Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 sty 2008, 11:13

Mały usnął więc jestem :ico_brawa_01:

:ico_tort: dla Mateuszka.

U nas taka wichura, że może głowę urwać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

22 sty 2008, 11:21

najlepsze zyczonka dla Mateuszka

u nas też wieje jak cholera, nawet nosa z domu nie mozna wystawić

KUlka, Alicja też jeszcze sama nie siada. Jak sie ją posadzi to siedzi, stoi podtrzymywana za rączki ale sama nie siada

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 sty 2008, 11:31

hejka

my jak zwykle nocka spokojna, o 7:30 wstawanie i zabawy o 8:30 sniadanko, dzis troche z poslizgiem, bo chciałam zrobic mili cos dobrego, czyli jajecznice z samego zółtka na parze z chlebkiem i kuzwa nie wiem czy mi to wyszło, bo konsystencja tego była wrecz odrzucajaca, zastanawiałam sie nawet czy to jest choc troche jest usmazone, ale Mili zjadła ze smakiem, popijała łyzeczka herbatke i na deser dostała herbatnika..a o 10 poszła spikac..spokoj..luz...

co do tego mojego chłopa to czasem cos mi przebakiwał co mu nie pasuje ale jak chciałam z nim pogadac konkretnie to nie chciał, nie wiem czy półsłówkami musze mówic, czy jak...a teraz nie chce gadac, bo sie boi moich oczekiwan wzgledem niego, co chce zeby zmienił,a on sie zmieniac nie chce bo uwaza ze on jest super i w porzadku..kur..juz nie wiem bo moze faktycznie za duzo chce od niego, ciagle mi mowi ze ja nie umie normalnie zyc, ze bazuje na ksiazkach, programach itp a to nie jest zycie itd..sama nie wiem, ale chcialabym spokojnie pogadac..widziałam wczoraj ze był smutny..ale czy on kur..przejmuje sie jak ja jestem smutna?!..juz koncze te swoje wywody, obiecuje ze juz wiecej na ten temat nie bede smucic.. :ico_wstydzioch: :-)

zbora ale z ciebie piekna kobitka :ico_brawa_01: super wygladasz, a Hania z reszta tak jak mama - cudna..

kamizela a na jaka wielkosc ty pomniejszyłas zdjecie do avataru??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 sty 2008, 11:38

lady 74/98 pikseli

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 sty 2008, 12:09

Hej!!!
Najlepsze życzonka dla Mata :ico_tort: no właśnie...jak on po tym zabiegu???

Dzięki kobietki za miłe słowa...nawet moja matka stwierdziła, że łądnie mi...i oczywiście dodała, że powinnam tak na co dzień dbać o siebie...ta......łatwo powiedzieć...

Glizdunia, ja rozumiem Cię ze zdjęciami...u mnie wszystko jak już układam to musi być po kolei...kiedyś siedziałam z kliszami tak długo, aż ułożyłam...a teraz? muszę lukać w kompa żeby po datach było... :ico_olaboga:
pakowania nie zazdroszczę...ja na weekend bym zabrała 1torbę...a na taki wyjazd to nie wiem jak bym wszystko upchała...

Lady, ja wierzę, że dacie radę...chociaż wiem jakie to trudne...ja dziś znów na mojego się wkur...od rana...poszedł nad ranem spać do 2pokoju, bo niby kaszle i nie chciał nas obudzić...potem wstał późno, zamiast nonono ruszyć i do pracy pojechać wcześniej...przy śniadaniu znów ja jednocześnie muszę jeść i Hanię karmić...a jej dziś kaszka z jagodami nie podeszła...więc się wkur...i zostawiłam se ich...jadłam smacznie śniadanie a J się musiał pomartwić żeby Hanię czymś nakarmić. A co tam, niech poczuje że jest ojcem!!!

Kate podziwiam Cię za samozaprcie! ja bym się nie widziała w pracy za kółkiem...i jeszcze dziecko...dom...Silna kobieta z Ciebie!!!

Ok, lecę zajrzeć czy młoda śpi na brzuszku...potem umyć włosy...J mi coś pisze, że planuje na wieczór niespodzianke....fajnie..tylko szkoda, że najpiew człowiek się 2tygodnie wkurza, a dopiero potem on coś zaczyna rozumieć. No i co? będzie może miły wieczór, potem ze 2dni spokoju i od nowa to samo.........
A sukienka ze zdjęć, to muszę się pochwalić...ta za 1zęba!!! :ico_haha_01: J wybierał i płacił :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 sty 2008, 12:12

Witam się i ja!!!

Przyleciałam oczywiście z najlepszymi życzeniami dla naszego Mateuszka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kate pochwal sie wózkiem, ja już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie nasz, chociaż i tak narazie jeszcze w starym będziemy jeździć, taak do wiosny. Ale kupiliśmy już, bo następna aukcja już facet ceny podniósł więc nie było co czekać.

ladybird23, po to tu jesteśmy, żeby czytać i doradzać więc żal się i mów co Ci na serduchu leży, a nie mów, że kończysz wywody.....Wiem, że z chłopami to czasem trudna sytuacja, uwierzcie mi że wiem, ja też się kiedyś docierałam i to ostro, z trzaskaniem drzwiami i wychodzeniem z domu. Ale się udało. I chyba nawet rozmowy nie wiele wtedy pomagały, z czasem jakoś człowiek zrozumiał, nabrał dystansu do wszystkiego. Wierze, że i Wam się uda.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 sty 2008, 12:14

a........Massumi kochana...wracaj szybko do zdrowia...umieram bez Ciebie...teraz mam smutne samotne wieczory...

Pati, fajne to zdjęcie w podpisie!!! :ico_brawa_01:

J mi napisał co planuje na wieczór...uwaga...prawie spadłam z krzesła...
"kolacja, wino, masaż, film...i dziki sex do rana..." :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: szok!!!

Lady...a powiedz mi...jak już wczoraj wzięłam 1tabletkę z 2opakowania, to już chyba nie trzeba dodatkowego zabezpieczenia co??? zresztą...może nie tylko Ty umiesz mi odpowiedzieć...kobiety, ratunku!!!ja już się na tym nie znam...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

22 sty 2008, 12:24

zborra, wtedy już raczej nie trzeba dodatkowo się zabezpieczać. Bo dodatkowo to tylko przez tydzień jak zaczynasz brać

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 sty 2008, 12:29

Zborra....no ja tez sie nieznam niestety ale sms :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: ...nonono.....pozazdroscic! :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 sty 2008, 12:36

Ja też chcę takiego sms-a!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A co tam zborra, najwyżej Hania będzie miała rodzeństwo. :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość