Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 sty 2008, 15:22

Lucy moj misiek ma chrypke od urodzenia i rzęży a to dlatego ze jak pije łapczywie mleko to nie umie odkaszlnąć :ico_szoking: ale tym sie nie przejmuje bo wrzuciłąm troche na luz, nie ma goraczki ani nie placze wiec spoko, a inhalacje pomagają :ico_brawa_01: tak sie ciesze bo nie musze antybiotyku dać :ico_brawa_01:
Kasik o Jasnie Panu to najlepiej niech Jasnie szalona opowie :ico_brawa_01:
ja tez jak patrze na mojego skarbka to bym go całowała non stop taki kochany, a jaki nicpoty :ico_szoking: ale jak sie do mnie uśmiechnie to sie smieje razem z nim :ico_brawa_01: bo to piękne jest no nie????????????????
aha: juz doszłam dlaczego taki marudny: otóż moja kolezanka dzis zostawiła mi swojego synka ( 4 lata) i misiek był jak na imię, co to znaczy???? brak mu po prostu towarzystwa :ico_oczko: hihihiihihihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 sty 2008, 15:26

no widzisz marta.. nasze dzieciaki dopominaja sie towarzystwa zabawy.. niech cos sie kreci
po mamusi takie pewnie co? hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sty 2008, 17:32

Czesc dziewczyny, ja was regularnie podczytuje, ale na pisanie juz nie mam czasu :ico_oczko: jak sie tylko doczytam to alarm :-D :-D Teraz Luska nieplanowo spi. Bylysmy u mojej babci, ktora ma 6 tygodniowego wilczurka, wiec jazda byla ostra. Jak tu oderwac od siebie dwa maluchy, ktore sa soba zafascynowane? :ico_olaboga:

Babcia sie cieszy, bo lubi takie pucatki, a chude dzieci nie maja u niej szans :-D :-D Specjalnie wzielam Lusce tam jakies papu lyzeczkowe, zeby babcia widziala jaki apetyt ma jej prawnuczka i jak japke do zblizajacej sie lyzeczki otwiera :-D :-D

Ze wzgledy na psa musialam Luske karmic trzymajac w chuscie. Babcia nie zaeagowala nijak na chuste, wiec sama zaczelam ja podkrecac, czy nie uwaza, ze takim noszeniem rozpieszczam dziecko (bo bylam ciekawa jej opinii) a ona mi na to (ma 79 lat i ze wsi pochodzi) "jak sie siano musi suszyc na snopkach to tak dziecko musi rosnac na rekach" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D Kochana Babcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasi.k pisze:Martucha a co to za opis na gg że Jaśnie Pan przylatuje?? czyzby mąz naszej Dominiki przylatywal do Belfastu?? a potem reszta rodzinki??

No tak, wczoraj kupilismy bilet na 7 lutego i mam nadzieje jak najszybciej dojechac, a na trzydzieche Marty to juz mi obiecal, ze na 1000000% tam bede :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:brak mu po prostu towarzystwa

czyli trafilam, ze ona tak z tesknoty :ico_oczko:

madziorka hihi pisze:najbardziej wkurza mnie barcleys..

hehe ja juz ich pol roku prosze, zeby mi dali dane o przelewu, bo nie moge w zaden inny sposob splacic karty kredytowej, bo mi zezarlo debetowke, a innej karty nie mam, a oni mi przysylaja tylko amile, ze sprawa jest popychana do przodu.... a tydzien przed swietami kolega na ktorego adres mi wyciagi bankowe przychodza przywiozl mi list, ze juz do sadu jest skierowana prawa, apotem nastepny, ze sprawa zostala zasadzona i teraz zamiast 300 F musze 500 placic (z tym, ze te listy w listopadzie przyszly,a do tej pory mi nie weszli na moje konto w hsbc, gdzie mam kase). Tak ze ja cos wiem, o tym idiotycznym banku :ico_noniewiem:

kasi.k pisze:nio stoi ale jak śmiesznie, hihi... stoi, stoi, stoi a potem wielki płacz bo nie wie jak usiąść z tej pozycji
i ja cię nie straszę każda z nas przez to przejdzie... ale mimo iz nie mam czasu na nic to najpiękniejszy chyba okres...

ja juz zaczelam ten okres :ico_noniewiem: luska chce chodzic i staje tez (chociaz sama nie umie jeszcze nawet usiasc). sziedzi juz stabilnie, ale sama do pozycji siedzacej podnosi sie tylko z poduszki, a z plaskiego nie ma sily :-D :-D Tluscioszek :-D :-D

Sandrusia, w koncu sie pojawilas, nawet mi sie w nocy kiedys snilas i powiedzialas, ze na TT juz nie przychodzisz, bo masz nowe kolezanki :-D :-D :-D
Co to za nowe hobby o ktorym wspomnialas?

Ja mam takie nowe hobby :ico_oczko: Jeszcze mi do konca nie wychodzi, ale dopiero sie ucze :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Oj wiecej chyba nie pamietam :ico_wstydzioch: Jak mi sie przypomni to wieczor wpadne :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 sty 2008, 17:45

Jasnie Pani w czym robilas ta fotke,bo bardzo mi sie podoba :-D tez bym taka chciala :-D zdradz sektet :ico_oczko:
a Luska i tak postepy robi duzeeeeeeeeeee...sama wiesz :ico_haha_02:
Kasikbede wdzieczna za namiary na ta agencje :-D :ico_brawa_01:

a co counsilu to my placimy 95,a ponoc jeszcze mniej placa,jesli nie w centrum...moja kumpela ma dom 2 pokojowy i placi mniej :-D

[ Dodano: 2008-01-21, 16:48 ]
Marta pocieszylas mnie,bo ja myslalam,ze on chory i go wczoraj nie kapalam,bo sie balam he he ale pomimo chrypki tak sie wydziera,ze szok...posadzilam go teraz w krzeselku i siedzi cicho,ale nie wiem na jak dlugo....w ogole te nowe obiadki od 7 miesiaca mu nie smakuja :ico_olaboga: tylko deserki by jadl ....chyba bede mu kupowac dalej dla mlodszych,bo nie ma sensu go zmuszac...a jesc musi,nie? :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-21, 16:48 ]
dobra ide sprzatac,poki maly cicho :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 sty 2008, 17:59

Jasnie Pani :), super masz babcie :ico_brawa_01: a co do mojego hobby to kupilam sobie aparat taki polprofesjonalny i ucze sie robic zdjecia mnin dzieci :-D no i oczysiwscie obrobki tych zdjeci czyli podobie jak ty hi hi :ico_haha_01: zinteresowalo mnie to jak ta dziewczyna robila mi zdjecia strasznie mi sie spodobalo :-D
lucy23, ja uzywam GIMPA jest darowy i mozna wiele o nim przeczytac na forach tak wiec polecam :-D ja zmykam pomyc gary a pozniej mamy gosci ale zajze wieczorkiem :)

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

21 sty 2008, 18:20

Czesc dziewczyny :ico_haha_01:
Ja tylko na chwile bo mam chwile co mlody spi :ico_oczko: jeszcze niestety nie wyzdowial i chyba w srode znow do lekarza :ico_placzek: poniewaz kaszel ma strasznie mokry i mu sie odrywa i on placze :ico_placzek: a moze macie jakis sprawdzony syrop badz sposob na mokry kaszel?? :ico_sorki: i jeszcze chodzi mi spac od dwoch tygodni o pierwszej :ico_placzek: jestem zalamana, zmeczona i wogole nie mamy czasu dla siebie :ico_placzek:
A teraz wkleje wam kilka fotek :ico_oczko:

Tu nati dosysa sie do kufla od piwa
Obrazek

Tu z jednym z prezentow :ico_haha_01:

Obrazek

Tu Nati z tortem, rozmazywal paluszkami :-D

Obrazek

Tu z tatusiem :ico_haha_01:

Obrazek

Tu w kapieli :-D

Obrazek

Tu z jednym z prezentow :ico_oczko: ogolnie super zabawka bo zmienia sie wraz z dzieckiem i mozna podlaczyc do TV

Obrazek

Tu na prezenciku od nas :ico_haha_01:

Obrazek

I to narazie na tyle :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 sty 2008, 18:36

Sandrusia a jaki masz aprat? bo ja szukam jakiegos profesjonalnego.ale nie wiem jaki kupic...tez mi sie marza takie ladne fotki jak ma Madziorka :ico_oczko: dzieki za info za gimpa.musze go sciagnac,bo juz o nim slyszalam....
Emilka super fotki,sliczny solenizant...a jak sie nazywa ta zabawka co podlaczasz do tv? bo widac,ze fajna....szukam cos dla Oliego ,ale nie wiem co ? podobno jak byl u mojej ciotki ,to byl zachwycony hustawka ...znacie jakies fajne w uk ,ze swiatelkami i bajerami ?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

21 sty 2008, 19:04


Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 sty 2008, 19:05

Emilka dobrze ze foty wkleiłas bo bym zapomniała jak wyglądasz :ico_oczko:
a Nati jaki juz duzy chłopak :ico_brawa_01: a ta krowa rzeczywiście boska :ico_brawa_01:
Jasnie w czym robisz te zdjęcia ??????????????????????
no i mam nadzieje ze na moje 30-ste urodziny juz tu bedziesz bo bedzie sie działo, a jak Cie nie bedzie to tez bedzie sie działo bo bedzie Jasnie Pan trala la la la :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
moj kotek dzis spokojny bo miał z rana towarzycho :ico_oczko: wiec jutro śmigam do Zubli :ico_brawa_01: na kawkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co by mały sie wyszalał i tak codziennie do kogoś bo misiek towarzyski za mamusią :ico_brawa_01:
Madziora wpadaj do Belfastu bo Ty tez towarzyska wiec zabalujemy :ico_brawa_01: no i nie mam z kim iść na shopping a musze bo mi sie gacie pokończyły i bluzeczki :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 sty 2008, 19:14

lucy23, ja kupilam nikona d40 polecam ci jest switny poczytaj na necie o nim :-D dla profesjonalisty moze troszke za malo ale dla nas az za wile :ico_oczko: a co wazniejsze jest latwy w obsludze i nie drogi jak na lustrzanke cyfrowa :-D kosztuje nowy ok1600zl

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość