lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 sty 2008, 13:40

Oli ma chrypke,nie ma kaszlu (taki minimalny,raz na caly dzien zakaszle moze,katarek tez minimalny,ale ta chrypka mnie martwi)od wczoraj daje mu syropek,ale jak do jutra nie przejdzie ,to idziemy do lekarza....poza tym jest wesolu,zadnej goraczki ,po prostu nic...no,ale ta chrypka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-21, 12:42 ]
Wiki super wyszla na fotkach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sty 2008, 13:45

Farbowałam wczoraj włosy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
uwierzcie mi, dla mnie to jest wyczyn :-D Niewiele widać na zdjęciach, ale na zywo jest jakiś efekt.
Chciałam bardziej intensywny, ale wyszedł mi taki :ico_oczko:
Mozecie być szczere do bólu jezeli chodzi o dopasowanie koloru - farba jest zmywalna, po 6 myciach juz jej nie będzie :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

21 sty 2008, 13:47

Cześć dziewczynki!!!!!
Jestem w końcu....
Kalinka była chora bidulka, a już jest ok i nawet po tej chorobie ma większy apetyt niż przed i nawet od wczoraj dosyć sobie pewnie siedzi bez podparcia, tak że ją ta choroba nie osłąbiła za bardzo.
Na moje oko to była zwykła trzydniówka, ale pani doktor na pogotowiu narobiła paniki że panuje jakiś wirus i że mała jest bardzo chora i prawdopodobnie wyląduje na oddziale, tak że najedliśmy się strachu.

Kochane nie nadrobie zaległości bo nie jestem w stanie :ico_sorki: :ico_sorki:

w ramach rekompensaty postaram się jutro wkleić jakieś nowe foteczki :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sty 2008, 13:53

Lucy miejmy nadzieję, ze Oli wyzdrowieje szybciutko i nie będzie tzreba iśc do lekarza. ja jak słyszę słowo lekarz, szpital czy przychodnia az mnie ciary przechodzą brrr

Madziorka ja tez robię duzo zdjęć , bo to dla babci, dla kuzynki, dla kogoś tam jeszcze, dla nas i wychodzi sporo. Ale im więcej zdjęć tym taniej je robią. W media markt - 1 odb. 0,49 zł, ponad 100 szt. - 0,39, a ponad 300 szt. - o,29. Jak będziesznast. razem w Polsce to skorzystaj. Myślę, ze nie jest zbyt drogo. Na Litwie trochę drozsze odbitki - prawie 1 zł. więc zawsze wyrabiam mamie, a ona uwielbia fotki tak jak ja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 sty 2008, 14:35

alinko ale czy jakosc zdjec jest super? u nas tutaj w uk tez znajomi polecali odbijac fotki w jednym ze sklepow. ale adam zrobil kilka na probe i dla nas to nie to samo..

ja w polsce musze placic 0.75 za jedni zdjecie ale mamy znizke 15%

[ Dodano: 2008-01-21, 13:36 ]
bewu dobrze ze jestes i ze z kalinko nic powaznego sie nie dzialo.. ufff

[ Dodano: 2008-01-21, 13:40 ]
kurcze Alinko ja nie widze za bardzo roznicy miedzy starym i obecnym kolorem twoich wlosow :ico_wstydzioch: a pewnie powinnam bo jako jedyna widzialam cie na zywo :ico_wstydzioch:
no ale wydaje sie minimalnie ciemniejszy..
na tych zdjeciach twoja czuprynka wydaje sie dluzsza niz w rzeczywistosci hehe

jak ty sobie dajesz z nimi rade?

ja sobie nie wyobrazam myc, suszyc itd
tym bardziej ze ja codziennie musze wlosy umyc hehe prostowac itd
wiec z taka dlugoscia to padlabym po pierwszym razie hehe

:ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sty 2008, 14:52

hop hop DZIEKUJEMY ZA KAPLEMENCIKI Wiki szaleja na podlodze :ico_oczko: pelza po pokoju ile sie da :ico_oczko: LUCY biedy Oli sio sio chorobsko :ico_noniewiem: ALINKO sliczny kolorek :ico_oczko: BEWU witaj wreszcie jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sty 2008, 15:17

Alinko ja widze różnicę. Jest ok, zawsze to jakaś odmiana.

BeWu taką rekompensatę za nieobecność przyjmujemy jak najbardziej :ico_brawa_01: No i dobrze, że Kalinka juz zdrowa.

Lucy zaczekaj ze dwa dni, może ta chrypka przejdzie. A jak nie to faktycznie do lekarza, na pewno cos zaradzi.

Frydza ja tez pochwale Wikulę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do bucików my nie nosimy. Kombinezon mam ze stópkami. A jak kurte zakładam to mam jedne miękkie buciki ze szruksu i drugie takie kapcie góralskie- swietnie zastępują buciki i można je związać tak że nie spadna.

Wróciliśmy z basenu. Ale dzis Tomek szalał. Aż czas szybko minął. Piszczał i nogami machał jak zawodowiec hehe. teraz padł zmęczony.To dopiero pierwsza drzemka i tym bardziej byłam zaskoczona, ze na basenie nie był zmęczony. Kończy nam sie turnus i juz myślę o wykupie kolejnego. zawsze to jakas odskocznia od codzienności no i mam nadzieje, że korzyść dla Tomka.

Zdjęcia uwielbiam oglądać, ale oczywiście brak mi czasu i zapału na ich wywoływanie. Przez pierwsze miesiące owszem wywoływałam,a teraz leń sie obudził. Chociaż babcia się domaga i musze wreszcie sie wybrac.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sty 2008, 15:29

Dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: to Tomus plywak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W srode przyjezdza do nas K@TK@ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 sty 2008, 15:35

kamila ale mi sie teskni za basenem z leosiem
on tak pieknie sie bawi w wodzie
w wannie szaleje.. plywa na sucho na dywanie hehe

a w polsce udalo nam sie pojsc tylko raz na basenik
tak ten czas nam uciekal hehe

frydza
super ze k@tk@ znow cie odwiedza
pozdrow ja serdecznie od nas
nie mam czasu ostatnio na sledzenie innych watkow i nie mam pojecia co u niej
ale mam nadzieje ze wszsytko ok

buziole

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 sty 2008, 16:59

Wróciłyśmy ze spacerku, oczywiście większość Emilka przespała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kuchnia wysprzątana na cacy, na sprzątanie łązienki zabrakło mi weny, jeszcze tylko poodkurzam i tyle na dziś, w końcu musze też trochę wypocząć przed pracą, bo w tym tygodniu sobota też pracująca

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość