Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

23 sty 2008, 22:44

jeny wsplczuje Ci ucaluj ja od ciociuli :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-01-23, 22:40 ]
no dziewcyny gdzie jestescie??
ja ide bo moj mezus przyjechal i czas zeby mnie poprzytulal w tych moich bolesniach kobiecych :) i dobranoc spokojnej nocki zycze papa do jutra

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

24 sty 2008, 01:22

I tak pod koniec...JA :-D
Przeciągnęłam Michasia do 22 i padł nawet tak długo nie cycał :ico_brawa_01: Po godz.przebudził sie i musiałam go polulać :ico_noniewiem: ja niewiem czy on tak tylko zeby się przytulić czy cu/powączać mnie :ico_haha_01: A ja zamiast iść spać to buszuje na tt,nasza-klasa i gg :ico_sorki:
karolina24, tak myślałam,ze wżucisz to zdjęcie na avatarka :-D Zdjęcia Maćka zajebiocha-widocznie gazetka nie była ciekawa skoro zasnął...A musze ci powiedzieć,że fatalnie sie zdjęcia ładują! Jest przeładowany serwer,dlaczego niekorzystasz z fotosika???A co do kaszlu,to tak małe dzieci maja,bo nieumieja wykaszleć,a klucha stoi!!!
Proszę,proszę co za impra ci się szykuje i to od której godz. :ico_szoking: Prawie 3/4dnia cię nie będzie :ico_nerwusek:
Becia-żal mi Ami że tak się męczy,a wiem co to bo mój Michaś też tak miał-uściski dla Ami.

[ Dodano: 2008-01-24, 00:38 ]
A tak wogóle to niewklejałam dawno zdjęć :ico_oczko: To z pare dodam...
MICHO PRZY KOLACJI...UPSS CHYBA MI SIE OKO PRZYMKNęłO :ico_haha_01:
Obrazek

OPADAM Z SIł..
Obrazek

NIE WYTRZYMAłEM NAPIęCIA!!!

Obrazek

JESZCZE PRZED KąPIELą TRZA POZADZIć :ico_haha_01:
Obrazek

AGA,MIEDZY INNYMI MICHU TAK LATA PO łóżECZKU(JEDNA Z POZYCJI)
Obrazek
CHYBA STARCZY NADROBIłAM ZALEGłOSCI?

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 sty 2008, 01:44

heheh zarąbiste :ico_brawa_01: foty

a z tym rzadzeniem to chciałam dodac - trza porzadzic i nasikac mamie na wykładzinke :ico_brawa_01: ,mela tez tak uwielbia latać bez pampersa przed kapiela

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

24 sty 2008, 09:20

witajcie moje drogie

nie było mnie tu trochę, a nawet nikt nie zauważył :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

no , ale nic to...

u nas ok. Majka nadal nie daje spac po nocach, ale tak jak pisała wcześniej _DOMI_ ja tez przyzwyczaiłam się już do tych nieprzespanych nocy.

Teraz jestem w pracy, ale mam sekundę.

Po pierwsze spóźnione, ale szczere życzenia dla Zuzi :ico_tort:

wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ami za kolejne zęby. Normalnie :ico_szoking: , że to już 10 sztuk.

karolina świetna fryzurka ,a kolor bardzo mi się podoba. Ja lubię jasne pasemka, sama bym sobie zrobiła, ale musze poczekać, aż mi się włosy troszkę wzmocnią i odrosną po tej ciąży, bo bardzo dużo mi wypadło.

sensibel jak się czujesz?

becia biedna ta Twoja Amelka. Niech szybciutko wraca do zdrowia.
A suwaczek pierwsza klasa. Powodzenia.

Wszystkie fotki świetne. Mojej Majce jeszcze nigdy nie udało się zasnąć w krzesełku, ani w ogóle nigdzie poza wózkiem i łóżeczkiem, no i na rękach oczywiście.

więcej nie pamiętam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

24 sty 2008, 10:09

witajcie z rana (9) hehe
my wstalismy o 6,30 juz po kaszce macio teraz usnal ja po sniadaniu zupka krupniczek sie gotuje a ja buszuje po tt :)
Gosia wraz z kolezankami robimy niespodzianke kolezance bo ma w neidziele urodizny,a musze po nia pojechac o 15,30 bo mam byc na okolo 17 juz u kolezanki innej bo tam ebda ciacha slatki i wogole pysznosci i dla nich alkohol a ja ze bede jechac samochodem to nie moge :( a na 19 do teatru potem do kolezanki a potem na dyskoteke i wroce pewno kolo 4,5 rano :)
co do zdjec to dodaje z fotosika i z zaby, a co do ladowania to kazde sie tak dlugo laduja pewno sa duze, fajne fotki Micha :)
moj Macio tez nigdy nie usnal nigdziewiecej niz na rekach w wozeczku i lozeczku no i samochodzie a tak to nigdzie
witaj Urmajo dawno Cie nie bylo pozdrawiam Cie serdecznie buziaki

[ Dodano: 2008-01-24, 09:10 ]
a co do avatarka to chcialam cos wsadzic a poniewaz mialam stare a mam nowa fryzurke to czemu nie a czekalam na kozielanke bo nie umiem zmniejszac :( a ona nie miala czasu dlatego troche go nie mialam

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

24 sty 2008, 10:20

posta mi wcieło.... :ico_zly:

czesc dziewczynki juz nie pamiętam co napisałam... jak se przypomne to sie odezzwę.... :ico_puknij:

:ico_oczko:
no i miłego dnia

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

24 sty 2008, 10:24

kurde ma byc zaloba :( to co z moja impreza :( buuuuuuuuuuuuuuuu
no i widzicie tak to jest jak ja juz ide na impreze albo cos sie szykuje to zawsze cos wypadnie :( ale jestem smutna :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

24 sty 2008, 11:20

Hej dziewczymki :-D
Nocka bez zmian,a nawet były 2 pobudki i spanie do 9 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nic nie dało ze go przetrzymałam :ico_noniewiem: A to ze Misiek zasnął w krzeselku to wynik tego,że nie spał i w koncu go zmożyło(te typy tak mają) :ico_haha_01: Już po sniadanku,pacykowaniu kropek na biało.Teraz trzeba się w ziąść do roboty,bo dziś mamy wizytację!Przyjeżdzaja teście z męża kuzynem,który jest u nas w Poznaniu na targach i jeszcze na naszym nowym nie był!Mam zamiar jeszcze upiec serniczek :ico_haha_02:
Karola-jaka żałoba??????????????????????????????????????????????????????????????? Urmajo właśnie wczoraj miałam pisać co sie dzieje z tobą,a zajęłam się tymi zdjęciami i zapomniałam napisać-wybacz kochana :ico_sorki: :ico_sorki: Ale my pamietamy i czekamy z utęsknieniem do piątku!!!!

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

24 sty 2008, 12:14

witajcie


nocka hu....owa :ico_zly:


a tak wogóle to :-)


[size=200] WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA NASZEGO KAWALERA KRZYSIA NA TE 10 M-SCY OGROMNE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/size]:

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-24, 11:17 ]
KAROLKA CO SIE STAŁO ? JAKA ZAŁOBA? :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-24, 11:22 ]
URMAJO to ,że nie jest napisane ze tesknilismy za toba to nie znaczy ,ze ja np. nie myslałąm o tobie co sie dzieje i dlaczego cie nie ma ? bo se pomyslałąm tak ,ze napewno jestes zmeczona i nie masz narazie czasu na TT biedna :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 sty 2008, 12:24

Hej kobietki :-)
Nana, czuję sie całkiem nieźle, nawet nie mam porannych mdłości, z Zuzią zresztą też nie miałam. Czasem dopada mnie tylko taki migrenowy ból głowy co nic na niego nie pomaga, wtedy plackiem na łóżku, A! i zdjątka superowskie
Karolina, placki... ojej... ale bym zjadła
BeatriS, moja Zuzia miała to samo, tyle że u niej to była grypa żołądkowa, do tego jeszcze miała biegunkę, wtedy to sie działo
Urmajo, nie martw się pamiętały, mnie nie było jeszcze dłużej a jednak nie poszłam w zapomnienie

A moje dziecię wczoraj jak wstało po drzemce o 17 to zasnęło o 23.30... nie dość ze zęby, to jeszcze znów się rozchorowała,a w dodatku powinnam ją od cyca odstawiać, głowa pęka poprostu

KRZYSIU ŻYJ NAM STO LAT !!! BUZIAKI OGROMNE OD ZUZI I ODE MNIE :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość