Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

24 sty 2008, 12:47

Nawa bardzo fajny albumik.
A co do tego maleństwa to ja też myślę że mojej małej się nie śpieszy, ale to dla mnie taki jakiś uspokajacz, że jakby co to już będzie żyło. O to mi tylko chodzi.

Z moją siostrą rozmawiałam, zaczyna się odchudzać, dostała leki od lekarza, ale to jakiś idiota, nie zbadał jej nawet nie zważył,a ona nie powinna chudnąć dużo góra 4-5 kg, chociaż moim zdaniem i to niepotrzebne. Ona ma straszne doły, a te leki mogą powodować depresję i boję się że u niej nie obędzie się bez pomocy specjalisty, ale do niej nic nie dociera, kurcze co tu robić. Normalnie jakbym tego lekarza dorwała to bym mu nogi z nonono powyrywała :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 sty 2008, 12:59

jestem juz ze sklepu. Album swietny :ico_brawa_01:
za wózkiem sie nie rozgladam bo biore po siostrzenicy, tak jak łóżeczko
Dziewczyny czy wy bierzecie magnez w tabletkach? Jak tak to powiedzcie mi nazwe bo ten co ja mam to jakas mała dawka chyba i chce kupic taki dla :ico_ciezarowka: wskazany :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 sty 2008, 13:02

Spinka ale ona cierpi na otyłośc? Jesli to dla zdrowia wskazane to chyba dobrze?

Marta ja biorę od początku Asmag B6, kosztuje cos koło 10zł

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

24 sty 2008, 13:07

Marta MgB6 Lub MgB6 Forte i bierze się 2-3 razy dziennie.

Nowa właśnie ona nie jest nawet z nadwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest wysoka, tylko, że ma szerokie biodra, a na to nic nie poradzi żadne odchudzanie.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 sty 2008, 13:15

Boże to chyba jakis znachor :ico_olaboga: , na jakiej podstawie ten lekarz przepisał te tabletki twojej siostrze?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 sty 2008, 13:17

Dzięki dziewczyny, kupie któryś z nich, albo zapytam ginki jaki poleca. ja brałam taki który ma tego magnezu w sumie mało i nie pisze na nim nawet czy można w ciązy go jeść czy nie, :ico_puknij:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

24 sty 2008, 13:22

Nowa no właśnie to lekarz uczelniany taki co wypisuje zwolnienia i nawet jak chłopak poszedł do niej z wymyśloną anginą ona mu przepisała leki(antybiotyk) i dała zwolnienie. Normalnie brak słów :ico_zly: Dlatego się martwię, bo ona po prostu nie powinna brać takich leków, bo ona powodują uczucie sytości, a moja sis i tak mało je, no i mają od groma działań ubocznych.

Marta mój gin mówił, że albo filomag, albo Mgb6, jak mój A. kupił jakis inny to gin kazał wyrzucić.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, 13:24 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 sty 2008, 13:24

spinka, takich lekarzy to na księżyc! Powinien wyperswadowac twojej siostrze farmaceutyki, jak chce trochę schudnąć to rozsądna dieta i ćwiczenia, tabletki sa dla ludzi chorobliwie otyłych :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

24 sty 2008, 13:25

spinka pisze:Nowa no właśnie to lekarz uczelniany taki co wypisuje zwolnienia i nawet jak chłopak poszedł do niej z wymyśloną anginą ona mu przepisała leki(antybiotyk) i dała zwolnienie. Normalnie brak słów :ico_zly: Dlatego się martwię, bo ona po prostu nie powinna brać takich leków, bo ona powodują uczucie sytości, a moja sis i tak mało je, no i mają od groma działań ubocznych.


normalnie nóż sie w kieszeni otwiera :ico_zly: , przez takich to te biedne dzieci mogą się kompleksów nabawic i tyle :ico_zly:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

24 sty 2008, 13:25

hej :ico_ciezarowka:
własnie wróciłam od znajomej- byłam na kawce. ale mi dziś net okropnie wolno chodzi :( biore się za sprzatanie, bo mam straszny bałagan i stertę prania :) ale na szczescie mam juz u siebie pralkę, więc nie muszę chodzić do tesciowej prac :)
Czuję się dobrze. Brzusio nie boli- a Dzidzia bardzo czesto kopie-co mnie bardzo cieszy :)
juz od kilku dni mam ogromną ochotę na pizze i dziś poszłam do sklepu i kupiłam wszystko i na kolację pizza :):):) bede jeszcze pozniej, wiec moze net zacznie normalnie chodzic :) pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość