Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 sty 2008, 11:07

U mnie dola ciag dalszy :ico_noniewiem: moja rodzinka juz mnie wykasowala, a teraz maz zaczyna :ico_noniewiem: Nawet wam nie powiem co powiedzial, bo normalnie za takie cos powinnam mu walizki wystawic. Wrocil w nocy nawalony i madrosci rozne od kolegow przyniusl :ico_noniewiem: A potem powiedzial "idz sie na forum poskarzyc " :ico_noniewiem: Teraz jeszcze spi, ale jak wstanie to bedzie jazda od nowa. Pewnie sie rozwodem skonczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2008, 11:47

Oj oj Dominka, Ci faceci... Niektórzy są gorsi niz dzieci! Myślą, ze my jesteśmy od ich niańczenia... I to ugryzanie o forum :ico_zly: Karol tez czasem mi wypomina, ze tu przebywam... Tylko mu nie mówię, ze się Wam skarzę, bo nie wiem co by było.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 sty 2008, 11:59

Alinko czy moge do ciebie zazwonić??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 sty 2008, 12:28

Alinko, dziewczyny mają rację i ja już nic mądrego nie napiszę. Nie nakręcaj się próbując samodzielnie interpretować wyniki... Choć ja to samo zrobiłam po pworocie od lek rehabilitantki - na net, szukałam, czytałam i doszło do tego że zaczęłam się zastanawiać, czy Helenka nie ma porażenia mózgowego :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: (z tego co wyczytałam tak wynikało). Trzyma kciuki za Wańkę, a Ty się nie denerwuj za zapas kochana.

Dominika, współczuję... nie wiem co Ci powiedział mąż, ale jak wyparuje z niego nadmiar procentów, to pewnie się opamięta...

Na temat wit. D nie będe się wypowiadać bo się nie znam.

Aha, mój mąż również czasem na mnie burczy, że siedzię na forum :ico_oczko: . Ale tylko troszkę.

Kamilko, mam nadzieję, że Tomeczkowi przejdzie ten katarek.

Helenka już zdrowa, ale nadal często się budzi w nocy. Już się z tym pogodziliśmy. Teraz nasz Szpak zaczyna pełzać - wyłazi z fotelika i szoruje po podłodze. Czasem nawet uda się Jej unieść do góry szanowne cztery litery, choć jeszcze nie kuma, że z rączkami coś trzeba robić hehe.
Rozpoczęliśmy tez poszukiwanie opiekunki dla Helenki, bo od 1 marca wracam do pracy (lub od pierwszego kwietnia, do końca miesiąca musimy podjąć decyzję). Od następnego tygodnia Krzyś wyjeżdża na kolejny kurs - tym razem 9 tygodni, później 10 dni przerwy i następne 4 tygodnie. No i po tym prawdopodobnie jeszcze tzw praktyka - kolejne 4 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nawet nie chcę o tym myśleć.....

Aha, trzymajcie kciuki za córeczkę mojej Przyjaciółki. Niunia leży w inkubatroku, bo ma niedojrzałą skórę, ale na szczęście oddycha samodzielnie. Ponadto ma zapalenie i dostaje antybiotyk... Biedna Jagódka.... Mimo to rokowania są dobre i ja też wierzę, że będzie ok. Tylko moja Ola cierpi, bo nie może przytulić swojej córeczki. Nawet sobie czegoś takiego nie wyobrażam...
Ostatnio zmieniony 19 sty 2008, 12:31 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2008, 12:29

Asiulka to ja do Ciebie zadzwonię, zeby na koszty Cię nie naprowadzać

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 sty 2008, 12:34

oki to czekam na telefon,
Ostatnio zmieniony 19 sty 2008, 14:29 przez asiula26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2008, 12:44

Aniu cieszę się, ze Helenka juz zdrowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: antybiotyk jej dalej podajecie?

Kurcze zal mi Cię, ze tak zostajesz bez Krzysia.. Ale trzym się, czas szybko minie, a my Cię tu wesprzemy :ico_oczko:

Z malutką Jagódką napewno się poprawi, trzymamy za nią kciuki. A mamusi zycze wytrwałości! Niedługo przytuli swoje maleństwo do serca :-)

[ Dodano: 2008-01-19, 12:03 ]
Asiulka dzięki wielkie!!! Mimo, ze nie są całkiem dobre, ale i tak jestem spokojniejsza :-)

[ Dodano: 2008-01-19, 13:17 ]
Chociaz pogoda jest do niczego jadę do galerii handlowej. Oddam zdjęcia do wyrobienia, potem będę je wklejać i wspominać :-D Zajmę siebie i nie będę myśleć o głupotach.
Aha przypomniało mi się co dzisiaj śniłam :D
Śniło mi się, ze byłam w Anglii i włamałam się do Madziorki "starego" mieszkania, a tam były odrapane ściany z osypanem tynkiem, jakieś graty i lodówka. Miałam zamiar obrabowac mieszkanie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a jedyne co znalazłam, to stare lody w zamrazarce. To były takie lody w waflu. Lodówka była juz odłączona od prądu więc lody stopniały, a ja musiałam się zadowolić tym wafelkiem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 sty 2008, 14:33

Alineczq pisze:Śniło mi się, ze byłam w Anglii i włamałam się do Madziorki "starego" mieszkania, a tam były odrapane ściany z osypanem tynkiem, jakieś graty i lodówka. Miałam zamiar obrabowac mieszkanie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a jedyne co znalazłam, to stare lody w zamrazarce. To były takie lody w waflu. Lodówka była juz odłączona od prądu więc lody stopniały, a ja musiałam się zadowolić tym wafelkiem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to ci sen, ale sie uśmiałam

Cieszę się, że mogłam ci Alinko pomóc, mam nadzieję że lekarz potwoierdzi że badania nie są wcale takie złe jak to piszą w internecie

Aniu cieszę się że Helenka zdrowa, no i nie smutaj się czas rozłąki z nami na pewno szybko ci przeleci, no i trzyma kciuki żeby Jagódka szybko wyzdrowiała

A my właśnie wróciłyśmy w pogad godzinnego0 spacerku :ico_szoking: :ico_szoking: , padało ale było super, a Emi przespała cajy spacerek, teraz powinna się łądnei bawić, mam tylko nadzieję że skończy strajk głodowy, bo nie chce dziś za bardzo jeść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 sty 2008, 15:04

Alinko widzisz wszystko sie ułozy bedzie dobrze :ico_oczko:

Aniu super ze Helenka wyzdrowiała co do rozłąki coz moge powiedziec trzeba przetrzymac :ico_placzek: a dla Jagódki duzo duzo zdrówka :-D

Dominiko hm co moge powiedziec faceci czasami sa dziwni najgorsze jest to ze naslucha sie kumpli i przychodzi naminowany do domu i pokazuje jaki on kozak a na drugi dzien z glowa spuszczona chodzi i przeprasza.....wrrr nie lubie tego i nie ukrywam z tez to przeszłam :ico_noniewiem:
A najgorsze jest dla mojego dzien po piciu moje gadanie heheh :622: a ja wtedy tym bardziej :ico_nerwusek:

Co do forum moj czasami tez tam cos gada ze wazniejsze forum niz on hehehe :-D no i oczywiscie nie wie ze o wszystkim gadamy heheh :622:

A sen nono Alinka włamywacz :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-19, 14:06 ]
My oczywiscie juz po zakupach przyszlismy P zaczol sprzatac ja pranie potem zrobilismy wspolnie 2 salatki jutro moj mezulek konczy 26 lat ale spedzamy tylko we dwoje no we troje z marcinkiem....a teraz moje chlopaki ucieli sobie drzemke a mamusia na TT :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sty 2008, 15:29

Hop hop :ico_oczko: posprzatalam,Wiki spi,czekam na mezulka z pracy :ico_oczko: ANIU trzymam kciuki za coreczke kolezanki bedzie dobrze :ico_oczko: i wspolczuje rozlaki z mezusiem,ale masz Helenke napewno ona ci to wynagrodzi :ico_oczko: ALINKO super sen hihihihihihi,i z Waneska bedzie napewno okejo :ico_oczko: JASNIE PANI na tego chlopa to wiesz :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :wpale: :wpale: :wpale:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości