Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

21 sty 2008, 17:08

madziorka hihi pisze:

frydza
super ze k@tk@ znow cie odwiedza
pozdrow ja serdecznie od nas
nie mam czasu ostatnio na sledzenie innych watkow i nie mam pojecia co u niej
ale mam nadzieje ze wszsytko ok

buziole


witajcie CZERWCÓWKI ja tu do Was czesto zagladam (ale sie nie ujawniam), a własciwie to podgladam WASZE sliczne bobaski :-D
Jestesmy po konsultacji genetycznej.Czekamy na telefon i wyznaczenie terminu badan naszych kariotypów. Starania wstrzymane do odwołania.
Narazie wszystkie wyniki badan sa jak najbardziej OK.Jedynie ujawniła sie silna alergia na siersc i mocz kota. Kici znalezlismy nowyc domek, bo innej opcji nie bło. w sobote zawiezlismy ja do Opola.
No i genetyczka zwróicła uwage na wynik badania cytomegalii i uznała, ze istnieje prawdpodobienstwo, iz przyczyna drugiej straty takze była cytomegalia :ico_placzek: Wskaznik jest bardzo bardzo wysoki i byc moze to "swinstwo" było na tyle silne, ze przetrwało i zabiło tez druga dziecinke...
Że tez dwioch ginów nie zwróciło na to uwagi i nie kazali sie wstrzymac ze starankami... Ach...
Wierze, ze wsyztsko bedzie OK.Aczkolwiek sa tez gorsze - placzliwe dni, kiedy mam tylko czarne mysli :ico_placzek:

Ale mam tez ogromny powód do radosci.9 dni temu została CIOCIĄ i mam najwspanialszego siostrzenca pod słoncem - WIKTORKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BUZKA DLA WAS :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 sty 2008, 17:25

asiulka a my dopiero przed spacerkiem
dzis deszczowy dzionek i by moze dlatego leosiowi tak sie dobrze spalo. blisko 2 godzinki :ico_szoking:

takze niedlugo wychodzimy dopiero hehe

k@tk@ milo cie widziec.. super ze do nas wpadlas
dobrze ze juz mniej wiecej przyczyna straty maluszkow zostala okreslona..
trzymam za was mocno kciuki i wierze ze wkrotce sie uda

no i gratuluje tobie ciociu.. !!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 sty 2008, 17:25

K@kt@ kochana jesteś bardzo dzielna i z całych sił trzymam za was kciuki, żeby wszystkie problemy zdrowotne się wyprostowały i zeby spełniło się wasze marzenie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 sty 2008, 17:36

Czesc dziewczyny, ja was regularnie podczytuje, ale na pisanie juz nie mam czasu :ico_oczko: jak sie tylko doczytam to alarm :-D :-D Teraz Luska nieplanowo spi. Bylysmy u mojej babci, ktora ma 6 tygodniowego wilczurka, wiec jazda byla ostra. Jak tu oderwac od siebie dwa maluchy, ktore sa soba zafascynowane? :ico_olaboga:

Babcia sie cieszy, bo lubi takie pucatki, a chude dzieci nie maja u niej szans :-D :-D Specjalnie wzielam Lusce tam jakies papu lyzeczkowe, zeby babcia widziala jaki apetyt ma jej prawnuczka i jak japke do zblizajacej sie lyzeczki otwiera :-D :-D

Ze wzgledy na psa musialam Luske karmic trzymajac w chuscie. Babcia nie zaeagowala nijak na chuste, wiec sama zaczelam ja podkrecac, czy nie uwaza, ze takim noszeniem rozpieszczam dziecko (bo bylam ciekawa jej opinii) a ona mi na to (ma 79 lat i ze wsi pochodzi) "jak sie siano musi suszyc na snopkach to tak dziecko musi rosnac na rekach" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D Kochana Babcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No to popisalam :ico_noniewiem: ALARM!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sty 2008, 18:07

:-D Popoludniowe zasypianie Wiki bylo ciezkie 15 minut marudzenia :ico_olaboga: ,bidulka oczka miala zamkniete ale obracala sie na brzusio i plakala,ale jakos zasnela i spi juz prawie 2 godz :ico_oczko:K@TK@ kochana napewno Wam sie uda kochanienka :-D w srode poklachamy juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01: ASIULKA to mialas pracowity dzionek :ico_brawa_01: JASNIE PANI to ci super prababcia hihi :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 sty 2008, 18:29

K@tk@ wlasnie mialam pytac Frydzy co u Ciebie :-D super,ze lekarz sie Toba zajal...ze szuka przyczyny itp ....napewno bedzie ok...zobacz jak to jest,moja siostra nie mogla zajsc w ciaze i zaden lekarz nie zwrocil uwagi na jej nieregularne cykle :ico_olaboga: dopiero jeden sie zdziwil dlaczego nikt nie zbadal ile ma prolaktyny :-D no i jak zaczela brac tabletki na obnizenie prolaktyny,to po 2 miesiacach zaszla :ico_brawa_01: niestety ciaza byla zagrozona,ale juz jest ok :ico_brawa_01:

Oli nie chce jesc obiadkow od 4 dni ...a deserki je ze smakiem...pokupowalam mu te wieksze dla 7 miesieczniakow,a on ich nie chce i koniec...wrecz placze :(

moje dziecko bawilo sie chwile i chcialo do mnie,a teraz dostal laminowana plansze i jest happy i wcale mu sie nie nudzi ....a odkrylam ta super zabawke w samolocie,bo w siedzeniach byly takie kartki z opisem ,gdzie sa maski z tlenem itp i Oli uparl sie na ta kartke i wyobrazcie sobie,ze jak wracalismy,to pamietal ,gdzie ona jest,pomimo,ze zakrylam ja swetrem :ico_szoking: robilam tak dlugo awanture ,az ja dostal ha ha a teraz jest przeszczesliwy i ja tez ,bo mam spokoj :ico_brawa_01:

Alinko wlosy fajnie wyszly ,kolorek zywy i fajny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sty 2008, 18:36

LUCY to ci Oli ma dobra pamiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no takie byle jakie zabawki sa the best,Wiki uwielbia metki i sznurowki,oraz butelki plastikowe hihi,a czemu nie chce jesc moze przez chorobe???

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 sty 2008, 18:59

Frydza pisze:,a czemu nie chce jesc moze przez chorobe???
raczej nie...bo jak daje mu kaszke albo deser bananowy (jego ulubiony) to je ,az sie uszy trzesa...a te obiadki,to jakies nowe smaki kupilam,a on ich nie chce he he

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sty 2008, 19:03

czesc
my ze szpitala
wanka zaczeła haftowac na cały autobus :ico_placzek:
nonono CO SIE DZIEJE...sorki ale ja juz nie umiem sobie poradzic
myslałam, ze to po upadku i sa komplioksacje
przyjechało pogpotowie pod galerie handlowa pojechalismy na DYZUR DO SZPITALA GDZIE NAM NIE CHCIELI RENTGENU ZROBIC
LEKARZ zbadał i powiedzial ze to po upadku, ze to ten wirus. pewno to co tomksa dopadło. poki tam bylismy chyba z 5 razy wymiotowala, dałam jej herbatki, a ona cała poczekalnie xzałala. znowu do lekarza, dali czopek i kazali jechac do domu,.teraz nawet do sraca ide z nia, bo co bedzie jak rzygnie jak wyjde z pokoju?
teraz ja nawadniam co 5 minutu po 5 ml
jak ja sie boje matkio

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 sty 2008, 19:03

To OLI maly wybrednis hihi,moja niunia to jest jak odkurzacz wszystko je :-D

[ Dodano: 2008-01-21, 18:07 ]
ALINKO kochana biedna Waneska :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,badz dzielna,obserwuj ja ,dasz rade jestes super mamuska!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość