, wiec daje jej na spaniu tak ok. 22:00 i potem jak mi w dzien zasnie i pija na snie przez smoka takiego z Aventu 3przeplywowy.
Nie wiem dlaczego nie chce mi pic mleka "na trzezwo', tylko jak spi.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 sty 2008, 10:24

Kinga tylko rano chce wypić mleko, w ciągu dnia też nie pije i dlatego jej przez sen w nocy daję

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 sty 2008, 10:30

Aniu, to tak jak ja Asi

Maggie, :ico_brawa_01: za sliczny aviatorek

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 sty 2008, 10:41

czeesc baboski
ja juz :ico_kawa: zaliczylam ale dla towarxzystwa wypije ejsz14cze jjedna
maly pisze ze mna co widac wiec uciekam :)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 sty 2008, 11:16

Hej dziewczynki, ja od niedawna na nogach, wczoraj Antolek zasnął w ciągu 5 minutek :ico_oczko:
Aniu próbuję go usypiać na leżąco, ale często gęsto bez skutku, Antoś jest tak aktywny że robi wszystko tylko nie leży...
co do picia kubka, to mój Antek już pije z kubka i sam sobie trzyma ten kubek, oczywiście często wylewa się coś z niego ale trenin czyni mistrza :ico_oczko:
Basiu trzymam kciuki żeby Asia dała Ci wypocząć w ciągu dnia
Barbara pisze:Maggie, :ico_brawa_01: za sliczny aviatorek

dzięki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 sty 2008, 16:08

Maggie pisze:Basiu trzymam kciuki żeby Asia dała Ci wypocząć w ciągu dnia



Dziekuje, wlasnie ja polozylam, moze zasnie i pospi chociaz godzieke :ico_sorki:

Maggie pisze:próbuję go usypiać na leżąco, ale często gęsto bez skutku, Antoś jest tak aktywny że robi wszystko tylko nie leży...


Moja Asia tez tak czasami robila (bo teraz zasypia sama, tylko czasami potrzebuuje mojej 'pomocy'), ale ja wtedy siedze obok na krzesle i sie nie odzywam, ani na nia nie patrzylam i sama padla :-)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

19 sty 2008, 16:40

witajcie
ja tylko na sekundkę
wyjezdzamy jutro rano i się chciałam pozegnać
trzymajcie sie kochane i buziakczki dla waszych aniołkiów

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości