Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

22 sty 2008, 11:44

czesc dziewczynki
u nas nocka ok, teraz usypiam Macia i bede pic :ico_kawa: ktoras chetna???
[shadow=yellow][size=200]WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWKA SZCZESCIA I USMIECHU DLA ZUZI NA TE 10MIECHOW [/size][/shadow]
Nana dobrze ze z Michem juz ok ale gdzie Ty bylas jak on szalal??? ze spadl??? nie bylo cie przy nim???? jak moglas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: dla Bartusia za 6 kroczkow :)
a o to moj irokez i dwa zabki gorne :)
Obrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

22 sty 2008, 11:48

WIELKIE BRAWA DLA BARTUSIA ZA PIERWSZE KROCZKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gozdzik, nie nie Michał tez ma wyskoki!Nie ma tak słodko :ico_sorki: jak jeszcze nie dawno gdzie przesypiał całe nocki kładą c się spać o 20 :ico_placzek: Ale tak to jest i tak będzie :ico_noniewiem: Co chwila będzie się przestawiał,domena dzieciaszków!
BECIA-zapomniałam ci wczoraj odpisać co do kosmetyczki(byłam sobie zrobic tylko regulacje brwi i henne)żadnych rewelacji,ale zawsze cuś,hi,hi

[ Dodano: 2008-01-22, 10:51 ]
Karola,byłam ,obejrzałam się tylko,to był moment-Tobie sie jeszcze tak niezdażyło???Aż tak z wysoka niespadł i upadł tak na boczek!!!Będzie jak juz na czółku mały siniak.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2008, 11:53 przez nana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 sty 2008, 11:53

dzień dobry marcóweczki :-)
U nas piękne słoneczko ale tak wieje,że masakra, tylko huczy w całym domu :ico_olaboga:
Jak wam wczoraj napisałam,że Karolinka usnęła i wyłączyłam kompa to się obudziła... i o 1 usnęła dopiero ale spałyśmy do 10 bez pobudki :-D :-D
edith, wielkie brawa dla Bartusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aga, Karolinka też nam taką antykoncepcję serwuje jak Michał jest w domu :ico_noniewiem: w tygodniu śpi ładnie w łóżeczku,a w weekendy budzi się ze 3 razy w nocy i w końcu ląduje u nas albo od razu z nami zasypia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

22 sty 2008, 12:10

a co do dentysty to okazalo sie ze mam dziurke w jednym zebie co prowadzi do prochnicy wiec pan dokor mi go otworzyl wlozyl antybiotyk za tydzien jade na kanalowe a pozniej bede miala obiona koronke bo mam mala powierzchnie zeba i musi mi dosztukowac zgadnijcie ile zaplace 1100zl za sama koronke nie liczac niczego innego typu kanalowego pewno ze 200zl i wczoraj za otworzenie i lekarstwo 70zl rewela nic tylko leczyc zeby a moj maz wczoraj wyrwal mu zeba za 250zl :0 co wy na to???
u Was tez sa takie ceny???
Gocha mi sie zdarzylo wiec teraz ja kcos sie stanie jakiemus dzieciatku to sie starsznie martwie
ladne mam zdjecie ?????? Maciusia

[ Dodano: 2008-01-22, 11:14 ]
patrzcie jak Macio spi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

22 sty 2008, 12:35

witajcie


poprzedzam ,ze wrąbało mi posta :ico_zly:

Nocka z serii koszmarnych , 3 butelki wypite picia ,a o 2 było przebieranko bo pampersa juz rozrywało ,mało co brakowało ,żeby wybuchnoł :ico_olaboga: , potem nastepna 4 butelka juz stopniowo do rana


[size=200]
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZUZIEŃKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA KOLEJNEGO MIESIĄCA DUZO UŚMIECHÓW NA BUZI ,POCIECHY DLA RODZICÓW W POSTĘPACH [/size]

Obrazek

ORAZ MNUSTWO :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: -ÓW


brawusie dla Bartusia za pierwsze kroczki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dla karoli za ząbelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karolinko
z maciejki to prawdziwy boss jak śpi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: coś ala PUDZIAN :ico_smiechbig:

gosia ahhh te brwi ,myślałam ,że cos powaznego jakies oczyszczanie skóry ,maseczki i takie tam :-)

[ Dodano: 2008-01-22, 11:38 ]
u nas było słoneczko z rana i przyszły chmury i padał snieg z deszczem :ico_noniewiem: i sie zrąbałą pogoda w dodatku dmucha


a co do stomatologów to karolka u nas na pomorzu tez takie ceny :ico_olaboga: załamka zdzierusy jedne :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 sty 2008, 14:24

Emilka przed chwileczką zasnęła

U nas też dmucha strasznie a przed chwilą spadł śnieg z deszczem :ico_szoking:

Wkleję Wam jeszcze kilka foteczek :-D

Te są ze wspólnego sprzątania łazienki :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Patrzcie jak idę...
Obrazek

Wieczorna toaleta :-D
Obrazek

Moje nowe fryzury :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No dobra poddaje się
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 sty 2008, 14:45

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale odjazdowe zdjęcia a Emilka w kucykach mnie powaliła Śliczna z niej dziewczynka hehe odziedziczyła wszystko co najlepsze po rodzicach :-D :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

22 sty 2008, 15:04

Aga super fotki i Emi z kucykami bombka :)
ja ide :ico_prasowanko: mam wielka kupe miala mwczoraj ale maly sie obudzil i nonono :( a teraz Macio spi od 10min przy muzyce i otwartym oknie :) ciekawe ile pospi buziaki lece wpadne pozniej o ile zdaze i nie pojade do tesciow na dzien dziadka :) buziaki papa

[ Dodano: 2008-01-22, 14:06 ]
mojedziecie wyszlo na tym moim zdjeciu jak grubas a w rzeczywistosci tak nie jest :( hmmmmm
a tak wogole to czy Wasze dzieciaszki maja brzuszki duze czy male???

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 sty 2008, 15:19

ja właśnie skończyłam prasować Jula sie obudziła zaraz idziemy jeść zupke chyba nici ze sopacerku bo sie rozpadało bu
co do brzuszka to Jula ma sporawy :ico_haha_01: wczoraj ja ważylismy 12kg

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

22 sty 2008, 15:52

U mnie tez leje, strasznie

Mój tez ma brzuchalek okrąglutki

Wszystkiego naj naj dla ZUZI
Brawo dla Bartunia za pierwsze kroki

Aga26, super Emi wygląda w tych kucach, a mój dalej minimalna ilośc owłosienia heheheh

moja kruszyna poległa właśnie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość