Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 sty 2008, 22:52

halo kobiety !!!

no co jest,czyżbyście się gdzieś przeniosły,beze mnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 sty 2008, 23:12

Witam

Faktycznie jakoś dużo czytania nie miałam ;)
Chloe nie wiem czy istnieje jakiś związek pomiędzy szczepionka płatną/ nie płatną, a jej późniejszym skutkiem wywołującym u dziecka konkretne zachowanie :ico_oczko: . Moja po każdym szczepieniu więcej śpi. Po ty ostatnim miała jedynie wysypkę, w 10 dniu się pojawiła.
Mam nadzieję, że dziś moje dziecko tak późno spać nie pójdzie, nie słyszę jej więc może już śpi :ico_oczko:
Jutro zajrzę paaaaaa

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 sty 2008, 23:23

heloł

my zamiast iść spać to czekamy na grupę dochodzeniową, wybili nam w samochodzie szybę, samochód stał w garażu, i ukradli ze schowka nawigację satelitarną :ico_zly:
wiadomo, że policja tego nie odyska, ale dla zasady zgłosiliśmy sprawę,
ostrzegam dziewczyny - jesli macie nawigację, a na szybie tę łapkę do mocowania to zdejmujcie wszystko i zabierajcie ze sobą, u nas ta łapka była na szybie i złodziej wziąl pod uwagę ewentualność pozostawienia nawigacji w samochodzie, i trafił.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 sty 2008, 23:35

oj Eluś to fatalnie sie dzień zakończył :ico_placzek: ,ale z garażu wam to zarąbali :ico_olaboga: .Do czego to podobne??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

22 sty 2008, 00:54

Witam moje Panie

ELUNIU współczuję z całego serca, nie pozostaje mi nic innego jak tylko :503:


U nas ciężki był weekend, wichry były ale nie namiętności :ico_zly: Na szczęście już przeszły :-) Do tego dzisiaj znowu dostałam okres. Przypominam że tydzień temu też miałam, wtedy co pojechaliśmy do szpitala :ico_olaboga: MERY i co Ty na to???? Ja mam @ co 7 dni a Ty??? :ico_haha_01: Wizytę u gina mam dopiero 11 lutego, chyba muszę ją przyspieszyć bo ocipieję przez te hormony :ico_zly:

Chyba ogłoszę kolejny konkurs :ico_oczko: Kiedy w 7-mio dniowym cyklu występuje owulacja???? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2008, 01:37

Ela28, - przykro mi bardzo i wiem jak się czujesz bo chyba nie ma nic gorszego niż poczucie że jakiś patałach kradnie twoją własność nic z tego sobie nie robiąc a rzekłabym że wręcz jest cały happy, a ty masz strare nerwy i jeszcze rozmowy z policją czyli same nieprzyjemności :ico_olaboga: wiem coś o tym bo nam kilka razy już ukradli podgrzewane lusterka, felgi, znaczki no i regularnie działke nam obrabiają.

Masz racje z tym uchwytem bo człowiek musi się pilnować żeby czasem niczym tych patałachów nie sprowokować albo czasami nie podkusić ( jeżeli moge coś poradzić to może kupcie następną nawigacje taką w formie radia samochodowego i wtedy zabierasz panel do domu a samo radio z nawigacją na nic nikomu się nie zda a pozatym nie rzuca się tak w oczy)

Bądz kochana dobrej myśli a może akurat tym razem uda im się przez przypadek złapać złodzieja.

[ Dodano: 2008-01-22, 00:49 ]
Kasiulka28 pisze:Chyba ogłoszę kolejny konkurs Kiedy w 7-mio dniowym cyklu występuje owulacja????
_________________


owulacja zazwyczaj w połowie cyklu więc chyba w czwartym (radziłabym obserwacje śluzu) :-)
a tak na poważnie to szczerze współczuje przecież to można oszaleć a hormony to szaleją masz racje Kasiula umów się szybciej do tego gina.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 sty 2008, 10:40

Dzień dobry :-D

Eluniu no wpółczuję, ja pamiętam jak nam dzień przed slubem zarąbali radio mąż zostawił w aucie :ico_zly: ale w garazu takie rzeczy??? To chyba ktoś kto wiedział...

Kasiu cykl masz "super" ja mam co 35-40 a zdarza się 50 dni, ale to właśnie dlatego że owulacji nie mam, a jak się zdarza to cykl mam krótszy (zdarza się raz na 3 m-ce)
Ja powinnam iśc do gina w kwietniu zeszłego roku :ico_wstydzioch: ciężko mi się wybrać...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 10:48

Witam!!!!!!!!! No to rozpoczynamy nowy dzień dziewczyny :-D Hej jest tu ktoś :-)

[ Dodano: 2008-01-22, 09:51 ]
OOOOO witam Asiu ja do gina musze się wybrać gdzieś za 2tyg. Już wczoraj moja mama była i kazał mnie pozdrowić :-D Biore tabletki i dzięki nim ide do niego raz na 3 miesiące, oczywiście bez badania tylko po recepte :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 sty 2008, 12:33

hej:-)

Sorki,że was olewam :ico_haha_01: ale troszkę się nazbierało nieprzyjemności i chciałam czysta i bezstresowa z wami rozmawiać a nie się wyżalać. I nie marudzić mi tu,że postanowienia noworocznego nie dotrzymuję bo wpływu na bieg losu nie mam, a obiecywać i niedotrzymywać słowa nie lubię.

Coś tam podczytałam w skrócie..fotencji od Mazi i Edulity i Ani nie mam.Jak możecie przesłać to poproszę aaneta25@interia.pl

i tyle..

do następnego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

22 sty 2008, 12:37

Hej dziewczęta :ico_haha_01:

Wczoraj jak co wieczór moi mężczyźni rozebrali się i pobiegli do wanny. Nagle słyszę wołanie męża o pomoc :ico_szoking: Biegnę i co widzę????? Siedzą w wannie uciapani gównem, ponoć junior nie wytrzymał :ico_haha_01: Ale w sumie nie wiem może to ten duży popuścił i zwalił na małego??? :-D :-D :-D No nic skończyło się łowieniem kulek :ico_smiechbig:

EDULITA obserwację śluzu proponujesz? :ico_haha_01: :ico_haha_01: W czwartym dniu to chyba raczej skrzepków :ico_oczko: Podoba mi się Twoje poczucie humoru :ico_brawa_01:

ASIU to niesprawiedliwe :ico_nienie: Ja muszę prawie cały miesiąc z pasztetem (czyt.podpaską) chodzić a Ty?????? :ico_haha_01: Gadaj szybko jak sobie to załatwiłaś???? :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość