Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 sty 2008, 15:44

Alinko ładnie Wanessa waży, Emi 10 stycznia była ważona i miała 8420g :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 sty 2008, 15:56

Aniu to ta stronka z tymi przepisami jak wydrukowalam wyszlo 16 stron http://www.lobuziak.pl/forum/printview. ... 20&start=0

BeWu coreczka sliczna a co do zabarwiania wody widzialam w hipermarkecie jakis plyn ktory zabarwial wode na zielono chcialam kupic ale zaraz pomyslalam ze moze jakas wysypka byc po tym bo to szcztuczne ( oczywsicie te co ja widzialam )

Frydza Wiki to fajna dziewuszka hehe :ico_oczko:

Alinko przeciesz widac ze to dziewczynka hehe dziwni ludzie :ico_puknij:

A ja wczoraj byl u gin zrobilam cytologie za miesiac odbior wyniku przepisala mi tabletki anty a tak po za tym wszystko ok tylko zapytala czy brzuch mi tak po ciazy zostal tzn ze mam taki falisty wrrrrr wiem nosilam pas i co cwiczylam i nonono :ico_placzek:
Latem jak pojedziemy na wczasy najwyzej bede w wydmach sie ukrywac :ico_smiechbig:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 sty 2008, 15:59

dziewczyny chwale grupowo za fotki :ico_brawa_01: piekne :ico_brawa_01:

ja nie wiem co sie dzieje,chrypka juz przeszla,a on dalej nie je obiadkow...kupilam mu dzis sloiczek ,ktory zawsze zajadal z apetytem,a dzis nie i koniec....teraz usnal...sprobuje pozniej,ale troche to dziwne....deserki wcina ,cyca tez,tylko warzyw nie chce :ico_noniewiem:

Madzia ja tez poprosze o te przepisy od Jasnie Pani

Alinko co do bananow o tym samym sobie pomyslalam :ico_oczko: Oli tez wazy jakies 9 kg ,bo 2 tyg temu wazyl niecale

[ Dodano: 2008-01-22, 15:05 ]
fajna stronka ,a gotujecie na kilka dni,czy codziennie inna ? bo tam napisali,zeby wlozyc do sloiczkow.ile mozna w lodowce trzymac takie sloiczki?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sty 2008, 21:13


lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 sty 2008, 21:28

Frydza super :ico_brawa_01: teraz to dopiero musisz ja pilnowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sty 2008, 21:34

LUCY od dzisiaj tak zaczela szalec :ico_szoking: a najbardziej do moich papuckow hihi,a co do zupek to ja robie zawsze na 2 dni :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 sty 2008, 22:04

no piękne wędrówki Wiktoria sobie urządza brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sty 2008, 22:07

DZIEKUJEMY :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: smiga ze hoho :ico_szoking: wczoraj jej to slabo szlo ale dzisiaj :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-22, 21:13 ]
Byla dzis moja tesciowa :ico_olaboga: ja sie psychicznie wykanczam :ico_zly: oto jej madrosci,zeby jak Wiki jest na łózku to dawac jakis koc czy recznik bo sa same bakterie!!tylko by ja nosila na rekach,nie pozwala Wiki raczkowac bo sobie krzywde zrobi,jak niunia pelzala to ona razem z nia :ico_zly: ,i ze sobie kupila gazetki i czyta co dziecko powinno robic w danym miesiacu :ico_olaboga: i bedzie mi madrosci prawic!!!!JA JUZ NIEMAM SIL :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-22, 21:16 ]
BYM JA najchetniej Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sty 2008, 22:28

Uffff... Doczolgalam sie tu..
Padam. Ludzie. Ja normalnie nie wyrabiam.
W weekend egzaminy- szkola. Od rana do wieczora. Bedzie poprawka- stary pierdziel tak nam dowalil, ze z 80% bedzie pisalo poprawke 2ego lutego. Masakra.
W niedziele na wieczor do rodziny na 2 urodzinki malej Natalci.
W poniedzialek praca. Wrocilam o 3 - a do 4 zygalam, bo grzyby mun mi zaszkodzily.. .
Dzis cyrk - bo Misio podziebiony ostro i gile mu leca jak glupie, noch zapchany -ale jak widzi fride to drze jape tak, ze w centrum pewnie go slychac. Do tego stan podgoraczkowy i maruda wlaczona. Jutro rano do lekarza.
Ja dzis wylam z powodubolu zeba- jak pojechalam do mojego sadysty - zaprzyjaznionego- to2,5 h naprawial co mogl.. Zrobil 4 zeby ikolejna partia w sobote.
W niedziele ide do pracyna 13 i bede do konca- czyli szykuje sie 14godzinny maraton..

ZYC NIE UMIERAC!!!

A NAJWAZNIEJSZE!
Zaszly zmiany. Wycofujemy kase z naszego mieszkania,musimy zerwac umowe. Krzyska ojciec nie wezmie kredytu, a rata miesieczna przygniotla by nas strasznie. 2 tysiaki miesiecznie, przez 15lat+zycie+mieszkanie+ DZIECKO!!!
Spieprzamy stad. Duzy szuka pracypoki co tutaj -zeby nam sie polepszylo. Jest na zwolnieniu.. Nabierze wprawy i spieprzamy - Szwecja/ Norwegia alboIrlandia.
Wyjazd- wakacje.
Wiec zmiany.. zmiany jak cholera.
Poplakalam,a teraz sie ciesze. Bosiedzac tu na walizce sentymentow.. Bez mieszkania, dobrej pracy.. A tak - jak nam sie noga powinie- beda chociaz te pieniadze na lokacie, z tego mieszkania,co juz wplacilismy.. Jakies zabezpieczenie...
Oj.. trzymajcie kciuki za nas. Bo moze byc ciezko.

Z tego wszystkiego poszlam dzis na zakupyikupilam Miskowi dwie pary takich miekkich skorkowych czadowych bucikow z lewkami - pomaranczowe i niebieskie,z Nexta.. Dotego zielone sliczne sztruksyi koszulke.

A jutro jade po jakies spodnie na nonono, bo tylko jedne z calej szafy jeszcze na tylkumi sie trzymaja- wszystkie zrobilysie tak strasznie za duze, ze wygladam,jakbym od Duzego pozyczala :ico_noniewiem:

Wiec blagam-wybaczcie..
-ze mnie nie bylo
- ze nie odpisze
-ze nie pisalam nic a nic
- ze nie czytalam dokladnie..

Tylko o tym wirusie cholernym.. O tym ze zygaly wam dzieciaczki- zapoczatkowalismy zla epidemie :/ Oby juz przyszla wiosna, slonce.. I chorobska poszly w pizduuuu!

Buzka:*

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 sty 2008, 22:33

Juli ty szalona kobitko kiedy ty znajdujesz na to wszystko czas????????????

A co do wyjazdu, to jeśli tylko to wasza wspólna decyzja to pewnie że jedzcie, jesli nie ma tutaj perspektyw to trzeba ich szukać gdzie indziej. trzymam kciuki, za was, za twoje egzaminy, za wyjazd, i żeby ci doby wystarczyło na to wszystko co robisz :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość