Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 sty 2008, 19:40

Kamilko, Tomeczek prześliczny!!! Mój Krzyś przeczekał wczoraj awanturę o cyca i dał smoka.... Hmmm, może karm Tomeczka z pół godziny przed spaniem, a Twój mąż niech spróbuje go ululać....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 19:51

Obrazek Aniu i Kamilko sliczne zdjecia dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kamilko u nas jak Wikunia dlugo marudzi to ja glaszcze po buzce i pomaga i wkoncu zasypia Obrazek

[ Dodano: 2008-01-24, 18:54 ]
Ide na zakupki do marketu Obrazek Obrazek bede pozniej

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 sty 2008, 19:57

Co do spania moj Marcinek pada kolo 21.00 i spi do 8.00 -9.00 a nawet zdarzylo mu sie do 9.40 hehe z jedna pobudka w nocy kolo 4.00 a w dzien ma dwie drzemki krotkie lub jedna długa tak to wyglada :ico_oczko:

Kamilko Tomuś superaśny hehe a z tym zasypianiem moze to przejściowe :ico_noniewiem:

Aniu mam nadzieje ze rozłąka szybko zleci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 sty 2008, 20:13

Kamilko - z zasypianiem tez u nas cyrk- zazwyczaj niestety, jak nie ma mnie w domu-i Duzy sam walczy.A potem zali mi sie w smsach.. Biedny..
Generalnie Misiek spi,kiedy chce- nigdy go nie zmusisz. Mial stale pory drzemek,ale chyba juz dawno szlag je trafił- stała jest tylko ta ok 11 rano.. A potem to juz chulaj dusza! Jak sie zmeczy, to zasnie... :/

Aniu- Wspolczuje rozlaki - no ale wy jestesci juz zaprawieni.. Wiec napewno dacie rade! Poza tym masz duzo zajec, potem bedzie jeszcze wiecej- wiec jakos zleci..

Slodkie wasze dzieciaczki- I Helenka z wielkim wyspanym usmiechem i Tomcia duze, szarmanckie oczyska :-D

U nas dzis byl w miare dzien lenia.. Poza tym pokomplikowalo sie z developerem, bo okazalo sie, ze oni zabieraja,przy zerwaniu umowy, 10% z ceny mieszkania!!! Czyliwyszloby nam 25 tysiecy! No i jest rozwiazanie- odsprzedac komus mieszkanie i wtedy nie stracimy nic, a na nasze miejsce developer ma kupca.. I jest spoko.
No i dzis kleilismy na osiedlu ogloszenia. WSZEDZIE! Byl pierwszy telefon-ale czy sie uda- w miesiac? Zobaczymy...
Obiecalismy sobie z Duzym, ze jak uda sie to zrobic, to kupujemy potrzebne rzeczy do motoru i jedziemy na wycieczke po Polsce - motocyklowa oczywiscie. Tak na pozegnanie.. I zeby troche odpoczac. Misio bedzie juz rocznym dzieciaczkiem, wiec spokojnie jakas babcia sie nim zajmie :-D

Zaraz uciekam - musze powystawiac aukcje i uczyc sie.. bo egzaminy sie zblizaja.. a w glowie puuuustki..

No.. poza Irlandia i marzeniami o wyjezdzie oczywiscie... :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 21:19

Ja po zakupkach :-D Obrazek Obrazek ,JULI to moze faktycznie odsprzedajcie to mieszkanko nic nie stracicie Obrazek ,no to ja juz zmykam na dzis Obrazek

[ Dodano: 2008-01-24, 20:33 ]
JULI KOCHANA Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 sty 2008, 22:10

Juli pisze:
Aniu- Wspolczuje rozlaki - no ale wy jestesci juz zaprawieni.. Wiec napewno dacie rade! Poza tym masz duzo zajec, potem bedzie jeszcze wiecej- wiec jakos zleci..


Juli, do rozłąki to my się chyba nigdy nie przyzwyczaimy .... nieważne, że już kilka za nami (moje Stany, Finlandia, Krzysia kurs). Z boku rzewczywiście może się wydawać, że jesteśmy zaprawieni, ale zawsze jest tak samo ciężko i źle... a jeszcze teraz Helenka z dnia na dzień nabywa nowych umiejętności... Ech, na razie odsuwam od siebie myśl, że to już tak blisko...

Trzymam kciuki za sprzedaż mieszkania! Na pewno Wam się uda! No i za Twoje egzaminy! Ja w środę mam wewnętrzny na prawko, a później już umawiam się na jazdy, z uwaga ... kobietką :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sty 2008, 22:28

kamilko i aniu wasze maluchy sa rozbrajajace.. sliczne kochane i mamusie urocze!!!!!!!!!!!!

kamila moze nie wyrazilam sie precyzyjnie, leon placze podczas ubierania po kapieli. samo wyjscie i patulenie w recznik jest ok.. ale juz przy wycieraniu jest niespokojny i rozdarty hehe

aniu slicznie helenka siedzi.. Leos tez potrafi tak siedziec.. ale ja myslalam ze to jeszcze nie do konca samodzielne siadania.. bo wciaz czekam na moment az sam usiadzie z pozycji lezacej.. i wtedy to bedzie JUZ hehe..
ale jestem wymagajaca matka co?

juli super pomysl z ta motorowa podroza po polsce
sama bym sie na taka napalila hehe adasiowi wlasnie mowie podjarana a on zrozumial co???
ze sprzedajecie mieszkanie zeby sie za ta kase zabawic hehhe
moj zakrecony maz!!!! hehe

wlasnie niedawno wrocil steskniony hehe

takze mykam do reszty
zaraz ich wygonimy po pifko a co? hehe

[ Dodano: 2008-01-24, 21:33 ]
aniu ja ci sie nie dziwie.. dla nas rozstania sa tragiczne.. choc my niezaprawieni , ale mysle ze to tego nie sie przywyknac.. ciezko ciezko.. ech zycie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sty 2008, 23:05

madziorka hihi pisze:adasiowi wlasnie mowie podjarana a on zrozumial co???
ze sprzedajecie mieszkanie zeby sie za ta kase zabawic hehhe
moj zakrecony maz!!!! hehe

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sty 2008, 23:09

jasnie pani napisz co tam u ciebie hehe
a nie tak wpadasz na chwile i sie z ludzi nasmiewasz?? hehe

ja tak szyblo streszczam ze ada,m czesto opacznie rozumie hehe po prostu niektorych faktow nie zdarzy wylapac hehe

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 sty 2008, 23:40

Aniu na wieczór to on jeszcze nawet zaśnie po kaszce. Najgorzej, że w dzień musze mu dawać (Jarka nie ma) i w nocy jak sie przebudzi ( nie da rady przeczekać bo jest coraz gorzej).
Współczuje rozstań. Samemu zawsze ciężko.

Juli no to powodzenia. teraz jest taki popyt na mieszkanka, że na pewno sprzedacie korzystnie.

Madziorka dobrze zrozumiałam z tą kąpielą. Właśnie to miałam na myśli, że mój bąbel po kąpieli jest grzeczny przy ubieraniu. Nie lubi tylko jak na spacer się szykujemy i ubieramy.

A do mnie dzis doszła wreszcie moja pralka kupiona przez internet. Ale wkurzyłam się na maksa, bo kurier jakis debil i od soboty stała w szczecinie na magazynie a nikt mi jej nie chciał przywieźć. Tylko mi telefony dawali jeden do drugiego i nikt nie czuł sie zobowiązany. W końcu sie wkurzyłam i do warszawy zadzwoniłam do głównej siedziby cholera co to ma byc? Tyle pieniędzy płace a oni mnie olewają??
no i mam swoja praleczkę. zaraz będę studiować instrukcję. Jutro podłączymy i pranko hehe z radościa.

Juli fajna wycieczka was czeka. Ja bym tez gdzieś uciekła daleko.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości