Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 sty 2008, 13:57

Hej kochane!
Misia gratuluję :ico_brawa_01: :ico_prezent:

No to Madzia teraz TY :ico_brawa_01:
Ja wkońcu oderwałam sie od małego,normalnie nie mam na nic czasu :ico_olaboga: Teraz troszke przysnął to opiszę wam mój poród.

A więc w poniedziałek 14 stawiłam sie na patologii ciazy,oczywiście ładnie mnie zbadali i stwierdzili brak rozwarcia i szyjka długa :ico_szoking: ,powiedziale ,że do czwartku poleże bo sie nie zanosi,a ja już byłam 11 dzień po terminie :ico_puknij:
No chyba wieczorny prysznic pomógł bo odeszły mi wody.O godz 22 byłam juz na porodówce ,położna stweirdziła 1cm rozwarcie i powiedział,ze wybrałam najdłuższy scenarjusz porodu,a oxy nie mogą mi wcześniej podać jak po 6 godz :ico_zly: No i pozostała mi stymulacja sutków i tak się drapałm po nich przez 5 godz,muślałąm,że mi odpadną :ico_smiechbig: No i zaczęły się porzadne bóle,oczywiście nie obyło se bez niespodzianki hehe :ico_wstydzioch: ,ale było już mi wszystko jedno chciałam tylko urodzić bo ból był nie do wytrzymania,póxniej to już poszło z górki dali mi w końcu oxy i skurcze miałam co minutę,same parte to już pikuś,a nawet powiem przyjemnosc,nasz maluszek wyskoczył o 6:40,płakaliśmy z mężem ze szczęścia.Mój kochany spisał sie przy porodzie,bez niego bym nie dała rady :-) To tak w skrucie hehe...

Kochane co można dać maluchowi na katar? :ico_noniewiem:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

24 sty 2008, 14:40

Hej!
Czytam te wszystkie porody i wychodzi na to, że z naszego składu to tylko mnie pocięli :ico_noniewiem:
Monia fajnie, że wpadłaś. Ja wczoraj miałam okropne popłudnie i wieczór. Tak nam Karol dał popalić, że chyba najgorzej ze wszystkich dni do tej pory. :ico_olaboga:
monia26 pisze: :ico_brawa_01: Mój kochany spisał sie przy porodzie,bez niego bym nie dała rady
ja mam dokłądnie takie same odczucia co do mojego Mężusia :-D
monia26 pisze:Kochane co można dać maluchowi na katar?
ja mam wodę morską w aerozolu Sterimar. To się psyka do noska i rozpuszczają się wszystkie zanieczyszczenia w nosku. I mam taki apirator do nosa NoseFrida co wyciąga to rozpuszczone :-D i bobaska nic nie boli. A jak ma gorączkę to może paracetamol w czopkach dla niemowląt. Najlepiej to zadzwoń do pediatry.
pa!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 sty 2008, 15:07


madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 sty 2008, 15:09

Hej!

Monia fajnie ze zajrzałas, mam nadzieje ze następnym razem pokazesz nam synka bo w telefonie nie mogłam odebrac :ico_noniewiem:

To oprócz Gosi zadna z Was nie była nacinana? Ja teraz liczę na to bardzo.

U mnie jak na razie bez zmian, nic sie nie dzieje :ico_noniewiem: Jeszcze nie jestem bardzo zniecierpliwiona ale pewnie za parę dni będę narzekac :-D

[ Dodano: 2008-01-24, 14:10 ]
mariola, Amelka śliczna :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 sty 2008, 16:54

Dziekuje madziarka81, życzę ci szybkiego porodu ból to zawsze jest ale zeby szybko poszło to jakoś sie go zniesie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 sty 2008, 17:11

Witam,

Misia jak fajnie - gratulacje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madzia, obys nie musiala juz dlugo czekac!! Trzymam kciuki!!!

Mariola, Amelka jest sliczna!

Moj urwisek nawet grzeczny jest, najwazniejsze ze w nocy duzo spi i w sumie to tylko raz wstaje ok. 1-2 a potem to juz jakos do rana dociagnie. Czasami to nawet powiem szczerze ze nudze sie w ciagu dnia :ico_oczko: oby tak dalej.

No mnie niestety nacinali, bo moj bojowy synek wyszedl z raczka podniesiona do gory....... w szpitalu mowili, ze to znaczy ze wojak bedzie z niego..... hihi

Buziaczki dla Wszystkich

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 sty 2008, 17:33

mz74 pisze:No mnie niestety nacinali, bo moj bojowy synek wyszedl z raczka podniesiona do gory....... w szpitalu mowili, ze to znaczy ze wojak bedzie z niego..... hihi

Mnie też nacieli,aż 10 szwów.Gosiu mój synek też się rodził z rączką do góry i niezły z niego łobuziak :-)
Mój mały to katar ma od suchego powietrza,podałam mu sól fizjologiczną i troszkę lepiej i później leiutko gruszka do noska.

Zdjęcia zaraz wkleję

[ Dodano: 2008-01-24, 16:56 ]
To nasz ukochany Jgorek :-)
Dumny tata,zaraz po porodzie :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 sty 2008, 22:18

Monia Igorek cudny :ico_brawa_01:

Wszystkie Wasze maleństwa są słodkie ale macie juz fajnie ze macie swoje kruszynki przy sobie :ico_brawa_01:

Ja musze uzbroić się w cierpliwość :cry:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 sty 2008, 22:43

Heja!

No Madzia jedyna zostałaś.. Cisza na morzu na dzień przed terminem? Mamy oczekiwać przeterminowania? :ico_haha_01: Trzymam mocno kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązanie :-)

GRATULUJĘ gorąco wszystkim świeżo upieczonym rodzicom :-)!!!

Mój Norbercik niekiedy ładnie mi prześpi noc z jedną tylko pobudką.. Raz nawet przespał mi 6 godzin dzięki czemu i ja się wyspałam, ale zdarza mu się, że jak w nocy się obudzi to nie da spać przez 2 a nawet 3 godziny.. i płacze i płacze.. a ja sił już nie mam :ico_olaboga: :ico_placzek:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 sty 2008, 10:31

Hejka.

Ja mam na dziś termin i ZUPEŁNIE się nie czuję jakbym miała rodzic więc zapewne dołączę do grona przeterminowanych.
A wczoraj najprawdopodobniej wzięło dwie dziewczyny z lutówek i pewnie mnie wyprzedzą hehe.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość